1
Telefony komórkowe

Smartfon

  Smartfon

  Inteligentniejszy dzięki funkcji podczerwieni. Zawsze do usług.

  Dzięki technologii zdalnego sterowania na podczerwień smartfon Philips S318 może obsługiwać wiele urządzeń na raz. Ponadto jest wyposażony w akumulator 2500 mAh, tylny aparat fotograficzny 8 MP z autofokusem, przedni aparat fotograficzny 5 MP i wyświetlacz HD o przekątnej 12,7 cm (5") — z nim życie jest łatwiejsze i inteligentniejsze. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Smartfon

S318, Szary, FDD-LTE/TDD-LTE/WCDMA/GSM CTS318GY/53 Znajdź podobne produkty

Inteligentniejszy dzięki funkcji podczerwieni. Zawsze do usług.

 • Podwójne gniazdo SIM, aby rozdzielić różne grupy kontaktów

  Podwójne gniazdo SIM, aby rozdzielić różne grupy kontaktów

  Teraz możesz uporządkować swoje kontakty, używając dwóch różnych numerów telefonu do kontaktów służbowych i prywatnych. A dzięki obsłudze dwóch kart SIM nie musisz już nosić ze sobą dwóch telefonów.

 • Aparat fotograficzny o rozdzielczości 8 megapikseli z autofokusem i lampą błyskową pozwala wykonywać zdjęcia w wysokiej jakości

  Aparat fotograficzny o rozdzielczości 8 megapikseli z autofokusem i lampą błyskową pozwala wykonywać zdjęcia w wysokiej jakości

  Możesz wykonywać profesjonalne zdjęcia w ruchu dzięki aparatowi fotograficznemu o rozdzielczości 8 megapikseli z autofokusem, w który wyposażony jest telefon komórkowy Philips. Uchwyć ulotne chwile — te ważne, jak i mniej ważne — w krystalicznie czystej jakości i zaprezentuj je rodzinie i znajomym. Ponadto wbudowana lampa błyskowa umożliwia wykonywanie wspaniałych zdjęć nawet przy słabszym oświetleniu, dzięki czemu nie przegapisz żadnego ujęcia godnego zapamiętania — ani w dzień, ani w nocy.

 • Smukły, nowoczesny telefon, dzięki któremu pokażesz światu swój styl

  Jeśli szukasz modnie wyglądającego urządzenia, by pokazać światu swój indywidualny styl, ten telefon będzie idealny. Jego nowoczesne i eleganckie wzornictwo oraz wysokiej jakości wykończenie odróżnia go od innych modeli.

 • Najwyższa jakość przeglądania dzięki podwójnemu trybowi sieci 4G (TDD-LTE/FDD-LTE)

  Telefon komórkowy Philips jest wyposażony w podwójny tryb sieci 4G, co pozwala korzystać z niezwykle szybkiego mobilnego Internetu za pośrednictwem sieci TDD-LTE i FDD-LTE. Dzięki temu możesz wykorzystywać większy zasięg LTE za pomocą jednego urządzenia.

 • Doskonałe parametry — 8 GB wbudowanej pamięci i 1 GB pamięci operacyjnej RAM

  Telefon komórkowy Philips ma 8 GB wbudowanej pamięci, co pozwala zabrać ze sobą więcej multimediów. Duża dostępna pamięć zaspokoi Twoje rosnące potrzeby, udostępniając więcej miejsca na ulubione aplikacje, zdjęcia i ważne dokumenty. Z kolei 1 GB pamięci RAM zapewnia płynne działanie podczas grania i przeglądania wiadomości w wolnym czasie.

 • Wyświetlacz HD IPS o przekątnej 12,7 cm (5") zapewnia wysoką szczegółowość obrazu

  Telefon komórkowy Philips jest wyposażony w niesamowity wyświetlacz 12,7 cm (5") o wysokiej rozdzielczości, który zachwyca żywymi kolorami i dokładnym odwzorowaniem szczegółów. Technologia IPS zapewnia świetną widoczność bez względu na to, pod jakim kątem patrzysz na wyświetlacz. Podkreśla też kolory, przez co stają się one niezwykle wyraziste i żywe. To wszystko powoduje, że korzystanie ze smartfona Philips jest wyjątkowo komfortowe. Ponadto obsługa szerokiego ekranu o przekątnej 12,7 cm (5") jest niezwykle wygodna — teraz surfowanie po sieci oraz wyświetlanie najnowszych zdjęć i filmów to prawdziwa przyjemność.

 • Wbudowana funkcja sterowania przez podczerwień umożliwia sprawne zarządzanie urządzeniami

  Dzięki wbudowanej funkcji podczerwieni telefon Philips może sterować ponad 4 tys. marek urządzeń domowych oraz obsługiwać 200 tys. modeli pilotów zdalnego sterowania za pomocą specjalnej aplikacji zainstalowanej w telefonie. Za pomocą naszego produktu możesz sterować telewizorem, klimatyzacją, odtwarzaczem DVD oraz oświetleniem — czas pożegnać się z większością pilotów, które masz w domu.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Dane techniczne produktu bazują na testach laboratoryjnych wykonanych przy pełnym naładowaniu akumulatora z wyłączonymi funkcjami Bluetooth oraz Wi-Fi. Uzyskiwany w warunkach rzeczywistych czas pracy urządzenia zależy od dostawcy usług oraz sposobu korzystania z telefonu.
 • Karta pamięci MicroSD nie jest elementem zestawu.
 • Wszystkie obrazy i zdjęcia produktu mają wyłącznie charakter informacyjny. Rzeczywiste cechy i funkcje telefonu, takie jak kolor czy rodzaj informacji wyświetlanych na ekranie, mogą się różnić od tych prezentowanych na zamieszczonych obrazach/zdjęciach przedstawiających produkt.
 • Podane dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu