Sportowy odtwarzacz muzyczny

  Sportowy odtwarzacz muzyczny

  Przeznaczone do użytkowania w ruchu

  Zaprojektowany z myślą o zapewnieniu swobody ruchów odtwarzacz PSA610 z 3 GB pamięci* umożliwia uprawianie sportu przy akompaniamencie nawet 1500 utworów muzycznych. Konstrukcja pochłaniająca wstrząsy pozwala słuchać ulubionej muzyki nawet przy najbardziej intensywnych ćwiczeniach. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Przeznaczone do użytkowania w ruchu

 • Wbudowany stoper z funkcją głosową

  Uruchom wbudowany stoper z funkcją głosową, naciskając przycisk dogodnie umieszczony w lewej, górnej części odtwarzacza. Stoper informuje przez słuchawki ile czasu minęło od rozpoczęcia treningu. Nie musisz nawet patrzeć na odtwarzacz. Stoper może działać przy akompaniamencie muzyki, jak i bez niego.

 • Intuicyjne sterowanie muzyką dzięki ruchomym soczewkom

  Intuicyjne, ruchome soczewki pozwalają skupić się tylko na treningu, a jednocześnie zachować pełną kontrolę nad odtwarzaną muzyką. Ruchome soczewki zapewniają dyskretny i łatwy dostęp do wielu funkcji odtwarzacza w sposób, który nie utrudnia wykonywania ćwiczeń i nie rozprasza. Aby móc wygodnie i dokładnie sterować odtwarzaniem muzyki całkowicie bez angażowania wzroku, wystarczy dotknąć punktów naprowadzających na ruchomych soczewkach, wyróżniających się niewielkim wybrzuszeniem.

 • Konstrukcja pochłaniająca wstrząsy

  W czasie treningu nie musisz się martwić o swój odtwarzacz muzyczny. Nasze kompaktowe sportowe odtwarzacze muzyczne są bowiem okrągłe, a ich konstrukcja pochłania wstrząsy. Mimo niewielkich rozmiarów każdy odtwarzacz mieści wystarczająco dużo dopingujących piosenek, które skutecznie wprawiają ciało w ruch. Wszystko — od kształtu i materiału obudowy po wewnętrzne rozwiązania i mechanizmy miniaturowego dysku twardego — zostało zaprojektowane pod kątem potrzeb osób uprawiających sport. Dzięki temu odtwarzacze te działają bez zakłóceń nawet podczas najbardziej intensywnych treningów.

 • Z ShockLock muzyka jest w 100% odporna na wstrząsy

  Jakże miło jest słuchać muzyki, uprawiając jogging czy intensywnie ćwicząc, kiedy ma się pewność, że jest ona w 100% odporna na wstrząsy. Nie trzeba wtedy się martwić, że gwałtowny ruch spowoduje uszkodzenie dysku twardego w odtwarzaczu HDD. Gdy wybierzesz swoje ulubione piosenki dopingujące do wysiłku, musisz tylko nacisnąć przycisk „Hold” w odtwarzaczu HDD i wybrać tryb ShockLock. Wybrane utwory zostaną automatycznie załadowane do pamięci bufora odtwarzacza HDD. Od tej chwili dysk twardy zostanie zablokowany w trybie ShockLock, który chroni go przed wstrząsami i drganiami. Dzięki odporności na wstrząsy treningi stają się jeszcze przyjemniejsze.

 • Nawigacja SuperScroll™ — łatwe i szybkie wyszukiwanie utworów

  Dwufunkcyjne przyciski wyszukiwania umożliwiają łatwą kontrolę szybkości podczas przewijania dużych playlist. Można przewijać listę po jednym utworze lub po prostu nacisnąć przycisk i przytrzymać go, aby przejść do szukanego utworu (funkcja SuperScroll™).

 • PlaysForSure* tylko na komputerach z systemem Windows XP

  Korzystanie z odtwarzacza GoGear to czysta przyjemność za sprawą systemu PlaysForSure, który zapewnia zgodność z programem Windows Media Player 10 i systemem Windows XP. Korzystając z programu Windows Media można łatwo zarządzać muzyką zapisaną na cyfrowym odtwarzaczu audio GoGear i automatycznie synchronizować komputerową kolekcję muzyczną. Wystarczy znaleźć na stronie sklepu internetowego logo PlaysForSure, aby mieć pewność, że każdy zakupiony tam utwór muzyczny jest zgodny z odtwarzaczem GoGear.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • 1 GB = 1 miliard bajtów; faktyczna pojemność pamięci będzie mniejsza.
 • Akumulatory mają ograniczoną liczbę możliwych cykli ładowania. Przekroczenie tej liczby wiąże się z koniecznością ich wymiany. Żywotność akumulatora oraz liczba cykli ładowania zależą od sposobu używania i zastosowanych ustawień.
 • Pojemność przy założeniu 4-minutowej długości utworu i kompresji 64 kb/s w formacie WMA lub 128 kb/s w formacie MP3.
 • PlaysForSure, Windows Media oraz logo Windows są znakami handlowymi lub zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Microsoft Corporation w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach.
 • Prędkość przesyłania może się różnić w zależności od systemu operacyjnego i konfiguracji oprogramowania.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też