1
Projektory

Screeneo

Inteligentny projektor LED Screeneo

  Screeneo

  Inteligentny projektor LED Screeneo

  Zachwyć się dużym obrazem

  Korzystaj z rozrywki w wielkim stylu, podziwiając obraz o wielkości od 50 do 100 cali dzięki projektorowi Screeneo umieszczonemu zaledwie kilka centymetrów od ściany. Urządzenie można z łatwością przenosić w różne miejsca w domu lub zabrać ze sobą do ogrodu, aby stworzyć kino na świeżym powietrzu. Produkt zapewnia również wspaniałą jakość dźwięku i obsługuje funkcję Wi-Fi. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

 • Zachwyć się dużym obrazem

  Play Pause
 • Zachwyć się dużym obrazem

  Play Pause

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Zachwyć się dużym obrazem

 • Regulowany rozmiar ekranu — od 50 do 100 cali

  Regulowany rozmiar ekranu — od 50 do 100 cali

  Ekran o wielkości od 50 do 100 cali zagwarantuje Ci nieznane dotąd emocje podczas oglądania filmów i imprez sportowych, a także grania w gry. Usiądź wygodnie i ciesz się chwilą w swoim ulubionym pokoju. Projektor Screeneo można z łatwością ustawić w pobliżu dowolnej gładkiej ściany — wystarczy tylko użyć stylowego skórzanego uchwytu z tyłu produktu. W przypadku kreskówek dla dzieci najlepiej sprawdza się ekran 50-calowy — aby uzyskać taki rozmiar, ustaw projektor 10 cm od ściany. Z kolei aby obejrzeć ciekawy mecz piłkarski na ekranie 100-calowym, ustaw projektor Screeneo 44 cm od ściany.

 • Zintegrowane głośniki i subwoofer

  Zintegrowane głośniki i subwoofer

  Dzięki zintegrowanym głośnikom i subwooferowi o mocy wyjściowej 26 W RMS nie trzeba podłączać dodatkowego nagłośnienia. Doskonałe wrażenia dźwiękowe dodatkowo wzbogaca system audio Dolby Digital 2.1.

 • Połączenie przewodowe lub bezprzewodowe — wybór należy do Ciebie!

  Dzięki wbudowanej sieci Wi-Fi możesz w prosty sposób nawiązać połączenie z Internetem lub siecią domową za pośrednictwem łącza DLNA bądź Bluetooth, a także wyświetlić zawartość podłączonych w ten sposób urządzeń. Możesz również „fizycznie” podłączyć projektor Screeneo za pomocą złącza HDMI, włożyć kartę SD do czytnika, podłączyć nośnik flash USB lub podłączyć antenę do gniazda antenowego typu jack.

 • Technologia LED zapewnia wspaniałe kolory i długi okres eksploatacji

  Projektor Screeneo działa w oparciu o wysokiej jakości technologię LED, która umożliwia wyświetlanie zdjęć, filmów i innych materiałów w niesamowitych kolorach przez 30 000 godzin. W połączeniu z innowacyjną technologią krótkiego rzutu gwarantuje to fantastyczne ważenia.

 • Miracast — błyskawiczne udostępnianie

  Być może brzmi to skomplikowanie, ale w rzeczywistości jest niezwykle proste — przeglądając zdjęcia w smartfonie lub tablecie, możesz bezprzewodowo połączyć się z projektorem Screeneo, który momentalnie wyświetli zawartość urządzenia. Wszystko, co robisz w urządzeniu przenośnym, jest wyświetlane dzięki technologii Miracast.

 • Zintegrowany tuner DVB-T zapewnia dostęp do niekodowanych kanałów, a tym samym większy wybór

  Oglądaj więcej — dzięki wbudowanemu tunerowi DVB-T masz dostęp do niekodowanych kanałów.

 • Przesyłanie strumieniowe muzyki przez Bluetooth lub Wi-Fi/DLNA

  Wykorzystaj projektor Screeneo jako stację muzyczną! Wygodnie przesyłaj muzykę ze smartfona lub tabletu do projektora Screeneo przez Bluetooth lub DLNA (Digital Living Network Alliance).

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu