1
Domowy sprzęt audio

Oryginalne miniradio

  Oryginalne miniradio

  Bezprzewodowe sterowanie oryginalnym miniradiem

  Płynne odtwarzanie muzyki w oryginalnym miniradiu. Nowoczesna interpretacja słynnego modelu Philetta umożliwia słuchanie radia DAB+ i FM, a także bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z inteligentnych urządzeń za pośrednictwem połączenia Bluetooth. Dodatkowe udogodnienie stanowi wbudowany minutnik. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Bezprzewodowe sterowanie oryginalnym miniradiem

Płynne odtwarzanie muzyki w oryginalnym miniradiu. Nowoczesna interpretacja słynnego modelu Philetta umożliwia słuchanie radia DAB+ i FM, a także bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z inteligentnych urządzeń za pośrednictwem połączenia Bluetooth. Dodatkowe udogodnienie stanowi wbudowany minutnik. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Oryginalne miniradio

Bluetooth®, DAB+, FM, Podwójny alarm, minutnik, 4 W ORT2300C/10 Znajdź podobne produkty

Bezprzewodowe sterowanie oryginalnym miniradiem

dzięki bezpłatnej aplikacji DigitalRadio

 • Transmisja muzyki ze smartfonów i tabletów poprzez Bluetooth

  Transmisja muzyki ze smartfonów i tabletów poprzez Bluetooth

  Bluetooth to bezprzewodowa technologia komunikacyjna krótkiego zasięgu, która jest solidna i energooszczędna. Technologia ta umożliwia łatwą bezprzewodową komunikację z innymi urządzeniami Bluetooth, aby można było wygodnie, w dowolnym momencie odtwarzać ulubioną muzykę ze smartfonów lub tabletów w zestawie audio firmy Philips.

 • Więcej kanałów dzięki możliwości zaprogramowania 20 stacji DAB i 20 stacji FM

  Więcej kanałów dzięki możliwości zaprogramowania 20 stacji DAB i 20 stacji FM

  Dzięki możliwości zaprogramowania 20 stacji DAB i 20 stacji FM Twoje ulubione stacje są dostępne po naciśnięciu kliku przycisków. Aby zaprogramować stację radiową, wystarczy wyszukać żądaną stację, a następnie nacisnąć i przytrzymać przycisk programowania. Ta szybka metoda pozwala automatycznie zapisać częstotliwość radiową, tak aby można było łatwo wybrać odpowiednią stację w dowolnym momencie.

 • Funkcja automatycznej synchronizacji zegara zapewnia wyświetlanie dokładnej godziny bez problemów

  Funkcja automatycznej synchronizacji zegara zapewnia wyświetlanie dokładnej godziny bez problemów

  Dzięki funkcji automatycznego ustawiania zegara w radiobudziku nie trzeba samodzielnie wprowadzać godziny. Zegar jest zsynchronizowany z sygnałami radiowymi, nawet kiedy urządzenie jest wyłączone. W razie pilnej potrzeby radiobudzik jest aktualizowany samoczynnie w ciągu minuty, a standardowa synchronizacja z sygnałami radiowymi gwarantuje wyświetlanie zawsze dokładnej godziny. Od wyjęcia urządzenia z pudełka aż do ewentualnej awarii prądu to urządzeniu firmy Philips zawsze podaje dokładną godzinę — niezawodnie i bez żadnych problemów.

 • Wbudowany minutnik zapewnia wygodę w kuchni

  Wbudowany minutnik zapewnia wygodę w kuchni

  Radiobudzik zapewnia wygodę w codziennym życiu. Wbudowany minutnik pomaga dopilnować potrawy podczas gotowania, zapewniając bezpieczeństwo i odpowiednio przygotowane jedzenie. Teraz możesz odejść od kuchenki lub piekarnika i zrelaksować się przed telewizorem lub wykonać inne prace w domu. Gdy minie ustawiony czas, włączy się sygnał dźwiękowy przypominający o tym, że posiłek jest gotowy do podania.

 • Duży wyświetlacz LCD z podświetleniem zapewnia łatwy odczyt informacji przy słabym świetle

  Duży wyświetlacz LCD z podświetleniem zapewnia łatwy odczyt informacji przy słabym świetle

  Podświetlany wyświetlacz LCD zapewnia łatwy odczyt informacji i umożliwia obsługę urządzenia przy słabym świetle.

 • Alarm codzienny/weekendowy doskonale wpisujący się w styl życia

  Alarm codzienny/weekendowy doskonale wpisujący się w styl życia

  Ten radiobudzik, zaprojektowany z myślą o aktywnych użytkownikach prowadzących nowoczesny tryb życia, został wyposażony w podwójny alarm, pozwalający ustawiać różne godziny budzenia na dni powszednie i weekendy lub dwie różne godziny budzenia dla dwóch osób. Można ustawić taką samą godzinę budzenia na każdy dzień, od poniedziałku do piątku, lub oddzielnie – inną godzinę na dni powszednie, gdy musisz codziennie rano wstać do pracy, i inną na weekendy, gdy możesz dłużej wylegiwać się w łóżku. Cokolwiek wybierzesz, nie musisz już ustawiać budzika codziennie wieczorem.

 • Podwójny alarm umożliwiający zaprogramowanie dwóch budzeń o różnych porach

  Podwójny alarm umożliwiający zaprogramowanie dwóch budzeń o różnych porach

  Zestaw audio firmy Philips został wyposażony w możliwość ustawienia podwójnego alarmu. Ustaw jedną godzinę alarmu, aby się obudzić, zaś drugą — aby obudzić partnera lub partnerkę.

 • Wyłącznik czasowy pozwalający zasypiać przy ulubionej muzyce

  Wyłącznik czasowy pozwalający zasypiać przy ulubionej muzyce

  Wyłącznik czasowy pozwala określić, przez ile czasu chcesz słuchać muzyki lub stacji radiowej przed zaśnięciem. Musisz tylko ustawić limit czasu (maksymalnie 2 godziny) i wybrać płytę CD lub stację radiową, której chcesz słuchać, leżąc w łóżku. Sprzęt będzie grał przez tyle czasu, na ile został ustawiony, a następnie automatycznie się wyłączy do energooszczędnego, cichego trybu gotowości. Wyłącznik czasowy pozwala zasypiać podczas słuchania ulubionej płyty lub prezentera radiowego — bez liczenia owiec i bez zmartwień o zużycie prądu.

 • Wejście audio ułatwia odtwarzanie muzyki z urządzeń przenośnych

  Wejście audio ułatwia odtwarzanie muzyki z urządzeń przenośnych

  Aby słuchać całej muzyki zapisanej w urządzeniu przenośnym lub w komputerze, potrzebne jest jedno proste połączenie. Wystarczy podłączyć urządzenie do portu AUDIO-IN (3,5 mm) w zestawie firmy Philips. Komputery zazwyczaj są podłączane przez wyjście słuchawkowe. Po połączeniu urządzeń można słuchać całej swojej muzycznej kolekcji bezpośrednio przez doskonałe głośniki. Produkty firmy Philips po prostu zapewniają lepszy dźwięk.

 • Współczesna reinterpretacja wyjątkowego wzornictwa Philetta

  Twórcy tego miniradia czerpali inspirację z oryginalnego radia z 1955 roku. Współczesna wersja urządzenia zapożycza ważne elementy z tamtego legendarnego modelu firmy Philips, znanego również jako Philetta „BF 102 U”. W tamtych czasach to małe radio zadziwiło użytkowników prostym wzornictwem, wspaniałym dźwiękiem i krystalicznie czystym odbiorem. Doświadczenia firmy Philips związane z odbiornikami radiowymi sięgają 1927 roku. W ciągu kilku dekad wiele modeli zyskało sławę i stało się gratką dla kolekcjonerów.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu