1

Samochodowy zestaw wideo

  -{discount-percentage}%

  Samochodowy zestaw wideo

  Słuchaj muzyki na żywo i oglądaj filmy w samochodzie

  Samochodowy zestaw audio-wideo CED1900BT firmy Philips z kolorowym wyświetlaczem o przekątnej 15,7 cm (6,2") umożliwiającym odtwarzanie filmów i wyświetlanie zdjęć zapewnia najwyższy poziom rozrywki w samochodzie. Oglądaj filmy i słuchaj muzyki z wielu źródeł i nigdy nie przegap żadnego połączenia dzięki wbudowanemu odbiornikowi Bluetooth®. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Słuchaj muzyki na żywo i oglądaj filmy w samochodzie

Samochodowy zestaw audio-wideo CED1900BT firmy Philips z kolorowym wyświetlaczem o przekątnej 15,7 cm (6,2") umożliwiającym odtwarzanie filmów i wyświetlanie zdjęć zapewnia najwyższy poziom rozrywki w samochodzie. Oglądaj filmy i słuchaj muzyki z wielu źródeł i nigdy nie przegap żadnego połączenia dzięki wbudowanemu odbiornikowi Bluetooth®. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Samochodowy zestaw wideo

Ekran dotykowy 15, 7 cm (6, 2"), Bluetooth CED1900BT/12 Znajdź podobne produkty

Słuchaj muzyki na żywo i oglądaj filmy w samochodzie

Fascynacja Dźwiękiem

 • Music Zone zapewnia regulowane obszary odsłuchu

  Music Zone zapewnia regulowane obszary odsłuchu

  Innowacyjna technologia Music Zone firmy Philips umożliwia kierowcy i pasażerom słuchanie muzyki z wyraźniejszym efektem przestrzennym zgodnie z zamysłem twórców nagrań. Użytkownicy mogą w prosty sposób przełączać obszary odsłuchu pomiędzy opcją dla kierowcy i opcją dla pasażerów oraz odwrotnie, aby uzyskać jak najlepsze odczucie dźwięku w samochodzie. Dedykowany przycisk zmiany obszaru oferuje trzy fabrycznie zdefiniowane ustawienia: Lewo, Prawo i Przód (oraz Całość). Dzięki temu można w prosty sposób dynamicznie dostosować się do swoich potrzeb podczas słuchania samemu lub z pasażerami.

 • Odtwarzanie filmów z płyt DVD, DVD+/-R i DVD+/-RW, (S)VCD, DivX®, MPEG4

  Odtwarzanie filmów z płyt DVD, DVD+/-R i DVD+/-RW, (S)VCD, DivX®, MPEG4

  Odtwarzacz firmy Philips jest zgodny z większością dostępnych na rynku płyt DVD i CD. Napęd DVD+/-R akceptuje oba popularne formaty nagrywania płyt DVD. Natomiast DVD+/-RW obsługuje oba popularne typy płyt wielokrotnego zapisu. Płyty SVCD (Super VideoCD) oferują znacznie wyraźniejszy obraz niż płyty VCD ze względu na wyższą rozdzielczość. Format MPEG4 został opracowany z myślą o jakości płyt DVD (MPEG-2) przy mniejszej prędkości przesyłu danych i mniejszym rozmiarze plików filmów. DivX to zaawansowana technologia oparta na formacie MPEG4, umożliwiająca kompresję, a tym samym zmniejszenie cyfrowego filmu przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości obrazu.

 • MAX Sound to szybkie wzmocnienie głośności

  MAX Sound to szybkie wzmocnienie głośności

  Naciśnięcie przycisku MAX Sound powoduje natychmiastowe wzmocnienie tonów niskich i wysokich oraz podniesienie do maksimum mocy głośności, co daje imponujące efekty podczas słuchania muzyki. Zaawansowany układ elektroniczny wysokiej jakości kalibruje bieżący dźwięk oraz ustawienia głośności i od razu wzmacnia tony niskie i wysokie oraz głośność do poziomu przekraczającego maksymalny oryginalny poziom bez zniekształceń. W rezultacie otrzymujemy wyraźne wzmocnienie zarówno spektrum dźwięków, jak i głośności, co dodaje dynamiki każdej muzyce.

 • Wbudowany odbiornik Bluetooth umożliwiający wykonywanie połączeń i przesyłanie strumieniowe muzyki

  Wbudowany odbiornik Bluetooth umożliwiający wykonywanie połączeń i przesyłanie strumieniowe muzyki

  Standard Bluetooth oferuje możliwość prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym, pozwalając tym samym korzystać w bezpieczny sposób z telefonu komórkowego podczas jazdy, dzięki czemu nie umknie Ci żadne ważne połączenie. Wbudowany odbiornik Bluetooth® pozwala także wygodne przesyłać pliki z telefonu do samochodowego zestawu audiowizualnego.

 • Technologia FullSound ożywia muzykę z plików MP3

  Technologia FullSound ożywia muzykę z plików MP3

  Innowacyjna technologia FullSound firmy Philips wiernie przywraca skompresowanej muzyce MP3 szczegóły dźwiękowe, a ponadto wzbogaca je, zapewniając dźwięk o doskonałej jakości. Działając w oparciu o algorytm końcowego przetwarzania dźwięku, technologia FullSound łączy w sobie naszą wiedzę w dziedzinie odtwarzania muzyki z możliwościami cyfrowej obróbki sygnału najnowszej generacji. Pozwala to uzyskać głębsze i dynamiczniejsze tony niskie, zwiększoną ostrość głosu i dźwięku instrumentów oraz ogromne bogactwo szczegółów. Odkryj na nowo naturalne brzmienie muzyki skompresowanej do formatu MP3, które poruszy Twoją duszę i porwie Cię do tańca.

 • Bezpośrednie odtwarzanie plików MP3/WMA przez połączenie USB

  Bezpośrednie odtwarzanie plików MP3/WMA przez połączenie USB

  W trybie USB Direct wystarczy podłączyć urządzenie USB do portu USB w urządzeniu Philips — cyfrowa muzyka będzie odtwarzana bezpośrednio z urządzenia Philips.

 • Konstrukcja 2 DIN podstawy montażowej dla idealnego dopasowania

  Konstrukcja 2 DIN podstawy montażowej dla idealnego dopasowania.

 • Wyświetlacz o dużej rozdzielczości z panelem LCD WVGA

  Samochodowy zestaw audiowizualny CarStudio firmy Philips z wyświetlaczem o dużej rozdzielczości jest wyposażony w panel LCD w jakości WVGA (800 x 480 pikseli). Inteligentny interfejs wyświetlany na wyrazistym i jasnym wyświetlaczu jest ostry, podobnie jak filmy z różnych źródeł plików multimedialnych, w tym odtwarzacza DVD. Zestaw idealnie nadaje się też do oglądania pokazów slajdów z ulubionym zdjęciami. Dostępne są różne obrazy tła i schematy kolorów, pozwalające stworzyć w samochodzie idealną atmosferę.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu