1
Akcesoria komputerowe

Głośniki multimedialne 2.0

  Głośniki multimedialne 2.0

  Laptop nigdy nie brzmiał tak dobrze!

  Najlepsze głośniki wysokotonowe i promienniki basów zapewniają jakość dźwięki niespotykaną w tak małych głośnikach. Łatwość podłączenia typu plug and play do portu USB oznacza, że nie są potrzebne zasilacze czy baterie. Lekkie, wytrzymałe i niewielkie – idealne do każdej torby z laptopem.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Laptop nigdy nie brzmiał tak dobrze!

Najlepsze głośniki wysokotonowe i promienniki basów zapewniają jakość dźwięki niespotykaną w tak małych głośnikach. Łatwość podłączenia typu plug and play do portu USB oznacza, że nie są potrzebne zasilacze czy baterie. Lekkie, wytrzymałe i niewielkie – idealne do każdej torby z laptopem.

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Laptop nigdy nie brzmiał tak dobrze!

Przenośny dźwięk cyfrowy

 • Cyfrowy dźwięk zapewnia czysty sygnał i doskonałą jakość

  Dźwięk jest przenoszony jako sygnał cyfrowy i dopiero w ostatniej chwili jest przekształcany na sygnał analogowy. Zmniejsza to ilość zakłóceń sygnału i umożliwia odtwarzanie zgodne z oryginalnym nagraniem.

 • Ponad 75 lat doświadczenia na rynku audio

  Firma Philips wynalazła napęd CD, przewodziła w stworzeniu specyfikacji audio USB i wyprodukowała w ciągu wielu dekad miliony zestawów audio, zestawów kina domowego oraz telewizorów. Jako lider w dziedzinie innowacji dźwiękowych zapewniamy odpowiednią jakość dźwięku komputerowych zestawów audio.

 • Membrany basowe zwiększające moc dźwięku bez dodatkowego subwoofera

  Membrany basowe powodują skuteczniejsze odtwarzanie częstotliwości basowych przez małe głośniki, eliminując tym samym konieczność zastosowania osobnego subwoofera. Zapewniają wrażenie głębokiego brzmienia basów. Jakość brzmienia basów systemu głośników 2.1 zawarta w zajmującym mniej przestrzeni zestawie 2.0. Lepsze brzmienie basów i więcej miejsca!

 • Głośniki wysokotonowe o doskonałej jakości

  Użycie głośnika wysokotonowego wysokiej klasy w każdej obudowie polepsza odtwarzanie wysokich częstotliwości. Muzyka ożywa, a dźwięk w filmach jest pełny, ponieważ pełny zakres wysokich częstotliwości jest odtwarzany idealnie.

 • Wzmacniacz cyfrowy klasy „D” zapewnia dźwięk wysokiej jakości

  Wzmacniacz cyfrowy klasy „D” pobiera sygnał analogowy, zamienia go na cyfrowy, a następnie wzmacnia sygnał cyfrowo. Po przejściu przez filtr demodulacji sygnał nabiera ostateczny kształt. Wzmocniony sygnał cyfrowy odznacza się wszystkimi zaletami cyfrowego dźwięku, co poprawia jego ogólną jakość. Ponadto wzmacniacz cyfrowy klasy „D” odznacza się efektywnością o 90% większą niż tradycyjne wzmacniacze klasy AB. Tak wysoka efektywność przekłada się na niewielkie gabaryty, jak na wzmacniacz tak dużej mocy.

 • Zamień swoje prezentacje w pokazy multimedialne

  Z powodu niskiej jakości dźwięku oferowanej przez większość głośników wbudowanych w laptopy prezentacje programu Powerpoint rzadko wykorzystują dostępne możliwości audio. Niewielkie, wytrzymałe głośniki o rewelacyjnym dźwięku, które można zabrać ze sobą wszędzie, umożliwiają nadanie prezentacjom odpowiedniej oprawy dźwiękowej.

 • Zgodność ze źródłami dźwięku muzyki, gier, filmów i Internetu

  Można odtwarzać dźwięk ze źródeł wszystkich typów: muzykę, gry, filmy i pliki internetowe, więc bez względu na to, czego chcesz słuchać zapewniamy Ci dźwięki multimedialne bardziej wciągające niż kiedykolwiek przedtem.

 • Zwarta i wytrzymała konstrukcja przydatna w podróży

  Zwarta konstrukcja pasuje do każdego laptopa lub torby podróżnej. Jest również wytrzymała na uderzenia i wstrząsy w czasie podróży.

 • W pełni przenośne

  Niewielkie wymiary oraz inteligentne zarządzanie kablami ułatwiają przenoszenie

 • Łatwe podłączenie komputera poprzez USB

  Technika USB Plug and Play oznacza, że urządzenie odpowiada standardom USB i jest rozpoznawane przez komputer. To przyspiesza i ułatwia podłączanie urządzeń USB.

 • Ekranowanie magnetyczne eliminuje zakłócenia obrazu na monitorze

  Ponieważ magnesy dużej mocy w przetwornikach głośników są ekranowane magnetycznie, nie ma niebezpieczeństwa, że obraz zostanie zniekształcony lub monitor komputera zostanie uszkodzony, gdy głośnik będzie stać w jego pobliżu.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu