1
Telefony komórkowe i tablety

Xenium

Telefon komórkowy

  Xenium

  Telefon komórkowy

  Wszystko, co się liczy

  Telefon Philips E103 jest wyposażony w akcesoria pozwalające zachować kontakt z najbliższymi. Ma podstawowe funkcje multimedialne i jest zawsze gotowy do pracy. Działający przez 38 dni w trybie gotowości telefon E103 zapewnia wyższy poziom komunikacji. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Wszystko, co się liczy

 • Podwójne gniazdo SIM, aby rozdzielić różne grupy kontaktów

  Podwójne gniazdo SIM, aby rozdzielić różne grupy kontaktów

  Teraz możesz uporządkować swoje kontakty, używając dwóch różnych numerów telefonu do kontaktów służbowych i prywatnych. A dzięki obsłudze dwóch kart SIM nie musisz już nosić ze sobą dwóch telefonów.

 • Tryb gotowości: do 38 dni

  Po naładowaniu telefon może być włączony i pracować w trybie gotowości nawet przez 38 dni.

 • Do 15 godzin rozmów

  Możesz rozmawiać nawet do 15 godzin bez konieczności ładowania baterii, na jednym cyklu ładowania.

 • Klasyczny styl z metalicznym wykończeniem

  Nic tak nie wzmacnia prestiżu i pewności siebie, jak telefon komórkowy firmy Philips stanowiący wyjątkowe połączenie klasycznego stylu z delikatnym, metalicznym wykończeniem. Jego piękny, nowoczesny kształt emanuje profesjonalizmem, niezależnie od tego, czy właśnie finalizujesz ważny kontrakt, czy też relaksujesz się na polu golfowym.

 • Latarka LED — poręczne źródło światła przydatne przy słabym oświetleniu

  Po co szukać kluczy lub włącznika światła po omacku? Lepiej skorzystać z wbudowanej latarki LED w telefonie komórkowym, aby uzyskać światło w każdej sytuacji.

 • Słuchaj muzyki z radia FM w wybrany sposób — przez głośnik lub zestaw słuchawkowy

  Ciesz się wygodą korzystania z radia FM w wybrany przez siebie sposób — słuchaj głośno przez głośnik telefonu lub przez zestaw słuchawkowy. Wystarczy podłączyć zestaw słuchawkowy, który służy jako antena, i wybrać opcję słuchania w menu.

 • Kolorowy wyświetlacz TFT 4,5 cm (1,77") zapewniający żywą, barwną grafikę

  Dzięki kolorowemu wyświetlaczowi TFT 4,5 cm (1,77") żywe, barwne obrazy i zdjęcia są w zasięgu ręki. Wyświetlacz zapewnia wysoką jakość obrazu i szybki czas reakcji.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Karta pamięci MicroSD nie jest elementem zestawu.
 • Wszystkie obrazy i zdjęcia produktu mają wyłącznie charakter informacyjny. Rzeczywiste cechy i funkcje telefonu, takie jak kolor czy rodzaj informacji wyświetlanych na ekranie, mogą się różnić od tych prezentowanych na zamieszczonych obrazach/zdjęciach przedstawiających produkt.
 • Gniazdo karty pamięci microSD obsługuje karty microSD o pojemności do 16 GB. Karta microSD nie jest dołączona do zestawu.
 • Podane dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu