1
Akcesoria do laptopa i urządzenia iPad

Futerał z uchwytami

  Futerał z uchwytami

  Specjalna konstrukcja zapewniająca wygodne trzymanie

  Futerał poprawia stabilność iPada, gdy trzymasz go w różnych pozycjach. Nieważne, czy czytasz tekst, trzymając iPada poziomo, czy grasz, trzymając go pionowo – futerał pokryty gumą zapewnia dodatkową, elastyczną osłonę konstrukcji, krawędzi i ekranu. Dodatkowo, kanały wewnętrzne pomagają amortyzować wstrząsy. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Specjalna konstrukcja zapewniająca wygodne trzymanie

iPada w dowolnej pozycji

 • Silikon ułatwia chwytanie i zapewnia dodatkową ochronę

  Futerał ten jest wykonany z miękkiego silikonu, który ułatwia pewne chwytanie odtwarzacza oraz chroni przed zarysowaniem i zniszczeniem urządzenia.

 • Elastyczne zabezpieczenie rogów i przodu urządzenia

  Materiał, z którego jest wykonany futerał, okrywa urządzenie od tyłu do przodu, dzięki czemu rogi i krawędzie urządzenia są odpowiednio chronione.

 • Ochrona przy zachowaniu pełnej funkcjonalności iPada

  Korzystaj ze wszystkich funkcji iPada chronionego przez futerał dzięki otworom na przycisk zasilania/trybu uśpienia, złącze stacji dokującej i głośnik.

 • Kanały wewnętrzne zaprojektowane z myślą o amortyzacji wstrząsów

  Aby zapewnić jeszcze wyższy poziom ochrony, w materiale amortyzującym poprowadzono kanały wewnętrzne przenoszące wstrząsy na futerał, zamiast na urządzenie.

 • Wygodna, szybka i prosta ochrona

  Futerał został wykonany z wytrzymałego materiału, który wyprodukowano specjalnie dla odpowiedniego modelu urządzenia. Ten futerał, który można szybko i łatwo założyć, zapewnia dodatkową warstwę ochronną dla Twojego urządzenia.

 • Wysunięte krawędzie ułatwiają trzymanie urządzenia zarówno w poziomie jak i w pionie

  Niezależnie od tego, czy używasz urządzenia do czytania, czy też do grania, futerał został zaprojektowany w taki sposób, aby ułatwić trzymanie urządzenia zarówno w poziomie jak i w pionie.

 • Smukła konstrukcja umożliwiająca bezproblemowe umieszczenie urządzenia w torbie

  Futerał został zaprojektowany w celu zapewnienia wysokiego stopnia ochrony przy niewielkich rozmiarach, dzięki czemu urządzenie można bezpiecznie nosić w torbie lub plecaku.

 • Przyciski pokryte warstwą zapewniającą ochronę podczas ich naciskania

  Materiał, z jakiego wykonany jest futerał, pokrywa przyciski regulacji głośności, pozwalając na kontrolę głośności i jednocześnie zapewniając ich ochronę podczas naciskania.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu