1
Domowy sprzęt audio

stacja dokująca do urządzeń iPod/iPhone/iPad

  stacja dokująca do urządzeń iPod/iPhone/iPad

  Pobudka! Wstawaj!

  Ładuj urządzenie iPod/iPhone/iPad, słuchaj zapisanej na nim muzyki i ciesz się bogatym, czystym dźwiękiem. Ta stylowa stacja dokująca wykonana z aluminium umożliwia ładowanie nawet dwóch urządzeń jednocześnie. Może również posłużyć jako budzik, dzięki któremu będziesz rozpoczynać każdy dzień z ulubioną muzyką lub stacją radiową. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Pobudka! Wstawaj!

Ładuj urządzenie iPod/iPhone/iPad, słuchaj zapisanej na nim muzyki i ciesz się bogatym, czystym dźwiękiem. Ta stylowa stacja dokująca wykonana z aluminium umożliwia ładowanie nawet dwóch urządzeń jednocześnie. Może również posłużyć jako budzik, dzięki któremu będziesz rozpoczynać każdy dzień z ulubioną muzyką lub stacją radiową. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

stacja dokująca do urządzeń iPod/iPhone/iPad

Aluminium, Podwójne dokowanie DC390/12 Znajdź podobne produkty

Pobudka! Wstawaj!

przy wspaniałej muzyce z urządzenia iPod/iPhone/iPad

 • Całkowita moc wyjściowa: 10 W RMS

  Całkowita moc wyjściowa: 10 W RMS

  RMS to skrót oznaczający wartość skuteczną dźwięku (ang. Root Mean Square), typową miarę mocy dźwięku, a raczej moc prądu przesyłanego ze wzmacniacza dźwięku do głośnika, mierzonego w watach. Ilość mocy elektrycznej dostarczanej do głośnika oraz jej czułość określa moc generowanego dźwięku. Zasadniczo, wzmacniacze dźwięku są ograniczane przez energię elektryczną, którą mogą wzmocnić, a głośniki — przez energię elektryczną, którą mogą przetworzyć na energię akustyczną, nie powodując powstania zniekształceń sygnału audio. Im wyższa moc w watach, tym lepsza moc dźwięku emitowanego przez głośnik.

 • Aluminiowa obudowa dająca poczucie jakości

  Aluminiowa obudowa dająca poczucie jakości

  Odlewana obudowa aluminiowa jest lżejsza i odporniejsza na wysokie temperatury, a także zapewnia dużą odporność i sztywność oraz nierdzewność.

 • Cyfrowe strojenie z pamięcią stacji zapewnia dodatkową wygodę

  Cyfrowe strojenie z pamięcią stacji zapewnia dodatkową wygodę

  Wystarczy, że znajdziesz żądaną stację radiową oraz naciśniesz i przytrzymasz przycisk programowania, aby zapisać częstotliwość. Dzięki możliwości zapisania ustawień stacji radiowych można do nich uzyskać szybki dostęp bez konieczności ręcznego strojenia.

 • Łagodne budzenie bez stresu

  Łagodne budzenie bez stresu

  Zacznij dobrze dzień. Obudź się łagodnie przy stopniowo zwiększającej się głośności budzika. Zwykle budziki mają stałą głośność, która albo jest za słaba, żeby Cię obudzić, albo tak okropnie mocna, że brutalnie wyrywa Cię ze snu. My oferujemy możliwość budzenia się przy dźwiękach ulubionej muzyki, stacji radiowej lub brzęczyka. Przy łagodnym budzeniu głośność budzika stopniowo wzrasta, zaczynając od subtelnych, cichych dźwięków i przechodząc do dość głośnych. Dzięki temu możesz się łagodnie rozbudzić.

 • MP3 Link do odtwarzania muzyki z urządzeń przenośnych

  MP3 Link do odtwarzania muzyki z urządzeń przenośnych

  MP3 Link umożliwia bezpośrednie odtwarzanie zawartości MP3 z przenośnych odtwarzaczy multimedialnych. Słuchanie muzyki w doskonałej jakości zapewnionej przez zestaw audio to zaledwie jedna z jego zalet. Złącze MP3 jest niezwykle wygodne – wystarczy podłączyć przenośny odtwarzacz MP3 do zestawu audio.

 • Automatyczna synchronizacja zegara po zadokowaniu urządzenia iPad/iPod/iPhone

  Automatyczna synchronizacja zegara po zadokowaniu urządzenia iPad/iPod/iPhone

  W ciągu kilku sekund po podłączeniu podstawki dokującej i umieszczeniu w niej urządzenia iPod/iPhone/iPad zegar zestawu zostanie automatycznie zsynchronizowany z zegarem w urządzeniu. Ta wygodna funkcja eliminuje konieczność ręcznego ustawiania czasu.

 • Alarm codzienny/weekendowy doskonale wpisujący się w styl życia

  Alarm codzienny/weekendowy doskonale wpisujący się w styl życia

  Ten radiobudzik, zaprojektowany z myślą o aktywnych użytkownikach prowadzących nowoczesny tryb życia, został wyposażony w podwójny alarm, pozwalający ustawiać różne godziny budzenia na dni powszednie i weekendy lub dwie różne godziny budzenia dla dwóch osób. Można ustawić taką samą godzinę budzenia na każdy dzień, od poniedziałku do piątku, lub oddzielnie – inną godzinę na dni powszednie, gdy musisz codziennie rano wstać do pracy, i inną na weekendy, gdy możesz dłużej wylegiwać się w łóżku. Cokolwiek wybierzesz, nie musisz już ustawiać budzika codziennie wieczorem.

 • Dokowanie urządzenia iPod/iPhone, nawet w futerale

  Dokowanie urządzenia iPod/iPhone, nawet w futerale

  Specjalnie opracowane gniazdo dokujące z mechanizmem sprężynowym pozwala na bezproblemowe podłączenie urządzenia iPod lub iPhone bez potrzeby stosowania dodatkowych adapterów. Co więcej, możliwe jest podłączenie urządzenia znajdującego się w futerale ochronnym. Słuchaj muzyki bez przerwy.

 • Budzenie przy muzyce z urządzenia iPod/iPhone/iPad lub dźwiękach z radia

  Obudź się przy muzyce, którą kochasz. Wybierz ulubioną stację radiową lub kojące dźwięki z urządzenia iPod/iPhone/iPad — niech poranki staną się przyjemniejsze. Muzyka najpierw będzie odtwarzana delikatnie, a potem głośność będzie stopniowo wzrastać aż do osiągnięcia poziomu wybranego przez Ciebie. Teraz możesz wybrać sposób, w jaki chcesz się budzić, i dobrze rozpocząć każdy dzień.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu