1
Projektory

PicoPix

Projektor kieszonkowy

  DLP

  PicoPix

  Projektor kieszonkowy

  Wyświetl swoje życie

  Projektor kieszonkowy PicoPix ze złączem USB QuickLink jest wyposażony we wtyczkę i gniazdo USB, co umożliwia bezpośrednie podłączenie szerokiej gamy urządzeń i wyświetlenie materiałów cyfrowych na ekranie o przekątnej do 152,4 cm (60"). Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

PicoPix Projektor kieszonkowy

30 lumenów, z przewodem USB QuickLink PPX2230/EU Znajdź podobne produkty

Wyświetl swoje życie

 • Technologia LED zapewnia wspaniałe kolory i wysoki kontrast

  Twoje zdjęcia i filmy zasługują na to, aby pokazywać je innym w najlepszej jakości. Właśnie dlatego w projektorze kieszonkowym PicoPix wykorzystano wysokiej klasy technologię LED — dzięki niej wyświetlane zdjęcia i filmy cechują się wspaniałymi kolorami i zachwycającym kontrastem.

 • Odtwarzaj filmy wideo bezpośrednio z pamięci USB lub pamięci wewnętrznej

  Zintegrowany odtwarzacz MP4 obsługuje wszystkie popularne formaty audio i wideo. Dzięki temu projektor kieszonkowy PicoPix to jedyne w swoim rodzaju urządzenie odtwarzające materiały zapisane w pamięci wewnętrznej 2 GB lub w pamięci USB, a także na różnego rodzaju kartach pamięci microSD.

 • Wtyczka i gniazdo USB służące do zasilania i łatwego podłączania

  Dla użytkowników, którzy chcą udostępniać zawartość bezpośrednio z kamery, smartfonu lub pamięci USB, złącze USB QuickLink zapewnia najłatwiejsze połączenie z wszystkimi tymi urządzeniami. W podróży wystarczy po prostu połączyć wtyczkę i gniazdo USB i użyć złącza USB QuickLink jako uchwytu.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu