1
Telefony stacjonarne

Designerski telefon bezprzewodowy Luceo

  • KA

  Designerski telefon bezprzewodowy Luceo

  Twoja kolej

  Telefon bezprzewodowy Philips Luceo to produkt ikoniczny pod każdym względem. Jego zmysłowe linie i nowoczesne wzornictwo kryją w sobie dodatkowy wbudowany wyświetlacz na stacji bazowej. Precyzyjna stylistyka i obsługa wielu funkcji sprawiają, że telefon Luceo to prawdziwe arcydzieło pożądane w każdym domu. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Designerski telefon bezprzewodowy Luceo

Wyświetl. 4, 6 cm (1, 8"), białe podśw., Telefon głośnomówiący M6601CWR/53 Znajdź podobne produkty

Twoja kolej

Wersja limitowana

 • Wyświetlacz graficzny 4,6 cm (1,8") o wysokim poziomie kontrastu z białymi znakami na czarnym tle

  Wyświetlacz graficzny 4,6 cm (1,8") o wysokim poziomie kontrastu z białymi znakami na czarnym tle

  Wyświetlacz LCD z białymi znakami na czarnym tle zapewnia wysoki poziom kontrastu i ułatwia odczytywanie treści. Ponadto idealnie wpasowuje się w elegancką konstrukcję telefonu Philips Luceo.

 • Skalibrowane przyciski umożliwiające precyzyjne wybieranie

  Skalibrowane przyciski umożliwiające precyzyjne wybieranie

  Skalibrowana, dokładnie zaprojektowana klawiatura umożliwia precyzyjne wybieranie — poczujesz wyraźnie każde naciśnięcie przycisku zarówno podczas wybierania numerów, jak i dodawania kontaktów do książki telefonicznej. Materiały i przyciski poddano dokładnym testom, aby odnaleźć idealną równowagę pomiędzy siłą nacisku i działaniem przycisku.

 • Moc transmisyjna spada do zera po aktywowaniu trybu ECO+

  Moc transmisyjna spada do zera po aktywowaniu trybu ECO+

  Telefony firmy Philips to urządzenia oszczędzające energię i zaprojektowane z myślą o środowisku. Po włączeniu trybu ECO promieniowanie zmniejsza się nawet o 60%, a gdy telefon się ładuje — o 95%. Po włączeniu trybu ECO+ poziom promieniowania spada do zera.

 • Telefon głośnomówiący umożliwia prowadzenie rozmów bez angażowania rąk

  Telefon głośnomówiący umożliwia prowadzenie rozmów bez angażowania rąk

  W trybie głośnomówiącym wbudowany głośnik wzmacnia głos dzwoniącego, co umożliwia prowadzenie konwersacji bez przytrzymywania słuchawki przy uchu. Jest to szczególnie przydatne, jeśli chce się prowadzić rozmowę w szerszym gronie lub po prostu wykonywać w tym czasie inne czynności.

 • Możliwość przeprowadzenia ładowania w dowolny sposób

  Możliwość przeprowadzenia ładowania w dowolny sposób

  Podczas ładowania słuchawkę można ustawić obie strony, co zapewnia niezawodność i wygodę.

 • Dźwięk HQ — wysokie parametry akustyczne zapewniające doskonałą jakość dźwięku

  Dźwięk HQ — wysokie parametry akustyczne zapewniające doskonałą jakość dźwięku

  Dźwięk HQ — wysokie parametry akustyczne zapewniają doskonałe odwzorowanie dźwięku. Niezwykle wyraźne brzmienie głosu w telefonach DECT to owoc wieloletniego doświadczenia naszej firmy w dziedzinie sprzętu Hi-Fi i wysokiej klasy telefonów oraz stworzonych przez nas innowacji. Nasi inżynierowie akustycy i architekci pomyśleli o wszystkim, jeśli chodzi o ulepszenie jakości dźwięku — stąd wysoka jakość komponentów, cyfrowe przetwarzanie sygnału, precyzyjna konstrukcja akustyczna oraz zaawansowane testowanie i dostrajanie produktów. W rezultacie dźwięk jest wyrazisty, czysty i brzmi naturalnie. Tak wysoka jakość dźwięku sprawia, że wydaje się, jakby rozmówca był tuż obok.

 • Ustawienia prywatności: blokada dzwoniących, tryb ciszy, blokowanie połączeń

  Ustawienia prywatności: blokada dzwoniących, tryb ciszy, blokowanie połączeń

  Funkcja czarnej listy chroni przed otrzymywaniem niechcianych połączeń od określonych numerów lub od numerów zaczynających się od określonych cyfr. Można zablokować 4 grupy numerów. Każda z tych grup może zawierać od 1 do 24 cyfr. Telefon nie zadzwoni w przypadku połączenia przychodzącego od numeru zaczynającego się od jednej z tych kombinacji cyfr lub jednego z 4 określonych numerów. Dzięki trybowi ciszy można wyłączyć dzwonki na określony czas, aby cieszyć się ciszą i spokojem. Z kolei funkcja blokowania połączeń pozwala uniknąć niespodzianek związanych z wysokimi rachunkami, blokując połączenia z konkretnymi numerami zaczynającymi się od określonych cyfr.

 • Dodatkowy wyświetlacz na stacji bazowej z identyfikacją numeru i zegarem

  Dodatkowy wyświetlacz na stacji bazowej z identyfikacją numeru i zegarem

  Wyświetlacz telefonu Philips Luceo z białymi znakami na czarnym tle zapewnia wysoki poziom kontrastu i doskonale pasuje do stacji bazowej. Na wyświetlaczu widoczna jest identyfikacja numeru, gdy ktoś dzwoni, oraz zegar, gdy telefon znajduje się trybie bezczynności. Jeśli użytkownikowi przeszkadza światło, wyświetlacz na stacji bazowej można w dowolnym momencie wyłączyć.

 • Ścianki boczne ścianki na stacji bazowej umożliwiają bezpieczne dokowanie

  Ścianki boczne ścianki na stacji bazowej umożliwiają bezpieczne dokowanie

  Stacja bazowa telefonu Philips Luceo jest wyposażona w sprytnie zaprojektowane ścianki boczne, które nie tylko stanowią atrakcyjny element wzornictwa, ale również pomagają poprawnie umieścić słuchawkę na stacji bazowej, aby bezpiecznie ją zadokować i naładować.

 • Trzy pola umożliwiają przypisanie trzech numerów do jednego kontaktu

  Trzy pola umożliwiają przypisanie trzech numerów do jednego kontaktu

  Obecnie większość osób ma wiele numerów kontaktowych. Nasza lista kontaktów ułatwia zarządzanie kontaktami zapisanymi w telefonie. Dla każdego ze 100 kontaktów można zapisać trzy numery telefonów, wybierając spośród trzech oznaczeń — numer domowy, służbowy lub komórkowy.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • * Ta funkcja wymaga dodatkowej subskrypcji usługi identyfikacji numeru. Aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się z lokalnym operatorem sieci.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu