1
Audio i wideo

Bezprzewodowy monitor domu

  Bezprzewodowy monitor domu

  Obserwuj swój dom za pośrednictwem urządzenia iPhone/iPad

  Bezprzewodowy monitor In.Sight firmy Philips umożliwia obserwowanie domu podczas wyjazdów. Dzięki prostej konfiguracji możesz natychmiast sprawdzić, co się dzieje w domu, korzystając z urządzenia iPhone lub iPad. W przypadku wykrycia ruchu lub hałasu zostanie wysłany alarm typu push. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Obserwuj swój dom za pośrednictwem urządzenia iPhone/iPad

Bezprzewodowy monitor In.Sight firmy Philips umożliwia obserwowanie domu podczas wyjazdów. Dzięki prostej konfiguracji możesz natychmiast sprawdzić, co się dzieje w domu, korzystając z urządzenia iPhone lub iPad. W przypadku wykrycia ruchu lub hałasu zostanie wysłany alarm typu push. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Obserwuj swój dom za pośrednictwem urządzenia iPhone/iPad

Koniec z zamartwianiem się

 • Obsługa sieci Wi-Fi pozwala na umieszczenie monitora w dowolnym miejscu w domu

  Obsługa sieci Wi-Fi pozwala na umieszczenie monitora w dowolnym miejscu w domu

  Bezprzewodowy monitor In.Sight obsługuje sieć Wi-Fi — korzysta z domowej sieci bezprzewodowej do przesyłania obrazu i dźwięku na żywo z monitorów, które można zainstalować w dowolnym miejscu w domu.

 • Natychmiastowy monitoring z urządzenia iPhone/iPad

  Natychmiastowy monitoring z urządzenia iPhone/iPad

  Za pośrednictwem łączności Edge, 3G i sieci bezprzewodowych po skonfigurowaniu bezprzewodowego monitora domu In.Sight w sieci lokalnej można błyskawicznie uzyskać dostęp do strumienia wideo, korzystając z urządzenia iPhone/iPad w dowolnym miejscu na świecie. Nie ma ograniczeń dotyczących miejsc i sposobów oglądania obrazu.

 • Aplikacja iPhone/iPad zapewnia wygodną obsługę

  Aplikacja iPhone/iPad zapewnia wygodną obsługę

  Bezprzewodowy monitor domu In.Sight firmy Philips to najnowocześniejsze, oparte na aplikacjach, bezprzewodowe urządzenie, dzięki któremu — będąc w dowolnym miejscu na świecie — można zobaczyć i usłyszeć to, co dzieje się w domu. Całkowicie bezpłatną aplikację można pobrać ze sklepu App Store bezpośrednio z urządzenia iPhone/iPad.

 • Szybka i łatwa konfiguracja przy użyciu kodu QR

  Szybka i łatwa konfiguracja przy użyciu kodu QR

  Szybka i łatwa konfiguracja umożliwia sparowanie bezprzewodowego monitora domu In.Sight z urządzeniem iPhone lub iPad. Wystarczy umieścić kod QR przed obiektywem monitora, aby aktywować aplikację In.Sight. Monitor będzie gotowy do użytku, gdy wskaźnik zacznie świecić na zielono.

 • Możliwość podłączenia 16 monitorów za pomocą jednej aplikacji w urządzeniu iPhone/iPad

  Możliwość podłączenia 16 monitorów za pomocą jednej aplikacji w urządzeniu iPhone/iPad

  Dzięki jednej aplikacji można korzystać nawet z 16 bezprzewodowych monitorów domu Philips In.Sight. Umieść dowolną liczbę monitorów w dowolnym miejscu.

 • Magnetyczna podstawa zapewnia łatwą regulację kierunku, w który jest zwrócony monitor

  Magnetyczna podstawa zapewnia łatwą regulację kierunku, w który jest zwrócony monitor

  Bezprzewodowy monitor domu Philips In.Sight ma magnetyczną podstawę, która podtrzymuje monitor, umożliwiając regulowanie i obracanie pod dowolnym kątem.

 • Dodatkowy uchwyt ścienny umożliwia umieszczenie monitora w najlepszym miejscu

  Dodatkowy uchwyt ścienny umożliwia umieszczenie monitora w najlepszym miejscu

  Bezprzewodowy monitor domu In.Sight jest wyposażony w uchwyt do montażu na ścianie. Pozwala on łatwo przymocować monitor do dowolnej ściany lub sufitu. Sama podstawa jest obrotowa, dzięki czemu po zamontowaniu bezprzewodowego monitora domu In.Sight można nadal korygować jego ustawienie.

 • Szyfrowana bezpośrednia łączność sieciowa zapewnia bezpieczne połączenie

  Szyfrowana bezpośrednia łączność sieciowa zapewnia bezpieczne połączenie

  Bezprzewodowy monitor domu In.Sight firmy Philips wykorzystuje szyfrowanie o wysokim poziomie bezpieczeństwa, które zapewnia zachowanie prywatności. Przy każdym połączeniu bezprzewodowy monitor domu In.Sight korzysta z unikalnego klucza szyfrowania.

 • Wbudowana technologia wykrywania hałasu i ruchu

  Wbudowana technologia wykrywania hałasu i ruchu

  Przewidzenie przyszłości jest niemożliwe. Bezprzewodowy monitor domu In.Sight umożliwia wykrywanie hałasu i ruchu. Otrzymasz informację o każdym wykryciu hałasu i ruchu.

 • Alarmy są przesyłane do telefonu, gdy monitor wykryje hałas lub ruch

  Alarmy są przesyłane do telefonu, gdy monitor wykryje hałas lub ruch

  Powiadomienia typu push są automatycznie przesyłane do urządzenia iPhone/iPad, gdy monitor wykryje hałas lub ruch.

 • Nagrania są przesyłane na prywatne konto Dropbox

  Nagrania są przesyłane na prywatne konto Dropbox

  Monitor automatycznie nagrywa zdarzenia, które są prowokowane hałasem lub ruchem. Oprócz tego można ręcznie nagrywać zdarzenia, a nawet robić zdjęcia. Nagrania są przesyłane na prywatne konto Dropbox użytkownika.

 • Monitoring z poziomu dowolnej przeglądarki

  Bezprzewodowy monitor In.Sight umożliwia obserwowanie domu w czasie rzeczywistym za pomocą ulubionej przeglądarki, np. Chrome, Internet Explorer, Safari lub Firefox w komputerach PC i Mac.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Bezprzewodowy monitor domu In.Sight umożliwia bezpłatne i nieograniczone oglądanie filmów na żywo za pośrednictwem domowej sieci Wi-Fi. Zdalne oglądanie filmów na żywo przez zewnętrzną sieć Wi-Fi lub sieć 3G również jest bezpłatne (nieograniczona liczba sesji), ale długość jednej sesji to maksymalnie 5 minut.
 • Dłuższe sesje zdalnego oglądania i inne funkcje premium są dostępne po zakupie aplikacji. Wymienione warunki mogą ulec zmianie.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu