1
Odtwarzacze multimedialne

Odtwarzacz multimedialny HD

  USB Hi-Speed 2011

  Odtwarzacz multimedialny HD

  Korzystaj z serwisów Netflix i YouTube na ekranie telewizora

  Usiądź wygodnie i oglądaj filmy na ekranie telewizora. Odtwarzacz HMP2000 jest zintegrowany z serwisami Netflix i YouTube, dzięki czemu liczba dostępnych filmów (również na żądanie) jest praktycznie nieograniczona. Filmowe hity i najnowsze seriale telewizyjne są na wyciągnięcie ręki. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Odtwarzacz multimedialny HD

Netflix, YouTube, Wbudowana sieć Wi-Fi HMP2000/12 Znajdź podobne produkty

Korzystaj z serwisów Netflix i YouTube na ekranie telewizora

 • Wyjście cyfrowe HDMI - jeden przewód i wszystko podłączone

  Wyjście cyfrowe HDMI - jeden przewód i wszystko podłączone

  Skrót HDMI oznacza interfejs multimedialny wysokiej rozdzielczości. Jest to bezpośrednie połączenie cyfrowe, przez które mogą być przekazywane zarówno sygnały wideo w wysokiej rozdzielczości, jak i wielokanałowe sygnały audio. Uniknięcie konwersji na sygnały analogowe daje idealny obraz i jakość dźwięku, zupełnie bez zakłóceń. Interfejs HDMI jest wstecznie zgodny z interfejsem DVI (Digital Video Interface).

 • Szybkie złącze USB 2.0 zapewnia odtwarzanie filmów i utworów muzycznych przechowywanych w pamięci flash USB

  Szybkie złącze USB 2.0 zapewnia odtwarzanie filmów i utworów muzycznych przechowywanych w pamięci flash USB

  Uniwersalna magistrala szeregowa (USB) to standardowy interfejs umożliwiający połączenie komputerów PC z urządzeniami peryferyjnymi i sprzętem elektronicznym. Urządzenia z szybkim złączem USB osiągają przepustowość do 480 Mb/s — to więcej w porównaniu z 12 Mb/s w przypadku USB pierwszej generacji. W przypadku szybkich złączy USB 2.0 musisz jedynie podłączyć dane urządzenie USB, wybrać plik filmowy, muzyczny lub zdjęcie i rozpocząć odtwarzanie.

 • Wyświetlanie zdjęć w różnych formatach

  Wyświetlanie zdjęć w różnych formatach

  Wyświetlaj zdjęcia w szerokim zakresie formatów, w tym JPEG, JPG, M-JPEG, PNG, TIF, TIFF, GIF, BMP i HD JPEG, bezpośrednio na ekranie telewizora panoramicznego! Zamień swój salon w galerię zdjęć i podziel się wspaniałymi wspomnieniami z przyjaciółmi i rodziną.

 • Teraz możesz oglądać filmy z serwisu YouTube na dużym ekranie telewizora*

  Teraz możesz oglądać filmy z serwisu YouTube na dużym ekranie telewizora*

  Oglądaj filmy z serwisu YouTube na ekranie telewizora już teraz. Ciesz się ogromną kolekcją internetowych filmów na dużym ekranie bez konieczności włączania komputera. Wystarczy podłączyć odtwarzacz płyt Blu-ray bądź zestaw kina domowego do Internetu — bezprzewodowo lub za pomocą przewodów — i już można oglądać najlepsze filmy z serwisu YouTube.

 • Netflix — przesyłanie strumieniowe seriali telewizyjnych oraz filmów przez Internet

  Netflix — przesyłanie strumieniowe seriali telewizyjnych oraz filmów przez Internet

  Oglądaj na ekranie telewizora seriale telewizyjne oraz filmy tak często, jak chcesz. Wszystko, czego potrzebujesz, to połączenie internetowe (Wi-Fi lub Ethernet) i pakiet członkowski Netflix, który obejmuje przesyłanie strumieniowe* i możesz zaczynać.

 • Odtwarzanie filmów w różnych formatach

  Odtwarzaj szeroki zakres formatów wideo — w tym również formaty HD, takie jak MPEG 1/2/4 (MPEG 4 Część 2), H.264, VC-1, H.263, VP6 (640 x 480), DivX Plus HD, DivX 3/4/5/6, Xvid, RMVB 8/9/10, RM, WMV (V9), AVI, TS, M2TS, TP, TRP, ISO, VOB, DAT, MP4, MPEG, MPG, MOV (MPEG 4, H.264), ASF, FLV (640 x 480), MKV, M4V — bez konieczności konwertowania plików. Wystarczy nacisnąć przycisk Play, aby oglądać filmy w doskonałej, kinowej jakości, wzbogaconej żywym dźwiękiem przestrzennym.

 • Zintegrowane usługi internetowe

  Wystarczy podłączyć odtwarzacz firmy Philips do sieci domowej i w dowolnym momencie można korzystać z niesamowitej ilości wspaniałych usług internetowych. Oznacza to dostęp do dowolnych treści przesyłanych z sieci domowej i możliwość przeglądania przeróżnych stron internetowych*, takich jak Facebook, YouTube, Picasa czy Accuweather. * Zakres obsługiwanych stron internetowych może podlegać zmianom.

 • Wbudowana sieć Wi-Fi umożliwia bezprzewodowe korzystanie z podłączonych nośników

  Dzięki wbudowanej obsłudze Wi-Fi wystarczy po prostu połączyć odtwarzacz z domową siecią Wi-Fi, aby wygodnie połączyć się z Internetem bez bałaganu związanego z kablami. Teraz możesz korzystać z wbudowanych usług informacyjno-rozrywkowych, takich jak filmy, muzyka, wiadomości pogoda, zdjęcia i nie tylko!

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Wymagane członkostwo Netflix obejmujące nieograniczone przesyłanie strumieniowe.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu