1
Odtwarzacze multimedialne

Dwuekranowy przenośny odtwarzacz DVD

  Dwuekranowy przenośny odtwarzacz DVD

  Ciesz się filmami i grami w podróży

  Oglądaj filmy i graj w gry w samochodzie. Odtwarzacz PD7032T firmy Philips wyposażony w dwa ekrany TFT LCD o przekątnej 18 cm (7") umożliwia oglądanie filmów DVD i DivX®, słuchanie muzyki i przeglądanie zdjęć. Dwa kontrolery do gier zapewniają podwójną radość w podróży. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Dwuekranowy przenośny odtwarzacz DVD

Ekran LCD 18 cm (7"), TUV, Podwójny ekran PD7032T/12 Znajdź podobne produkty

Ciesz się filmami i grami w podróży

w zestawie pokrowiec na uchwyt samochodowy z certyfikatem TUV

 • W zestawie zasilacz samochodowy i pasek do mocowania

  W zestawie zasilacz samochodowy i pasek do mocowania

  W zestawie znajdują się przydatne akcesoria ułatwiające korzystanie z odtwarzacza w samochodzie. Zasilacz samochodowy umożliwia zasilanie przenośnego odtwarzacza DVD z gniazda zapalniczki, a pasek do mocowania pozwala przymocować urządzenie do zagłówka, dzięki czemu pasażerowie mogą wygodniej oglądać odtwarzane filmy. Montaż przenośnego odtwarzacza w samochodzie nigdy nie był łatwiejszy!

 • Odtwarzanie płyt MP3-CD, CD i CD-RW

  Odtwarzanie płyt MP3-CD, CD i CD-RW

  MP3 to rewolucyjna technologia kompresji, dzięki której duże pliki muzyczne można 10-krotnie pomniejszyć, nie tracąc prawie nic na jakości dźwięku. Na jednej płycie CD można zapisać do 10 godzin muzyki.

 • Wyświetlanie zdjęć JPEG z płyt zawierających zdjęcia

  Wyświetlanie zdjęć JPEG z płyt zawierających zdjęcia

  Wyświetlaj zdjęcia w formacie JPEG zapisane na płycie. W dowolnym czasie przeżywaj wielokrotnie swoje ulubione momenty z rodziną i przyjaciółmi!

 • Zgodne płyty DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD

  Zgodne płyty DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD

  Przenośny odtwarzacz DVD firmy Philips jest zgodny z większością dostępnych na rynku płyt DVD i CD. Płyty DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD oraz CD – wszystkie mogą być odtwarzane za pomocą odtwarzacza DVD. DVD+/-R stanowi skrótowe określenie napędu DVD, który akceptuje oba popularne formaty nagrywania płyt DVD. Natomiast DVD+/-RW obsługuje oba popularne typy płyt wielokrotnego zapisu.

 • Kolorowy wyświetlacz LCD TFT 17,8 cm (7") zapewniający wysokiej jakości obraz

  Kolorowy wyświetlacz LCD TFT 17,8 cm (7") zapewniający wysokiej jakości obraz

  Kolorowy wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości ożywia obrazy, umożliwia oglądanie najcenniejszych zdjęć, ulubionych filmów z bogactwem szczegółów i żywymi kolorami, które charakteryzują odbitki o wysokiej jakości, a także odtwarzanie muzyki.

 • Certyfikat DivX zapewnia standardowe odtwarzanie filmów DivX

  Obsługa formatu DivX® umożliwia odtwarzanie filmów zapisanych w tym standardzie i najnowszych hitów z Hollywood. Format DivX to technologia kompresji filmów wykorzystująca standard MPEG4, umożliwiająca zapisanie dużych plików, takich jak filmy, zwiastuny i wideoklipy, na nagrywalnych płytach CD-R/RW oraz DVD, a także na pamięciach USB i innych kartach pamięci, które można potem odtwarzać w urządzeniu DivX Certified® firmy Philips.

 • Pełne wznowienie w przypadku utraty zasilania

  Odtwarzacz DVD-Video zapamiętuje moment, w którym przerwano oglądanie w przypadku bezpośredniego wyłączenia lub przerwy w dostawie prądu. Jeśli nie zmieniono płyty, odtwarzacz wznowi odtwarzanie w miejscu zatrzymania filmu. Dzięki niemu życie jest znacznie prostsze!

 • W komplecie zasilacz sieciowy

  Ten przenośny odtwarzacz DVD jest wyposażony w zasilacz sieciowy. Odtwarzacz ładuje się bezpośrednio po podłączeniu zasilacza do dowolnego gniazdka elektrycznego.

 • Płyta CD z grami dołączona do zestawu

  Z myślą o zapewnieniu dodatkowej rozrywki w zestawie z tym odtwarzaczem znajduje się również płyta CD z grami. Włóż płytę CD do napędu i baw się!

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • DivX, DivX Certified oraz inne powiązane logo są znakami handlowymi firmy DivXNetworks, Inc. i są użyte na podstawie licencji.
 • Umieszczanie w pokrowcu jest zgodne z Aneksem IV normy ECE R21.01 według testu przeprowadzonego przez organizację TUV Rheinland (raport z testu nr 85-R21-1410/11)

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu