1

Zestaw kina domowego 2.1

  -{discount-percentage}%

  Zestaw kina domowego 2.1

  HTS7201/12

  Technologia Crystal Clear Sound dla filmów i muzyki

  Nowy zestaw kina domowego SoundHub HTS7201 firmy Philips z możliwością odtwarzania płyt Blu-ray 3D zapewnia doskonałą wyrazistość dźwięku i wrażenie otoczenia dźwiękiem przestrzennym. Ciesz się każdym szczegółem swoich ulubionych filmów i muzyki. Zobacz wszystkie korzyści

  HTS7201/12

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Technologia Crystal Clear Sound dla filmów i muzyki

Nowy zestaw kina domowego SoundHub HTS7201 firmy Philips z możliwością odtwarzania płyt Blu-ray 3D zapewnia doskonałą wyrazistość dźwięku i wrażenie otoczenia dźwiękiem przestrzennym. Ciesz się każdym szczegółem swoich ulubionych filmów i muzyki. Zobacz wszystkie korzyści

HTS7201/12

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Zestaw kina domowego 2.1

Blu-ray 3D, Obsługa urządzeń iPod/iPhone HTS7201/12 Znajdź podobne produkty

Technologia Crystal Clear Sound dla filmów i muzyki

Fascynacja Dźwiękiem

 • Głośniki wysokotonowe z miękką kopułką zapewniają czystość dźwięku i głosu

  Głośniki wysokotonowe z miękką kopułką zapewniają czystość dźwięku i głosu

  Głośniki wysokotonowe z miękką kopułką przenoszą czyste wysokie i średnie częstotliwości, które zwiększają ogólną wyrazistość dźwięku.

 • Doskonałe wzmacniacze klasy D pozwalają zachować każdy dźwiękowy detal

  Doskonałe wzmacniacze klasy D pozwalają zachować każdy dźwiękowy detal

  Opracowane przez firmę Philips doskonałe głośniki klasy D stworzono, aby zachować oryginalne brzmienie i uzyskać większą dokładność sygnału audio. Dzięki temu akustyczne detale występujące w muzyce i filmach można usłyszeć tak, jak chciał tego ich autor.

 • Technologia Virtual Surround Sound zapewnia realistyczne wrażenia filmowe

  Technologia Virtual Surround Sound zapewnia realistyczne wrażenia filmowe

  Technologia Virtual Surround Sound opracowana przez firmę Philips pozwala uzyskać bogaty, przestrzenny dźwięk przy pomocy zestawu liczącego mniej niż 5 głośników. Wysoce zaawansowane algorytmy przestrzenne wiernie oddają charakterystykę fal dźwiękowych, jaka występuje w idealnym środowisku dźwiękowym 5.1. Dowolne źródło dźwięku stereo wysokiej jakości jest przekształcane w naturalny, wielokanałowy dźwięk przestrzenny. Nie trzeba już kupować dodatkowych głośników, przewodów ani stojaków, aby uzyskać dźwięk wypełniający całe pomieszczenie.

 • Telewizor Full HD 3D Blu-ray pozwoli cieszyć się wspaniałym obrazem trójwymiarowym

  Telewizor Full HD 3D Blu-ray pozwoli cieszyć się wspaniałym obrazem trójwymiarowym

  Zachwyć się filmami trójwymiarowymi we własnym pokoju na ekranie telewizora Full HD 3D. Technologia Active 3D w połączeniu z najnowszą generacją ekranów zapewnia głębię i realizm obrazu w wysokiej rozdzielczości 1080 x 1920. Efekt trójwymiarowy w rozdzielczości Full HD powstaje w zestawie kina domowego dzięki zastosowaniu specjalnych okularów zasłaniających prawe i lewe oko synchronicznie ze zmieniającymi się obrazami. Szeroka gama filmów 3D dostępnych na płytach Blu-ray zapewnia dostęp do rozrywki w najwyższej jakości. Technologia Blu-ray zapewnia również nieskompresowany dźwięk, dzięki czemu możesz cieszyć się niewiarygodnie realistycznymi wrażeniami dźwiękowymi.

 • Technologia Smart TV umożliwia dostęp do serwisów i multimediów internetowych na telewizorze

  Technologia Smart TV umożliwia dostęp do serwisów i multimediów internetowych na telewizorze

  Zestawy kina domowego firmy Philips z technologią Smart TV oferują rozmaite funkcje, takie jak Net TV, DLNA czy MyRemote. Usługa Net TV zapewnia szeroki zakres informacji internetowych i różnorodną rozrywkę na ekranie telewizora. Wystarczy wybrać opcję Net TV w menu głównym i można przeglądać usługi, takie jak wideo na życzenie* z najnowszymi filmami w rozdzielczości HD czy Catch-up TV. Obsługa standardu DLNA umożliwia oglądanie zdjęć i filmów oraz słuchanie muzyki zapisanej w komputerze bez konieczności wstawania z wygodnej kanapy. A jeśli nie możesz znaleźć pilota zdalnego sterowania, możesz skorzystać ze smartfona lub tabletu i sterować zestawem kina domowego za pośrednictwem aplikacji Philips MyRemote.

 • Krystalicznie czysty dźwięk zapewniający wyraźny i dokładny dźwięk

  Krystalicznie czysty dźwięk zapewniający wyraźny i dokładny dźwięk

  Dzięki technologii Crystal Clear Sound firmy Philips możesz teraz rozpoznać i docenić najdrobniejsze niuanse dźwięku, który będzie brzmieć tak, jak chciał wykonawca lub reżyser. Technologia Crystal Clear Sound sprawia, że dźwięk jest odtwarzany wiernie, dokładnie i bez zniekształceń — czy będzie to film akcji, czy musical lub koncert na żywo. Wyposażone w nią zestawy kina domowego firmy Philips ograniczają do minimum obróbkę sygnału audio, aby zachować pierwotną czystość źródłowego dźwięku. Ostatecznym rezultatem jest dźwięk o wyższej precyzji.

 • Gotowość do korzystania z WiFi ułatwiająca dostęp do rozrywki

  Gotowość do korzystania z WiFi ułatwiająca dostęp do rozrywki

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Zestaw kina domowego można również dopasować do wszystkich innych telewizorów Philips.
 • Aby sprawdzić, czy usługi wideo na żądanie (Video on Demand) są dostępne w Twoim kraju, odwiedź stronę www.philips.com/blu-ray.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu