1
Odtwarzacze multimedialne

DOMOWY ODTWARZACZ MULTIMEDIALNY

  USB Hi-Speed 2011

  DOMOWY ODTWARZACZ MULTIMEDIALNY

  Inteligentna telewizja dzięki funkcji Smart TV

  Wzbogać swój telewizor o usługi Philips Smart TV. Odkrywaj rozległy świat multimediów, korzystając z domowego odtwarzacza multimedialnego firmy Philips. Ciesz się najwyższą jakością filmów, muzyki i zdjęć pochodzących z Internetu lub Twojej biblioteki bezpośrednio na ekranie telewizora. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

DOMOWY ODTWARZACZ MULTIMEDIALNY

Net TV, Wbudowana sieć Wi-Fi HMP7100/12 Znajdź podobne produkty

Inteligentna telewizja dzięki funkcji Smart TV

 • Certyfikat DivX Plus HD do odtwarzania plików w formacie DivX HD

  Certyfikat DivX Plus HD do odtwarzania plików w formacie DivX HD

  Format DivX Plus HD, obsługiwany przez odtwarzacz Blu-ray i/lub DVD, to najnowsza technologia DivX umożliwiająca oglądanie obrazów i filmów z Internetu w wysokiej rozdzielczości bezpośrednio w telewizorze HD firmy Philips lub na komputerze. DivX Plus HD obsługuje odtwarzanie treści DivX Plus (obrazy H.264 HD z wysokiej jakości dźwiękiem AAC plików MKV) lecz także poprzednich wersji formatu DivX do rozdzielczości 1080p. DivX Plus HD gwarantuje prawdziwą jakość HD cyfrowych obrazów.

 • Wyświetlanie zdjęć w różnych formatach

  Wyświetlanie zdjęć w różnych formatach

  Wyświetlaj zdjęcia w szerokim zakresie formatów, w tym JPEG, JPG, M-JPEG, PNG, TIF, TIFF, GIF, BMP i HD JPEG, bezpośrednio na ekranie telewizora panoramicznego! Zamień swój salon w galerię zdjęć i podziel się wspaniałymi wspomnieniami z przyjaciółmi i rodziną.

 • Dzięki funkcji SimplyShare możesz cieszyć się zdjęciami, muzyką i filmami w telewizorze

  Dzięki funkcji SimplyShare możesz cieszyć się zdjęciami, muzyką i filmami w telewizorze

  Udostępnij zdjęcia, muzykę i filmy ze smartfona, tabletu lub komputera na dużym ekranie, korzystając z funkcji SimplyShare.

 • Odtwarzanie i udostępnianie filmów, zdjęć i muzyki w różnych formatach

  Odtwarzanie i udostępnianie filmów, zdjęć i muzyki w różnych formatach

  Udostępniaj filmy, zdjęcia i utwory muzyczne w różnych formatach ze smartfona, tabletu lub komputera na dużym ekranie dzięki technologii DLNA. Udostępnianie stało się proste.

 • Słuchanie muzyki w różnych formatach

  Słuchaj ulubionej muzyki w dowolnym formacie i ciesz się krystalicznie czystym dźwiękiem. Odtwarzacz formy Philips umożliwia dostęp do rozmaitych formatów audio, takich jak Dolby Digital, AAC, RA, OGG, MKA, MP3, WAV, APE, FLAC, DTS, LPCM, PCM, WMA (V9), IMP/MS ADPCM i WMA Pro.

 • Wbudowana sieć Wi-Fi umożliwia bezprzewodowe korzystanie z podłączonych nośników

  Dzięki wbudowanej sieci Wi-Fi możesz korzystać z treści multimedialnych bezprzewodowo. Koniec z wpatrywaniem w ekran komputera — usiądź wygodnie i oglądaj ulubione pliki multimedialne na ekranie telewizora w zaciszu salonu.

 • Łącze multimedialne DLNA pozwala przeglądać zawartość komputera i domowej sieci komputerowej

  Łącze multimedialne DLNA zapewnia prosty dostęp do filmów, zdjęć i treści muzycznych w komputerze lub sieci domowej. Po podłączeniu odtwarzacza multimedialnego do sieci domowej można w prosty sposób korzystać z materiałów ze wszystkich urządzeń z certyfikatem DLNA. Umożliwia to przeglądanie kolekcji multimediów przy użyciu odtwarzacza po naciśnięciu jednego przycisku.

 • Odtwarzanie treści multimedialnych z dysku twardego

  Zrelaksuj się i ciesz się multimediami z dysku twardego bez zastanawiania się nad zgodnością formatu plików. Po prostu włącz odtwarzanie, wiedząc że Twój odtwarzacz firmy Philips obsługuje większość popularnych systemów plików, takich jak FAT32, FAT itd.

 • Net TV — popularne usługi internetowe na ekranie telewizora

  Korzystaj z szerokiego zakresu usług online dzięki funkcji Net TV. Ciesz się filmami, obrazami, serwisami informacyjnymi oraz innymi zasobami internetowymi bezpośrednio w telewizorze za pomocą odtwarzacza multimedialnego HD firmy Philips w dowolnym czasie. Wystarczy podłączyć odtwarzacz bezpośrednio do sieci domowej za pomocą połączenia przewodowego lub bezprzewodowego, a następnie wybrać żądany program przy użyciu pilota. Menu Philips umożliwia dostęp do popularnych usług Net TV dopasowanych do ekranu telewizora.

 • Zmień zwykłe filmy w filmy 3D

  Oglądaj swoją kolekcję filmów 2D w formacie 3D w swoim salonie. Zestaw rozszerzający 3D wykorzystuje najnowszą cyfrową technologię do analizy materiałów wideo zapisanych na płytach DVD 2D, rozróżniając obiekty na te położone na pierwszym planie i te znajdujące w tle. Ten szczegół umożliwia stworzenie mapy głębi, która pozwala przekształcić zwykłe płyty DVD/Blu-ray 2D, jak również inne filmowe formaty 2D, w ekscytujący format 3D. Wystarczy dodać do tego zgodny telewizor firmy Philips, a pełny standard HD 3D będzie na wyciągnięcie ręki.

 • Technologia Smart TV umożliwia dostęp do serwisów i multimediów internetowych na telewizorze

  Smart TV oferuje łatwe i bezprzewodowe oglądanie telewizji na 4 sposoby. Usługa Net TV umożliwia korzystanie z rozmaitych aplikacji internetowych — wypożyczalni filmów, usługi Catch-up TV i serwisów społecznościowych. Funkcja Stay in Control umożliwia zmianę kanału lub wprowadzenie tekstu przy użyciu smartfona lub tabletu. Funkcja SimplyShare pozwala przesyłać strumieniowo zdjęcia, muzykę i filmy z komputera, telefonu i tabletu do telewizora.

 • Odtwarzanie filmów w różnych formatach

  Odtwarzaj szeroki zakres formatów wideo — w tym również formaty HD, takie jak MPEG 1/2/4 (MPEG 4 Część 2), H.264, VC-1, H.263, VP6 (640 x 480), DivX Plus HD, DivX 3/4/5/6, Xvid, WMV (V9), AVI, TS, M2TS, TP, TRP, ISO, 3D BD ISO, VOB, DAT, MP4, MPEG, MPG, MOV (MPEG 4, H.264), ASF, FLV (640 x 480), MKV, M4V — bez konieczności konwertowania plików. Wystarczy nacisnąć przycisk Play, aby oglądać filmy w doskonałej, kinowej jakości, wzbogaconej żywym dźwiękiem przestrzennym.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu