1
Telefony komórkowe i tablety

Xenium

Telefon komórkowy

  Edge

  Xenium

  Telefon komórkowy

  Trwałość

  Telefon Philips E560 działa przez 73 dni w trybie gotowości, dzięki czemu nie trzeba się martwić o poziom naładowania baterii! Za sprawą składającej się z jednego kawałka, wykonanej metodą komputerowo sterowanej obróbki CNC metalowej płyty montażowej, metalowej krawędzi, klawisza nawigacji i wyświetlacza IPS model E560 to wybór da wymagających klientów. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Trwałość

 • Podwójne gniazdo SIM, aby rozdzielić różne grupy kontaktów

  Podwójne gniazdo SIM, aby rozdzielić różne grupy kontaktów

  Teraz możesz uporządkować swoje kontakty, używając dwóch różnych numerów telefonu do kontaktów służbowych i prywatnych. A dzięki obsłudze dwóch kart SIM nie musisz już nosić ze sobą dwóch telefonów.

 • Wyświetlacz 2,4" QVGA IPS to gwarancja niezwykle żywych obrazów

  Wyświetlacz 2,4" QVGA IPS to gwarancja niezwykle żywych obrazów

  Poznaj pełną paletę kolorów dzięki wyświetlaczowi 2,4" QVGA. Zastosowana technologia IPS zapewnia świetną widoczność bez względu na to, pod jakim kątem patrzysz na wyświetlacz. Dodatkowo podkreśla kolory i obrazy, przez co stają się one niezwykle wyraziste i żywe. Dzięki temu przeglądanie materiałów multimedialnych będzie niekończącym się źródłem zabawy i rozrywki.

 • Do 73 dni w trybie gotowości

  Po naładowaniu telefon może być włączony i pracować w trybie gotowości nawet przez 73 dni.

 • Czas rozmów do 39 godzin

  Możesz rozmawiać nawet do 39 godzin bez konieczności ładowania baterii.

 • Klasyczny styl z metalicznym wykończeniem

  Nic tak nie wzmacnia prestiżu i pewności siebie, jak telefon komórkowy firmy Philips stanowiący wyjątkowe połączenie klasycznego stylu z delikatnym, metalicznym wykończeniem. Jego piękny, nowoczesny kształt emanuje profesjonalizmem, niezależnie od tego, czy właśnie finalizujesz ważny kontrakt, czy też relaksujesz się na polu golfowym.

 • Przyjemność słuchania muzyki stereo przez Bluetooth

  Ten telefon marki Philips obsługuje profil Bluetooth A2DP, dzięki czemu umożliwia bezprzewodowe przesyłanie ulubionych melodii do słuchawek Bluetooth bez utraty jakości i efektu stereo.

 • Funkcja redukcji szumów gwarantuje lepszą jakość połączenia

  Funkcja redukcji szumów polega na tworzeniu fal dźwiękowych tłumiących odbierany hałas. Dźwięki z otoczenia są „mierzone” przez małe mikrofony, które następnie wysyłają sygnał do obwodu redukcji szumów, gdzie tworzony jest sygnał odwrotny do tego, który ma być tłumiony. Funkcja ta gwarantuje lepsze wrażenia podczas słuchania.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Dane techniczne produktu bazują na testach laboratoryjnych wykonanych przy pełnym naładowaniu baterii z wyłączoną funkcją Bluetooth. Uzyskiwany w warunkach rzeczywistych czas pracy urządzenia zależy od dostawcy usług oraz sposobu korzystania z telefonu.
 • Karta pamięci MicroSD nie jest elementem zestawu.
 • Wszystkie obrazy i zdjęcia produktu mają wyłącznie charakter informacyjny. Rzeczywiste cechy i funkcje telefonu, takie jak kolor czy rodzaj informacji wyświetlanych na ekranie, mogą się różnić od tych prezentowanych na zamieszczonych obrazach/zdjęciach przedstawiających produkt.
 • Podane dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu