1
Samochodowy sprzęt audio

Samochodowa stacja dokująca

  Samochodowa stacja dokująca

  Dokowanie na desce rozdzielczej

  Przejmij kontrolę dzięki samochodowemu zestawowi audiowizualnemu firmy Philips, który idealnie współpracuje z urządzeniami iPhone/iPod. Możesz ładować urządzenie na desce rozdzielczej, sterować odtwarzaniem zawartości za pomocą bezpłatnej aplikacji, a także odbierać połączenia bez użycia rąk bez względu na to, czy telefon jest zadokowany, czy też nie. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Dokowanie na desce rozdzielczej

Przejmij kontrolę dzięki samochodowemu zestawowi audiowizualnemu firmy Philips, który idealnie współpracuje z urządzeniami iPhone/iPod. Możesz ładować urządzenie na desce rozdzielczej, sterować odtwarzaniem zawartości za pomocą bezpłatnej aplikacji, a także odbierać połączenia bez użycia rąk bez względu na to, czy telefon jest zadokowany, czy też nie. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

CarStudio Samochodowa stacja dokująca

Podstawka dokująca urządzeń iPod/iPhone CMD310/12 Znajdź podobne produkty

Dokowanie na desce rozdzielczej

Bezpłatna aplikacja dla telefonów iPhone do korzystania w samochodzie

 • Music Zone zapewnia regulowane obszary odsłuchu

  Music Zone zapewnia regulowane obszary odsłuchu

  Innowacyjna technologia Music Zone firmy Philips umożliwia kierowcy i pasażerom słuchanie muzyki z wyraźniejszym efektem przestrzennym zgodnie z zamysłem twórców nagrań. Użytkownicy mogą w prosty sposób przełączać obszary odsłuchu pomiędzy opcją dla kierowcy i opcją dla pasażerów oraz odwrotnie, aby uzyskać jak najlepsze odczucie dźwięku w samochodzie. Dedykowany przycisk zmiany obszaru oferuje trzy fabrycznie zdefiniowane ustawienia: Lewo, Prawo i Przód (oraz Całość). Dzięki temu można w prosty sposób dynamicznie dostosować się do swoich potrzeb podczas słuchania samemu lub z pasażerami.

 • MAX Sound to szybkie wzmocnienie głośności

  MAX Sound to szybkie wzmocnienie głośności

  Naciśnięcie przycisku MAX Sound powoduje natychmiastowe wzmocnienie tonów niskich i wysokich oraz podniesienie do maksimum mocy głośności, co daje imponujące efekty podczas słuchania muzyki. Zaawansowany układ elektroniczny wysokiej jakości kalibruje bieżący dźwięk oraz ustawienia głośności i od razu wzmacnia tony niskie i wysokie oraz głośność do poziomu przekraczającego maksymalny oryginalny poziom bez zniekształceń. W rezultacie otrzymujemy wyraźne wzmocnienie zarówno spektrum dźwięków, jak i głośności, co dodaje dynamiki każdej muzyce.

 • Wbudowany moduł Bluetooth umożliwia wykonywanie połączeń w trybie głośnomówiącym oraz odtwarzanie muzyki za pośrednictwem głośników

  Wbudowany moduł Bluetooth umożliwia wykonywanie połączeń w trybie głośnomówiącym oraz odtwarzanie muzyki za pośrednictwem głośników

  Zestaw samochodowy firmy Philips zapewnia stałą kontrolę. Wbudowany moduł Bluetooth pozwala podłączyć telefon iPhone do samochodowego zestawu audio, umożliwiając prowadzenie rozmów w trybie głośnomówiącym, korzystanie z wbudowanego mikrofonu oraz głośników samochodowych. Moduł pozwala także odtwarzać pliki muzyczne z telefonu iPhone za pośrednictwem głośników samochodowych, nawet bez umieszczania urządzenia w podstawce dokującej. Stabilne połączenie oraz świetna jakość dźwięku sprawiają, że podczas prowadzenia rozmów głos zawsze jest wyraźny. Dzięki firmie Philips możesz nie spuszczać oczu z drogi i nie zdejmować rąk z kierownicy, przez co jazda będzie bezpieczniejsza i przyjemniejsza.

 • Bezpłatna aplikacja CarStudio firmy Philips do sterowania odtwarzaniem

  Bezpłatna aplikacja CarStudio firmy Philips do sterowania odtwarzaniem

  Aplikacja CarStudio firmy Philips oferuje liczne funkcje, które zwiększają możliwości stacji dokujących firmy Philips. Aplikacja umożliwia prowadzenie rozmów z użyciem telefonu iPhone w trybie głośnomówiącym, przeglądanie kolekcji muzycznych oraz udostępnianie słuchanych utworów znajomym w serwisach Facebook i Twitter. W przypadku ustawienia orientacji poziomej w telefonie iPhone lub urządzeniu iPod przyciski sterujące są powiększone, przez co dostęp do nich jest łatwiejszy. Wszystkie te cechy w połączeniu z intuicyjnym interfejsem sprawiają, że ta darmowa aplikacja do pobrania ze sklepu App Store firmy Apple sprawia się doskonale.

 • Wysuwana podstawka dokująca pozwala cieszyć się uporządkowaną, elegancką deską rozdzielczą

  Wysuwana podstawka dokująca pozwala cieszyć się uporządkowaną, elegancką deską rozdzielczą

  Ciesz się porządkiem na desce rozdzielczej dzięki wysuwanej podstawce dokującej firmy Philips. Chcąc, aby samochód prezentował się nieskazitelnie, ukryj podstawkę za jednym naciśnięciem przycisku. Pomysłowa konstrukcja oraz sposób działania sprawiają, że podstawkę można całkowicie schować, aby cieszyć się czystą, gładką powierzchnią deski rozdzielczej. Firma Philips wynosi prostotę na wyższy poziom.

 • Bezpośrednie odtwarzanie plików MP3/WMA przez połączenie USB

  Bezpośrednie odtwarzanie plików MP3/WMA przez połączenie USB

  W trybie USB Direct wystarczy podłączyć urządzenie USB do portu USB w urządzeniu Philips — cyfrowa muzyka będzie odtwarzana bezpośrednio z urządzenia Philips.

 • Wystarczy zadokować urządzenie iPhone/iPod, aby rozpocząć jego ładowanie i móc w pełni z niego korzystać

  Droga może być prostsza dzięki samochodowemu zestawowi audiowizualnemu firmy Philips. Wystarczy zadokować telefon iPhone lub urządzenie iPod, aby przekształcić je w element samochodowego zestawu audiowizualnego. Kłopotliwe połączenia i szpecące kable należą do przeszłości. Umieść urządzenie Apple w podstawce, aby je ładować, odtwarzać z niego zawartość oraz wykonywać połączenia w trybie głośnomówiącym. Możesz także korzystać z innych funkcji dostępnych w urządzeniu, np. z nawigacji oraz usług opartych na lokalizacji. Podróżowanie staje się prostsze dzięki firmie Philips.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu