1
Domowy sprzęt audio

głośnik ze stacją dokującą

  głośnik ze stacją dokującą

  Poczuj autentyczne brzmienie muzyki

  Głośnik ze stacją dokującą firmy Philips pozwoli Ci w pełni poczuć moc drzemiącą w muzyce. Dzięki najwyższej jakości komponentom i drewnianej obudowie oferuje on niezrównaną jakość dźwięku odtwarzanego z urządzenia iPod/iPhone/iPad, zapewniając wrażenia słuchowe bliskie oryginałowi. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Poczuj autentyczne brzmienie muzyki

Głośnik ze stacją dokującą firmy Philips pozwoli Ci w pełni poczuć moc drzemiącą w muzyce. Dzięki najwyższej jakości komponentom i drewnianej obudowie oferuje on niezrównaną jakość dźwięku odtwarzanego z urządzenia iPod/iPhone/iPad, zapewniając wrażenia słuchowe bliskie oryginałowi. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

głośnik ze stacją dokującą

do urządzeń iPod/iPhone/iPad DS9000/10 Znajdź podobne produkty

Poczuj autentyczne brzmienie muzyki

Fascynacja Dźwiękiem

 • Zwrotnica pasywna odtwarzająca pełne spektrum dźwięków słyszalnych

  Zwrotnica pasywna odtwarzająca pełne spektrum dźwięków słyszalnych

  Konstrukcja oparta na zwrotnicy pasywnej pozwala wyraźnie usłyszeć każdą pojedynczą nutę, dzięki czemu odtwarzana muzyka ma czyste i naturalne brzmienie. Dzięki zaawansowanym procesom technologicznym każde pasmo częstotliwości ze spektrum dźwięków słyszalnych jest oddzielane i przesyłane do osobnych przetworników. Sygnały spoza pasma przenoszenia danego przetwornika nie są przesyłane, dzięki czemu zwiększona zostaje jakość dźwięku, a poziom zniekształceń ulega znacznej redukcji. Wraz z najwyższej jakości elektronicznymi komponentami zwrotnica pasywna zapewnia brzmienie, które jest spójne i wierne oryginałowi.

 • W pełni cyfrowa technologia przetwarzania dźwięku gwarantuje najwyższą czystość odbioru

  W pełni cyfrowa technologia przetwarzania dźwięku gwarantuje najwyższą czystość odbioru

  Zaawansowana, w pełni cyfrowa technologia przetwarzania dźwięku zapewnia jego znacznie wyższą jakość w porównaniu z technologią stosowaną w konwencjonalnych stacjach dokujących, które korzystają z analogowego sygnału audio z urządzeń iPod/iPhone. Wykorzystanie cyfrowego sygnału urządzeń iPod/iPhone oraz zastosowanie przetwarzania cyfrowego na wszystkich etapach pozwala uzyskać znacznie wyższy odstęp sygnału do szumu. Wynikiem tego jest niezrównana czystość i idealna równowaga dźwięku.

 • Czujnik zbliżeniowy odpowiedzialny za podświetlenie panelu sterowania

  Czujnik zbliżeniowy odpowiedzialny za podświetlenie panelu sterowania

  Większość urządzeń dla audiofilów z najwyższej półki pozwala na wyłączenie wyświetlacza w celu lepszego skupienia się na muzyce i skierowanie całości mocy na przetworniki dźwięku. Tutaj umożliwia to czujnik zbliżeniowy. Wystarczy oddalić się od urządzenia, a podświetlone klawisze funkcyjne automatycznie wygasną. Po zbliżeniu ręki klawisze ponownie zostaną podświetlone, umożliwiając bezproblemowe sterowanie odtwarzaniem.

 • Dokowanie dowolnego urządzenia iPod/iPhone, nawet w futerale

  Dokowanie dowolnego urządzenia iPod/iPhone, nawet w futerale

  Specjalnie opracowane gniazdo dokujące z mechanizmem sprężynowym pozwala na bezproblemowe podłączenie dowolnego modelu urządzenia iPod lub iPhone bez potrzeby stosowania dodatkowych adapterów. Co więcej, możliwe jest podłączenie urządzenia znajdującego się w futerale ochronnym. Słuchaj muzyki bez przerwy.

 • Przetworniki najwyższej jakości gwarantują autentyczne odtwarzanie dźwięku

  Przetworniki najwyższej jakości gwarantują autentyczne odtwarzanie dźwięku

  Głośnik ze stacją dokującą firmy Philips jest wyposażony w głośnik wysokotonowy z membraną — wysokiej jakości przetwornik wykorzystywany w głośnikach Hi-Fi — który łączy w sobie niezrównane odtwarzanie wysokich częstotliwości z niesamowitą dokładnością i szczegółowością. Zniekształcenia zostają ograniczone do absolutnego minimum, co pozwala ujawnić w wierny sposób najdrobniejsze niuanse muzyki.

 • Precyzyjnie dostrojone tuby basowe zapewniające pełny i głęboki bas

  Precyzyjnie dostrojone tuby basowe zapewniające pełny i głęboki bas

  Duża objętość akustyczna (3 l) każdego głośnika niskotonowego, precyzyjnie zestrojona z tubami basowymi zapewnia imponującą, jak na głośniki kompaktowych rozmiarów, jakość i zwartość tonów niskich. Wynik – wyjątkowy realizm i niesamowite doznanie słuchowe.

 • Bezpłatna aplikacja DockStudio umożliwia odbiór radia internetowego i oferuje inne atrakcyjne funkcje

  Bezpłatna aplikacja DockStudio umożliwia odbiór radia internetowego i oferuje inne atrakcyjne funkcje

  Bezpłatna aplikacja umożliwia wzbogacenie głośnika ze stacją dokującą o szereg wyjątkowych, atrakcyjnych funkcji. Można dowiedzieć się, jaka będzie pogoda, sprawdzić godzinę, a nawet ustawić ulubiony obraz jako tapetę. Aplikacja DockStudio umożliwia także słuchanie tysięcy internetowych stacji radiowych z całego świata. Wkrótce dostępne będą nowe style skórek oraz nowe funkcje.

 • Elegancko zakrzywiony tył głośnika pozwala uzyskać jeszcze czystszy dźwięk

  Łagodne linie i elegancko zakrzywiona tylna część głośników nie tylko efektownie wyglądają, ale także tworzą wydajniejszą strukturę akustyczną. Specjalnie zaprojektowany kształt usztywnia obudowę i znacznie redukuje poziom rezonansu wewnątrz głośnika. Zapewnia to dokładniejszą i bardziej naturalną reprodukcję dźwięku, poprawiając też walory estetyczne samych głośników.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu