1
Odtwarzacze multimedialne

zestaw audiowizualny ze stacją dokującą

  DVD playback

  zestaw audiowizualny ze stacją dokującą

  Oglądaj nagrania z iPodów, płyt DVD oraz kart pamięci SD

  Oglądaj nagrania z płyt DVD i odtwarzaczy iPod na kolorowym wyświetlaczu panoramicznym 22,9 cm (9") w urządzeniu Philips DCP951. Rozwijany przewód do odtwarzacza iPod i wbudowane gniazda kart SD/MMC umożliwiają oglądanie filmów DivX i cyfrowych zdjęć z wielu źródeł. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

zestaw audiowizualny ze stacją dokującą

Kolorowy wyświetl. 22, 9 cm/9", Odtwarzanie płyt DVD DCP951/12 Znajdź podobne produkty

Oglądaj nagrania z iPodów, płyt DVD oraz kart pamięci SD

 • Kolorowy wyświetlacz LCD TFT 22,9 cm (9") o formacie panoramicznym 16:9

  Kolorowy wyświetlacz LCD TFT 22,9 cm (9") o formacie panoramicznym 16:9

  Kolorowy wyświetlacz LCD ożywia obrazy, umożliwia oglądanie najcenniejszych zdjęć, ulubionych filmów z bogactwem szczegółów i żywymi kolorami, które charakteryzują odbitki o wysokiej jakości, a także odtwarzanie muzyki. Wyświetlacz panoramiczny o proporcjach obrazu 16:9 to standard w przypadku uniwersalnych, cyfrowych telewizorów HD. Dzięki współczynnikowi proporcji 16:9 obraz jest wyświetlany bez czarnych pasów u góry i u dołu ekranu oraz bez utraty jakości w wyniku zmiany skali poprzez dostosowywanie obrazu do rozmiaru ekranu.

 • Równoczesne odtwarzanie i ładowanie odtwarzacza iPod

  Równoczesne odtwarzanie i ładowanie odtwarzacza iPod

  Ciesz się ulubioną muzyką w formacie MP3, ładując jednocześnie swój odtwarzacz iPod! Podstawka dokująca umożliwia podłączanie odtwarzacza iPod bezpośrednio do zestawu audiowizualnego ze stacją dokującą, co umożliwia odsłuchiwanie ulubionej muzyki z doskonałym nagłośnieniem. Podczas odtwarzania muzyki ładowany jest akumulator odtwarzacza iPod, dzięki czemu nie trzeba martwić się o wyczerpanie jego ładunku. Skorzystaj z pilota zdalnego sterowania, aby nawigować, wybierać i odtwarzać utwory zapisane w odtwarzaczu iPod. Zestaw audiowizualny ze stacją dokującą automatycznie ładuje akumulator odtwarzacza iPod po jego zadokowaniu.

 • Odtwarzanie filmów z płyt DVD, DVD+/-R i DVD+/-RW, (S)VCD, DivX®, MPEG4

  Odtwarzanie filmów z płyt DVD, DVD+/-R i DVD+/-RW, (S)VCD, DivX®, MPEG4

  Obsługa formatu DivX® umożliwia odtwarzanie filmów zapisanych w tym standardzie w zaciszu własnego salonu. Format DivX® to technologia kompresji filmów wykorzystująca standard MPEG4, umożliwiająca zapisanie dużych plików, takich jak filmy lub koncerty, na płytach CD-R/RW, DVD-video lub kartach pamięci. Płyty CD z filmami w formacie DivX® można odtwarzać w niektórych odtwarzaczach i nagrywarkach DVD oraz zestawach kina domowego.

 • Gniazdo karty SD/MMC do odtwarzania zdjęć

  Gniazdo karty SD/MMC do odtwarzania zdjęć

  Proste i szybkie przeglądanie oraz udostępnianie filmów, zdjęć i plików muzycznych. Dodatkowo, odtwarzacz jest wyposażony we wbudowane gniazdo kart pamięci SD/MMC. Wystarczy włożyć kartę pamięci do gniazda z boku odtwarzacza, aby uzyskać dostęp do zapisanych na niej plików multimedialnych.

 • Ciesz się do 2,5-godzinnym odtwarzaniem z użyciem wbudowanego akumulatora*

  Ciesz się do 2,5-godzinnym odtwarzaniem z użyciem wbudowanego akumulatora*

  Odtwarzacz firmy Philips wyposażony jest w niewielki, wbudowany akumulator, zapewniający dłuższe odtwarzanie. Zapewnia do 2,5 godziny ciągłego odtwarzania filmów, zdjęć i muzyki po jednym naładowaniu. Po prostu podłącz przewód zasilający, aby naładować odtwarzacz – to takie proste!

 • Pokaz slajdów, pojedyncze zdjęcia lub miniatury

  Pokaz slajdów, pojedyncze zdjęcia lub miniatury
 • Jeden pilot do zdalnego sterowania zestawem i odtwarzaczem iPod

  Jeden pilot do zdalnego sterowania zestawem i odtwarzaczem iPod
Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu