1
Odtwarzacze multimedialne

Przenośny odtwarzacz DVD

    Przenośny odtwarzacz DVD

    Niezwykła jakość obrazu

    Ciesz się w podróży filmami i nie tylko dzięki przenośnemu odtwarzaczowi DVD Philips PET944. Kolorowy cyfrowy wyświetlacz LCD 22,9 cm (9") ożywia obrazy. Teraz można w prosty sposób wyświetlać i udostępniać cyfrowe zdjęcia. Lekki i nieduży, z czasem odtwarzania nawet do 6 godzin.

    Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Niezwykła jakość obrazu

z wyświetlaczem LCD o dużej gęstości pikseli (800 x 480)

  • Obrotowy wyświetlacz zapewnia większą wygodę oglądania

    Obrotowy wyświetlacz zapewnia większą wygodę oglądania

    Ekran można obrócić o 180°, aby zapewnić optymalny kąt widzenia filmów i zdjęć. Obróć ekran lub przesuń go w górę lub w dół, aby pozbyć się odblasku i uzyskać najlepszy kąt widzenia.

  • Wyświetlacz LCD 22,9 cm (9") o dużej gęstości pikseli (800 x 480)

    Wyświetlacz LCD 22,9 cm (9") o dużej gęstości pikseli (800 x 480)

    Kolorowy wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości (800 x 480 pikseli) ożywia obrazy, umożliwia oglądanie najcenniejszych zdjęć, ulubionych filmów z bogactwem szczegółów i żywymi kolorami, które charakteryzują odbitki o wysokiej jakości, a także odtwarzanie muzyki.

  • Zasilacz sieciowy, zasilacz samochodowy i przewód AV w zestawie

    Zasilacz sieciowy, zasilacz samochodowy i przewód AV w zestawie

    Odtwarzacz Philips jest wyposażony w zasilacz sieciowy, zasilacz samochodowy oraz przewód AV, które zapewniają większą wygodę.

  • Oglądaj zdjęcia i pokazy slajdów

    Oglądaj zdjęcia i pokazy slajdów

    Wystarczy włożyć płytę lub kartę pamięci do odtwarzacza, który natychmiast odtworzy zdjęcia cyfrowe.

  • Zgodne płyty DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD

    Zgodne płyty DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD

    Przenośny odtwarzacz DVD firmy Philips jest zgodny z większością dostępnych na rynku płyt DVD i CD. Płyty DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD oraz CD – wszystkie mogą być odtwarzane za pomocą odtwarzacza DVD. DVD+/-R stanowi skrótowe określenie napędu DVD, który akceptuje oba popularne formaty nagrywania płyt DVD. Natomiast DVD+/-RW obsługuje oba popularne typy płyt wielokrotnego zapisu.

  • Odtwarzanie płyt MP3/WMA-CD, CD i CD-RW

    Odtwarzanie płyt MP3/WMA-CD, CD i CD-RW

    Technika automatycznej kompresji pozwala 10-krotnie zmniejszyć rozmiar dużych plików muzycznych, nie tracąc prawie nic na jakości dźwięku. Odtwarzacz Philips umożliwia słuchanie muzyki cyfrowej w formacie MP3 i WMA. Pobierz utwory MP3 i WMA z autoryzowanych stron internetowych z muzyką albo zgraj płyty audio CD do plików MP3 lub WMA i przenieś je do odtwarzacza.

  • Gniazdo kart SD/SDHC do odtwarzania muzyki, zdjęć i filmów

    Gniazdo kart SD/SDHC do odtwarzania muzyki, zdjęć i filmów

    Urządzenie umożliwia proste i szybkie przeglądanie oraz udostępnianie filmów, zdjęć i plików muzycznych. Dodatkowo, odtwarzacz jest wyposażony we wbudowane gniazdo kart pamięci SD/SDHC. Wystarczy włożyć kartę pamięci do gniazda z boku odtwarzacza, aby uzyskać dostęp do zapisanych na niej plików multimedialnych i cieszyć się ulubioną muzyką, zdjęciami i filmami, gdzie tylko chcesz.

  • Łatwy w użytkowaniu uchwyt samochodowy

    Łatwy w użytkowaniu uchwyt samochodowy

    Chcesz cieszyć się rozrywką z przenośnego odtwarzacza DVD w czasie podróży? Teraz jest to możliwe dzięki wyjątkowemu uchwytowi samochodowemu, który cechuje wyjątkowa prostota użytkowania. Wyłączony odtwarzacz można szybko zdjąć z uchwytu dzięki specjalnej dźwigni. Dla bezpieczeństwa przenośny odtwarzacz DVD można wziąć ze sobą, a uchwyt zostawić w samochodzie.

  • Możesz nieprzerwanie delektować się muzyką nawet do 6 godzin*

    Możesz nieprzerwanie delektować się muzyką nawet do 6 godzin*

    Odtwarzacz firmy Philips wyposażony jest w niewielki, wbudowany akumulator, zapewniający dłuższe odtwarzanie. Zapewnia do 6 godzin ciągłego odtwarzania filmów, zdjęć i muzyki po jednym naładowaniu. Po prostu podłącz przewód zasilający, aby naładować odtwarzacz – to takie proste!

  • Wyświetlanie zdjęć JPEG z płyt zawierających zdjęcia

    Wyświetlanie zdjęć JPEG z płyt zawierających zdjęcia

    Wyświetlaj zdjęcia w formacie JPEG zapisane na płycie. W dowolnym czasie przeżywaj wielokrotnie swoje ulubione momenty z rodziną i przyjaciółmi!

  • Wyświetlanie zdjęć bezpośrednio z kart pamięci, płyt DVD i CD

    Wyświetlanie zdjęć bezpośrednio z kart pamięci, płyt DVD i CD

    Zapisz swoje ulubione zdjęcia na płycie CD lub DVD i wyświetl je za pomocą funkcji pokazu slajdów w odtwarzaczu Philips. Dzięki pełnej obsłudze przesyłania plików można cieszyć się wygodnym dostępem do cyfrowych fotografii i wyświetlać je w prosty sposób. Po prostu wsuń płytę, kartę pamięci lub pamięć USB do odtwarzacza, aby wyświetlić zdjęcia bezpośrednio na urządzeniu. Teraz możesz wspominać ulubione chwile z rodziną i przyjaciółmi, kiedy tylko zechcesz!

  • Certyfikat DivX zapewnia odtwarzanie filmów DivX w standardowej jakości

    Certyfikat DivX zapewnia odtwarzanie filmów DivX w standardowej jakości

    Obsługa formatu DivX® umożliwia odtwarzanie filmów zapisanych w tym standardzie. Format DivX to technologia kompresji filmów w standardzie MPEG4, umożliwiająca zapisywanie dużych plików, takich jak filmy, zwiastuny i teledyski, na nagrywalnych płytach CD-R/RW oraz DVD.

Pokaż wszystkie dane techniczne
  • DivX, DivX Certified oraz inne powiązane logo są znakami handlowymi firmy DivXNetworks, Inc. i są użyte na podstawie licencji.
  • Windows Media oraz logo Windows są znakami handlowymi lub zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Microsoft Corporation w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach.
  • Akumulatory mają ograniczoną liczbę możliwych cykli ładowania. Przekroczenie tej liczby wiąże się z koniecznością ich wymiany. Żywotność akumulatora oraz liczba cykli ładowania zależą od sposobu używania i zastosowanych ustawień.
  • Żywotność akumulatora zależy od sposobu używania i zastosowanych ustawień.
  • Czas odtwarzania na zasilaniu akumulatorowym jest przybliżony i może różnić się w zależności od warunków korzystania. Aby optymalnie wykorzystać energię akumulatora, należy ustawić minimalny poziom podświetlenia wyświetlacza LCD, używać słuchawek (zamiast wbudowanych głośników), korzystać z umiarkowanego poziomu głośności oraz używać urządzenia w temperaturze pokojowej.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu