1
Zestaw kina domowego

Fidelio

Philips Fidelio

Bezprzewodowe głośniki z dźwiękiem przestrzennym

  Philips Fidelio

  Bezprzewodowe głośniki z dźwiękiem przestrzennym

  Szybkie przełączanie z dźwięku stereo na dźwięk przestrzenny

  Bezprzewodowe głośniki kina domowego Philips Fidelio E6 zapewniają dźwięk przestrzenny. Zestaw składa się z odłączanych głośników i subwoofera, a dedykowany kanał centralny zapewnia wyrazistość głosu. Ponadto obsługa Google Cast i Spotify Connect umożliwia płynne odtwarzanie muzyki. Zobacz wszystkie korzyści

  Sugerowana cena detaliczna: 3 909 zł

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Fidelio Bezprzewodowe głośniki z dźwiękiem przestrzennym

Bezprzewodowy dźwięk przestrzenny 5.1, Google Cast i Spotify Connect, HDMI 4K-2K, Kalibracja przestrzenna E6/12 Znajdź podobne produkty

Szybkie przełączanie z dźwięku stereo na dźwięk przestrzenny

dzięki usłudze Google Cast™ i Spotify Connect

 • Surround na życzenie — odłączane, bezprzewodowe głośniki dźwięku przestrzennego

  Surround na życzenie — odłączane, bezprzewodowe głośniki dźwięku przestrzennego

  Wystarczy odłączyć bezprzewodowe głośniki surround od głównych głośników zestawu i umieścić je z tyłu pokoju, aby uzyskać pełen efekt dźwięku przestrzennego w grach i filmach. Gdy akcja dobiegnie końca, można ponownie podłączyć głośniki do zestawu, aby cieszyć się doskonałymi efektami przy słuchaniu muzyki i oglądaniu telewizji. Wykorzystujące opatentowaną technologię bezprzewodową głośniki surround działają na nietypowej częstotliwości, co pozwala uniknąć zakłóceń. W rezultacie można uzyskać w pełni bezprzewodowy system dźwięku przestrzennego oferujący doskonały dźwięk podczas odtwarzania muzyki i filmów.

 • Specjalny głośnik kanału centralnego zapewnia najlepszą wyrazistość głosu

  Specjalny głośnik kanału centralnego zapewnia najlepszą wyrazistość głosu

  Głośnik kanału centralnego przystosowany specjalnie do częstotliwości głosu sprawia, że głos słychać ze środka ekranu. Dzięki temu uzyskano poprawę umiejscowienia i wyrazistości głosu, co pozwala bardziej zanurzyć się w świecie filmu.

 • Kalibracja przestrzenna

  Kalibracja przestrzenna

  Zaawansowana funkcja kalibracji przestrzennej stworzona w naszym innowacyjnym laboratorium zapewnia możliwie najbardziej zrównoważony dźwięk, bez względu na to, gdzie w pomieszczeniu znajdują się tylne głośniki. Funkcja ta po uruchomieniu lokalizuje tylne głośniki za pomocą specjalnie opracowanego sygnału tonalnego. Następnie wykorzystuje zdobyte informacje, aby ustalić optymalny balans dźwięku dla danego rozmieszczenia głośników oraz dopasowuje dźwięk każdego głośnika do całości. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się odpowiednio zrównoważonym dźwiękiem, nawet jeśli głośniki nie są idealnie ustawione.

 • Łatwe przesyłanie muzyki z telefonu do głośnika dzięki funkcji Google Cast

  Łatwe przesyłanie muzyki z telefonu do głośnika dzięki funkcji Google Cast

  Ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem i bezproblemowym odtwarzaniem z ulubionych aplikacji muzycznych. Ten głośnik SoundBar korzysta z wbudowanej technologii Google Cast pozwalającej na przesyłanie muzyki z urządzenia przenośnego do głośników. Możesz przesyłać muzykę z urządzenia iPhone®, iPad®, telefonu i tabletu z systemem Android, laptopa z systemem Mac® lub Windows® bądź urządzenia Chromebook.

 • Aplikacja towarzysząca Philips ułatwiająca konfigurację sieci

  Aplikacja towarzysząca Philips ułatwiająca konfigurację sieci

  Użyj aplikacji HCWeSet Manager firmy Philips, aby skonfigurować nowe głośniki z obsługą Google Cast w sieci domowej i zacząć cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem oraz bezproblemowym odtwarzaniem z ulubionych aplikacji*. * W celu skonfigurowania sieci konieczne jest zainstalowanie aplikacji, a w celu bezprzewodowego odtwarzania muzyki za pomocą aplikacji należy zaakceptować warunki usługi i polityki prywatności. * Aby przesyłać muzykę z serwisu Spotify, należy posiadać konto Spotify Premium pozwalające na korzystanie z funkcji Connect.

 • Spotify Connect — bezproblemowa obsługa aplikacji natywnej

  Spotify Connect — bezproblemowa obsługa aplikacji natywnej

  Za pomocą funkcji Spotify Connect można z łatwością przeglądać, poznawać i odtwarzać muzykę z dowolnego pomieszczenia w domu, używając urządzenia przenośnego jako pilota. Bezpośrednie połączenie ze Spotify pozwala odtwarzać muzykę wprost z chmury, dzięki czemu urządzenie przenośne może służyć do obsługi połączeń, filmów, a nawet znaleźć się poza zasięgiem bez przerywania odtwarzania muzyki. Zapewnia również większą oszczędność baterii, ponieważ zużycie energii do odtwarzania muzyki jest zminimalizowane. Jednocześnie nadal dostępne są wszystkie wspaniałe funkcje Spotify — od gotowych list po wysokie częstotliwości próbkowania. To rozwiązanie oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby odkrywać nową muzykę i słuchać jej w najlepszej jakości.

 • Możliwość przesyłania sygnału HDMI 4K2K pozwala cieszyć się materiałami w jakości Ultra HD

  Możliwość przesyłania sygnału HDMI 4K2K pozwala cieszyć się materiałami w jakości Ultra HD

  Złącze HDMI 4K2K obsługuje standard HDMI 1.4, który z kolei umożliwia wyświetlanie obrazu w jakości Ultra HD (UHD). Obecnie ten termin dotyczy rozdzielczości 4K, czyli 4096 pikseli w poziomie na 2160 pikseli w pionie. To cztery razy większa rozdzielczość niż ta, którą cechują się standardowe wyświetlacze HD 1080p. Termin ten odnosi się do nieznacznie niższej rozdzielczości, którą również nazywa się 4K: 3840 pikseli w poziomie na 2160 pikseli w pionie. Oba formaty są obsługiwane przez standard HDMI 1.4. Dzięki wyświetlaczom 4K najlepsze zestawy kina domowego są równie dobre, jak komercyjne systemy używane w wielu kinach. Aby głośniki były dostosowane do przyszłych rozwiązań, standard ten został zintegrowany z rozwojem telewizorów 4K.

 • Dźwięk przestrzenny Dolby Digital i Pro Logic II

  Dźwięk przestrzenny Dolby Digital i Pro Logic II

  Wbudowany dekoder Dolby Digital eliminuje potrzebę instalowania zewnętrznego dekodera, przetwarzając sześć kanałów informacji dźwiękowych, aby zapewnić odczucie dźwięku przestrzennego oraz zdumiewająco naturalne odczucie atmosfery i dynamicznego realizmu. System Dolby Pro Logic II zapewnia przetwarzanie pięciu kanałów dźwięku przestrzennego z dowolnego źródła dźwięku stereofonicznego.

 • Najwyższej jakości głośniki wysokotonowe z miękką kopułką i technologią Crystal Clear Sound

  Najwyższej jakości głośniki wysokotonowe z miękką kopułką i technologią Crystal Clear Sound

  Dzięki technologii Crystal Clear Sound firmy Philips możesz teraz rozpoznać i docenić najdrobniejsze niuanse dźwięku, który będzie brzmieć tak, jak chciał wykonawca lub reżyser. Technologia Crystal Clear Sound sprawia, że dźwięk jest odtwarzany wiernie, dokładnie i bez zniekształceń — czy będzie to film akcji, czy musical lub koncert na żywo. Wyposażone w nią zestawy kina domowego firmy Philips ograniczają do minimum obróbkę sygnału audio, aby zachować pierwotną czystość źródłowego dźwięku. Ostatecznym rezultatem jest dźwięk o wyższej precyzji.

 • Parowanie smartfonów z technologią Bluetooth za jednym dotknięciem dzięki technologii NFC

  Parowanie smartfonów z technologią Bluetooth za jednym dotknięciem dzięki technologii NFC

  Z łatwością paruj smartfony z technologią Bluetooth za jednym dotknięciem dzięki technologii komunikacji bliskiego zasięgu NFC. Wystarczy dotknąć smartfonem lub tabletem z technologią NFC specjalnie wydzielonego obszaru głośnika, aby go włączyć, rozpocząć parowanie przez Bluetooth lub rozpocząć strumieniowe przesyłanie muzyki.

 • Obsługa dźwięku wielokanałowego 5.1 zapewnia prawdziwie przestrzenne brzmienie

  Zestaw E6 wyposażony w 6 wbudowanych wzmacniaczy gwarantujących wspaniałą jakość dźwięku odtworzy dźwięk 5.1-kanałowy, odzwierciedlając konfigurację tradycyjnych zestawów dźwięku przestrzennego — kanał przedni lewy, prawy i środkowy, dwa kanały dźwięku przestrzennego i subwoofer. Zestaw obsługuje format Dolby Digital Pro Logic II.

 • Niezależne głośniki przenośne z funkcją parowania stereo

  Dzięki niezależnemu modułowi Bluetooth oba odłączane głośniki Philips Fidelio E6 mogą rzeczywiście pracować samodzielnie. Oznacza to, że użytkownik może korzystać z nich, gdzie tylko zechce — zarówno w domu, jak i poza nim — co zapewnia całkowitą wolność w zakresie słuchania muzyki. Każdy z głośników przenośnych zapewnia głośny dźwięk niezależnie od miejsca, w którym się znajduje. Można korzystać z pojedynczego głośnika Bluetooth lub pary bezprzewodowych głośników stereo Bluetooth.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Dla tego głośnika wymagane jest konto premium w serwisie Spotify.
 • Dostępność muzyki zależy od kraju świadczenia usługi. Aby uzyskać szczegółowe informacje, odwiedź stronę usługi.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu