1
Przenośny sprzęt audio

Fidelio

Philips Fidelio

przenośny głośnik bezprzewodowy

  • KA

  Philips Fidelio

  przenośny głośnik bezprzewodowy

  Wysoka jakość dźwięku w podróży

  Bezprzewodowy głośnik Philips Fidelio zapewnia wysoką jakość i jest przenośny. Zapewnia wspaniały, czysty, dynamiczny dźwięk i jest idealny do użytku w domu i w podróży. Dzięki bezprzewodowej transmisji dźwięku za pośrednictwem Bluetooth umożliwia bezproblemowe słuchanie muzyki. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Wysoka jakość dźwięku w podróży

Bezprzewodowy głośnik Philips Fidelio zapewnia wysoką jakość i jest przenośny. Zapewnia wspaniały, czysty, dynamiczny dźwięk i jest idealny do użytku w domu i w podróży. Dzięki bezprzewodowej transmisji dźwięku za pośrednictwem Bluetooth umożliwia bezproblemowe słuchanie muzyki. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Fidelio przenośny głośnik bezprzewodowy

Bluetooth® i NFC, Port USB do ładowania, Akumulator, 20 W, stereo z promiennikiem basów P9XBLK/10 Znajdź podobne produkty

Wysoka jakość dźwięku w podróży

Fascynacja Dźwiękiem

 • Przesyłanie strumieniowe muzyki wysokiej jakości przez Bluetooth® (standard aptX® i AAC)

  Przesyłanie strumieniowe muzyki wysokiej jakości przez Bluetooth® (standard aptX® i AAC)

  Dzięki zaawansowanej technologii przesyłanie strumieniowe dźwięku przez Bluetooth® osiągnęło nowy poziom. Standardowo dźwięk przesyłany przez Bluetooth® korzysta z kodeka SBC obsługującego podstawową transmisję audio, która jednak czasami rozczarowuje użytkowników. Tymczasem głośnik marki Philips jest wyposażony w wyjątkową, bezprzewodową technologię Bluetooth® (aptX® i AAC) zapewniającą bogaty, mocny i krystalicznie czysty dźwięk. Firma Philips gwarantuje zgodność swoich urządzeń z najnowszymi smartfonami, tabletami oraz innymi urządzeniami z systemami Android™ i Apple iOS, a jednocześnie zapewnia taką jakość dźwięku, jakiej oczekujesz. Muzyka przesyłana bezprzewodowo jeszcze nigdy nie brzmiała tak dobrze.

 • Parowanie smartfonów z technologią Bluetooth za jednym dotknięciem dzięki technologii NFC

  Parowanie smartfonów z technologią Bluetooth za jednym dotknięciem dzięki technologii NFC

  Z łatwością paruj smartfony z technologią Bluetooth za jednym dotknięciem dzięki technologii komunikacji bliskiego zasięgu NFC. Wystarczy dotknąć smartfonem lub tabletem z technologią NFC specjalnie wydzielonego obszaru głośnika, aby go włączyć, rozpocząć parowanie przez Bluetooth lub rozpocząć strumieniowe przesyłanie muzyki.

 • Wysokotonowy głośnik kopułkowy zapewnia przestrzenny i naturalny dźwięk

  Wysokotonowy głośnik kopułkowy zapewnia przestrzenny i naturalny dźwięk

  Dzięki wykorzystaniu głośników wysokotonowych z miękką kopułką, wysokie częstotliwości są bardzo szczegółowe i precyzyjne. Technologia ta została wprowadzona przez firmę Philips w latach 60-tych XX w. i jest najczęściej stosowanym rozwiązaniem w wysokiej klasy głośnikach. Szeroko „otwarta”, przestrzenna emisja również wiele zawdzięcza przetwornikom wysokotonowym, które charakteryzują się bardzo małym ukierunkowaniem i zniekształceniem w porównaniu z systemami, które wyposażono tylko w przetworniki pełnozakresowe, dzięki czemu dźwięk jest przestrzenny i naturalny, niezależnie od miejsca słuchania.

 • Bezprzewodowa transmisja muzyki dzięki technologii Bluetooth

  Bezprzewodowa transmisja muzyki dzięki technologii Bluetooth

  Bluetooth to bezprzewodowa technologia komunikacyjna krótkiego zasięgu, solidna i energooszczędna. Technologia ta umożliwia łatwą bezprzewodową komunikację z urządzeniami iPod/iPhone/iPad lub innymi urządzeniami Bluetooth, takimi jak smartfony, tablety czy laptopy. Dzięki temu można w prosty sposób odtwarzać bezprzewodowo ulubioną muzykę lub dźwięk z filmu bądź gry.

 • Port USB do ładowania dowolnego przenośnego urządzenia

  Port USB do ładowania dowolnego przenośnego urządzenia

  Głośnik jest wyposażony w port USB, więc jeśli Twój smartfon rozładuje się w domu lub w podróży, ten przenośny głośnik umożliwia transfer energii zmagazynowanej w głośniku do urządzenia przenośnego.

 • Poziom naładowania baterii jest automatycznie wyświetlany po dotknięciu głośnika

  Poziom naładowania baterii jest automatycznie wyświetlany po dotknięciu głośnika

  Wystarczy delikatnie dotknąć głośnika, aby został wyświetlony poziom naładowania baterii.

 • Wbudowany akumulator litowo-jonowy umożliwia odtwarzanie w dowolnym miejscu

  Wbudowany akumulator litowo-jonowy umożliwia odtwarzanie w dowolnym miejscu
 • Wejście audio umożliwia łatwe podłączanie do niemal dowolnego urządzenia elektronicznego

  Wejście audio umożliwia łatwe podłączanie do niemal dowolnego urządzenia elektronicznego
 • Głośniki niskotonowe i technologia wOOx zapewniają pełny i niezwykle głęboki bas

  Pomimo bardzo małej objętości akustycznej bas jest pełny i zaskakująco głęboki, dzięki czemu można słuchać każdego rodzaju muzyki. Osiągnięto to, stosując połączenie dwóch głośników niskotonowych o wysokiej mocy z jedną membraną bierną o dużej powierzchni na kanał, a całość zamknięto w bardzo sztywnej obudowie, która nie powoduje utraty żadnych niskich tonów. Duża ruchoma masa membrany biernej umożliwia osiągnięcie przez system bardzo niskich częstotliwości rzędu 80 Hz, jednocześnie zapobiegając turbulencjom, które pojawiłby się w konstrukcji z otworami. Poczuj rytm muzyki i usłysz każde uderzenie.

 • Zoptymalizowany filtr rozgraniczający zapewnia bardzo naturalny balans tonalny

  Nasi inżynierowie akustyki spędzili dnie i noce, optymalizując filtr rozgraniczający, aby mieć pewność, że dźwięk będzie możliwie jak najbardziej naturalny w bardzo odmiennych otoczeniach akustycznych. Od małych pokoi po otwarte przestrzenie, od niskich poziomów słuchania po maksymalną głośność, głosy są czyste i naturalne, a dźwięk nie jest ani agresywny, ani męczący, nawet podczas głośnego słuchania. Możesz zatem słuchać całymi godzinami i nie chcieć przestać słuchać swoich ulubionych utworów.

 • Wysokiej jakości wzmacniacz zapewnia doskonałą głośność i dynamikę

  Głośność i dynamika są doskonałe dzięki wysokiej jakości wzmacniaczowi wyposażonemu w 8 przetworników o wysokiej wydajności. Głośniki wysokotonowe oraz głośniki niskotonowe zostały specjalnie dostosowane do tego wyjątkowego produktu i mają wysoki współczynnik mocy, dzięki czemu dźwięk jest dynamiczny i imponujący przy każdym poziomie głośności. Utwory są żywe, dynamiczne i po prostu przyjemne w każdych warunkach.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu