1
Pielęgnacja włosów

SalonDry Pro AC

Suszarka do włosów

  SalonDry Pro AC

  Suszarka do włosów

  Suszarka, której fryzjerzy używaliby w domu

  Chcesz suszyć włosy jak profesjonalni fryzjerzy? Model SalonDry Pro o wyjątkowej mocy suszenia 2000 W, z profesjonalnym silniczkiem AC to suszarka do włosów, której potrzebujesz, jeśli chcesz wyglądać jak po wyjściu z salonu. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Suszarka, której fryzjerzy używaliby w domu

SalonDry Pro AC

 • Profesjonalna moc 2000 W pozwala uzyskać wspaniałe wyniki jak w salonie

  Profesjonalna moc 2000 W pozwala uzyskać wspaniałe wyniki jak w salonie

  Ta profesjonalna suszarka o mocy 2000 W zapewnia silny nadmuch. Połączenie mocy i prędkości sprawia, że suszenie i układanie włosów jest szybsze i prostsze.

 • Profesjonalny silniczek AC zapewnia o 50% dłuższy okres eksploatacji

  Profesjonalny silniczek AC zapewnia o 50% dłuższy okres eksploatacji

  Ten rodzaj silniczka został specjalnie opracowany z myślą o profesjonalnych zastosowaniach i przynosi kilka korzyści. Przede wszystkim charakteryzuje się o 50% dłuższym okresem eksploatacji. Ponadto umożliwia także korzystanie z bardzo silnego strumienia powietrza w celu szybkiego i skutecznego suszenia.

 • Sześć regulowanych ustawień szybkości i temperatury zapewnia pełną kontrolę

  Sześć regulowanych ustawień szybkości i temperatury zapewnia pełną kontrolę

  Wymaganą prędkość i temperaturę można dostosować w celu ułożenia idealnej fryzury. Sześć różnych ustawień zapewnia pełną kontrolę i pozwala precyzyjnie wykonać idealną fryzurę dostosowaną do Twoich potrzeb.

 • Element ceramiczny pozwala uzyskać gładsze włosy

  Element ceramiczny pozwala uzyskać gładsze włosy

  Dołączony do urządzenia element ceramiczny zapobiega przesuszeniu. Element wydziela delikatne ciepło podczerwone, które pomaga suszyć włosy od środka i chroni je przed przesuszeniem, nie wpływając jednocześnie na prędkość czy skuteczność suszenia.

 • Pielęgnacja jonowa zapewniająca proste, lśniące włosy

  Pielęgnacja jonowa zapewniająca proste, lśniące włosy

  Wzmocnij swoje włosy natychmiast dzięki pielęgnacji jonowej. Naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu, poprawiają stan włosów i wygładzają łuski włosów w celu zwiększenia blasku i połysku. W rezultacie włosy stają się cudownie lśniące, gładkie i proste.

 • Zimny nadmuch pozwala nadać własny styl

  Zimny nadmuch pozwala nadać własny styl

  Profesjonaliści nie obędą się bez funkcji przycisku Cool Shot, który umożliwia korzystanie z intensywnego nadmuchu zimnego powietrza. Używa się go po ułożeniu włosów w celu wykończenia fryzury i nadania jej ostatecznego kształtu.

 • Bardzo wąski koncentrator pomaga w precyzyjnym układaniu włosów

  Działanie koncentratora polega na skupianiu nadmuchu powietrza poprzez jego uwalnianie przez bardzo wąski otwór i kierowanie na konkretne miejsca. W rezultacie możliwe jest bardzo precyzyjne modelowanie, wprowadzanie ostatnich poprawek i wykańczanie fryzury.

 • Turmalinowo-ceramiczny dyfuzor zapewnia dodatkową ochronę, objętość i blask

  Dyfuzor suszy włosy szybko i równomiernie, ograniczając do minimum skręcanie się włosów i dodając im objętości. Tworzywo turmalinowo-ceramiczne chroni włosy i zwiększa ich miękkość i blask, zapewniając sprężyste loki i fryzury.

 • Okrągła szczotka ceramiczna umożliwia łatwą stylizację włosów i dodaje im blasku

  Ta okrągła szczotka ceramiczna wykorzystuje właściwości ceramiki, która wygładza włosy podczas ich układania oraz dodaje im blasku. Jej cylindryczny kształt oraz wymiary sprawiają, że szczotkę można wykorzystywać do tworzenia całej gamy różnych fryzur.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu