1
Słuchawki

Fidelio

Philips Fidelio

Słuchawki z mikrofonem

  • KA

  Philips Fidelio

  Słuchawki z mikrofonem

  Wysoka jakość dźwięku, dopracowana w najdrobniejszych szczegółach

  Słuchawki Philips Fidelio M1MKII to połączenie najlepszej w swojej klasie jakości dźwięku i prawdziwej wygody z wyjątkowym wzornictwem. Zostały umiejętnie zaprojektowane w taki sposób, aby słuchanie muzyki było prawdziwą przyjemnością. Dzięki lekkiej, a jednocześnie wytrzymałej konstrukcji zapewniają również doskonałą izolację akustyczną w czasie słuchania muzyki w ruchu. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Fidelio Słuchawki z mikrofonem

Dźwięk wysokiej rozdzielczości, Nauszne, Luksusowe, dopasowujące się poduszki, Składane M1MKIIBO/00 Znajdź podobne produkty

Wysoka jakość dźwięku, dopracowana w najdrobniejszych szczegółach

 • Dźwięk wysokiej rozdzielczości oddaje muzykę w najczystszej formie

  Dźwięk wysokiej rozdzielczości oddaje muzykę w najczystszej formie

  Dźwięk wysokiej rozdzielczości oznacza najwyższą jakość brzmienia — oddaje on charakter oryginalnych nagrań studyjnych wierniej niż formaty CD (16 bitów/44,1 kHz). Ta bezkompromisowa jakość dźwięku jest najlepszym towarzyszem miłośników muzyki. Słuchawki Fidelio spełniają najostrzejsze standardy w zakresie jakości dźwięku. Niezależnie od tego, czy słuchasz kolekcji nagrań wysokiej rozdzielczości czy bardziej tradycyjnych źródeł dźwięku, wygładzenie wysokich częstotliwości i rozszerzenie ich zakresu powoduje, że dzięki słuchawkom z serii Fidelio słuchanie muzyki staje się bardziej przyjemne.

 • Zoptymalizowane 40-milimetrowe przetworniki neodymowe zapewniają czysty i autentyczny dźwięk

  Zoptymalizowane 40-milimetrowe przetworniki neodymowe zapewniają czysty i autentyczny dźwięk

  Każdy przetwornik głośnika jest starannie ręcznie wybrany, dostrojony i przetestowany przed dopasowaniem, aby zapewnić najbardziej zrównoważony, naturalny dźwięk. 40-milimetrowe przetworniki wykorzystują wysokiej mocy magnesy neodymowe, aby zapewnić dźwięk wysokiej jakości w szerokim zakresie dynamicznym i odtwarzają nawet najdrobniejsze detale.

 • Akustycznie szczelna konstrukcja utrzymuje szczegóły dźwięku wewnątrz, a hałas na zewnątrz

  Akustycznie szczelna konstrukcja utrzymuje szczegóły dźwięku wewnątrz, a hałas na zewnątrz

  Słuchawki Fidelio są wyposażone w akustyczną uszczelkę. To specjalnie zaprojektowana wstęga wbudowana w wewnętrzną komorę, która eliminuje niepotrzebną utratę dźwięku i zachowuje szczegóły. Efektem jest nie tylko bogate brzmienie basów, ale także realistyczny wyraz każdego szczegółu muzyki bez zakłóceń z otoczenia.

 • System Bass Reflex zapewnia czysty, dynamiczny i zrównoważony bas

  System Bass Reflex zapewnia czysty, dynamiczny i zrównoważony bas

  Zamknięta konstrukcja akustyczna słuchawek jest wyposażona w system Bass Reflex, na który składają się przede wszystkim elementy nauszne ze strategicznie rozmieszczonymi otworami. Otwory te, regulując ciśnienie powietrza wewnątrz komory, zapewniają kontrolowane środowisko dla membrany w celu uzyskania optymalnego pasma przenoszenia. Współdziałając z akustyczną uszczelką, system izoluje każdy detal naturalnego dźwięku oraz zapewnia dokładny i dynamiczny bas bez uszczerbku dla czystości dźwięku.

 • Wysokiej klasy poduszki dopasowujące się do kształtu ucha umożliwiają ergonomiczne dopasowanie

  Wysokiej klasy poduszki dopasowujące się do kształtu ucha umożliwiają ergonomiczne dopasowanie

  Materiały użyte w słuchawkach Fidelio zostały starannie dobrane, aby zapewnić długotrwały komfort i wyższą jakość dźwięku. Luksusowe wentylowane elementy nauszne i pianka dopasowująca się do kształtu ucha zostały opracowane, aby zapewnić optymalne ergonomiczne dopasowanie. Pianka nie tylko idealnie dostosuje się do kształtu ucha, ale również zabezpiecza przed utratą tonów niskich i tłumi hałasy otoczenia. Zewnętrzna poduszka z tkaniny i skóry w odpowiednich proporcjach zmniejsza nacisk na powierzchnię ucha i redukuje gromadzenie się ciepła, aby słuchawki doskonale brzmiały i wyglądały.

 • Etui ze sztucznego zamszu to eleganckie zabezpieczenie słuchawek

  Etui ze sztucznego zamszu to eleganckie zabezpieczenie słuchawek
 • Aluminium i wysokiej jakości skóra nadają wyjątkowy wygląd

  Aluminium i wysokiej jakości skóra nadają wyjątkowy wygląd
 • Dwuwarstwowe elementy nauszne zapewniają precyzyjne brzmienie

  Dwuwarstwowe elementy nauszne słuchawek Philips Fidelio M1MKII zostały skonstruowane tak, aby zmniejszyć rezonans i drgania oraz zapewnić precyzyjne odwzorowanie dźwięku w celu usłyszenia każdego szczegółu dźwięku. Solidna, warstwowa konstrukcja zapewnia trwałość i wygodę, co czyni słuchawki M1MKII idealnym muzycznym towarzyszem na długi czas.

 • Lżejsza cewka drgająca zwiększa wyrazistość i poszerza scenę dźwiękową

  Model Fidelio M1MKII wykorzystuje lżejszą cewkę drgającą niż poprzedni model. Zapewnia ona bardziej wyraźny dźwięk przy niskich częstotliwościach i szersze brzmienie przy wysokich częstotliwościach. W efekcie dźwięk jest bardziej szczegółowy i przestrzenny.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu