Fidelio

Philips Fidelio

wieża z podstawką dokującą

  Philips Fidelio

  wieża z podstawką dokującą

  Prawdziwa sztuka dźwięku bezprzewodowego

  Zanurz się w doskonałej jakości dźwięku, płynącym z wież muzycznych Philips Fidelio. Przesyłaj muzykę strumieniowo przez Bluetooth® dzięki obsłudze kodeków aptX i AAC. Słuchaj muzyki z płyt CD bądź dowolnych urządzeń iPod lub iPhone dzięki stacji dokującej Philips DualDock. Wypełnij pomieszczenie dźwiękiem za pomocą tylko dwóch głośników. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Fidelio wieża z podstawką dokującą

Bluetooth® aptX i AAC DTM9030/10 Znajdź podobne produkty

Prawdziwa sztuka dźwięku bezprzewodowego

Fascynacja Dźwiękiem

 • Całkowita moc wyjściowa 160 W RMS

  Całkowita moc wyjściowa 160 W RMS

  RMS to skrót oznaczający wartość skuteczną dźwięku (ang. Root Mean Square), typową miarę mocy dźwięku, a raczej moc prądu przesyłanego ze wzmacniacza dźwięku do głośnika, mierzonego w watach. Ilość mocy elektrycznej dostarczanej do głośnika oraz jej czułość określa moc generowanego dźwięku. Zasadniczo, wzmacniacze dźwięku są ograniczane przez energię elektryczną, którą mogą wzmocnić, a głośniki — przez energię elektryczną, którą mogą przetworzyć na energię akustyczną, nie powodując powstania zniekształceń sygnału audio. Im wyższa moc w watach, tym lepsza moc dźwięku emitowanego przez głośnik.

 • Bezpośrednie odtwarzanie plików MP3/WMA przez połączenie USB

  Bezpośrednie odtwarzanie plików MP3/WMA przez połączenie USB

  W trybie USB Direct wystarczy podłączyć urządzenie USB do portu USB w urządzeniu Philips — cyfrowa muzyka będzie odtwarzana bezpośrednio z urządzenia Philips.

 • MP3 Link do odtwarzania muzyki z urządzeń przenośnych

  MP3 Link do odtwarzania muzyki z urządzeń przenośnych

  MP3 Link umożliwia bezpośrednie odtwarzanie zawartości MP3 z przenośnych odtwarzaczy multimedialnych. Słuchanie muzyki w doskonałej jakości zapewnionej przez zestaw audio to zaledwie jedna z jego zalet. Złącze MP3 jest niezwykle wygodne – wystarczy podłączyć przenośny odtwarzacz MP3 do zestawu audio.

 • DualDock do ładowania urządzeń iPod/iPhone i odtwarzania muzyki (złącza Lightning oraz 30-stykowe)

  DualDock do ładowania urządzeń iPod/iPhone i odtwarzania muzyki (złącza Lightning oraz 30-stykowe)

  DualDock został zaprojektowany tak, aby elegancko pasował do złącza Lightning i złącza 30-stykowego urządzeń firmy Apple. W razie potrzeby można go rozłożyć, aby odsłonić złącza. Służy on też jako podstawka do urządzeń iPhone i iPod.

 • Głośniki podłogowe zapewniające doskonałe odtwarzanie muzyki

  Głośniki podłogowe zapewniające doskonałe odtwarzanie muzyki

  Wieże muzyczne Fidelio to głośniki podłogowe, które zapewniają optymalną moc akustyczną, pozwalającą wygenerować bogaty i nieskazitelny dźwięk. Stanowią połączenie średniozakresowej dokładności tradycyjnych, 2-drożnych głośników oraz bogatego brzmienia basów, co pozwala na wzmocnienie dolnej części spektrum akustycznego, dzięki czemu idealnie nadają się do doskonałego odtwarzania muzyki.

 • Odtwarzanie płyt MP3/WMA-CD, CD i CD-RW

  Odtwarzanie płyt MP3/WMA-CD, CD i CD-RW

  Technika automatycznej kompresji pozwala 10-krotnie zmniejszyć rozmiar dużych plików muzycznych, nie tracąc prawie nic na jakości dźwięku. Odtwarzacz Philips umożliwia słuchanie muzyki cyfrowej w formacie MP3 i WMA. Pobierz utwory MP3 i WMA z autoryzowanych stron internetowych z muzyką albo zgraj płyty audio CD do plików MP3 lub WMA i przenieś je do odtwarzacza.

 • Odtwarzanie muzyki za pośrednictwem technologii bezprzewodowej Bluetooth® z użyciem kodeków aptX®

  Odtwarzanie muzyki z telefonów i urządzeń mobilnych za pośrednictwem technologii bezprzewodowej Bluetooth® z użyciem kodeków aptX®

 • Wyjątkowe wzornictwo wieży, pasujące do Twojego stylu

  Wieża muzyczna została stworzona, aby zapewnić realistyczny i przestrzenny dźwięk o szerokim zakresie ze stylowego, niewielkiego urządzenia. Wieża charakteryzuje się stylowym i nowoczesnym wzornictwem, które pasuje do każdego wnętrza.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też