1
Audio i wideo

Podstawa Cloud do monitora

  Podstawa Cloud do monitora

  Proste, bezpieczne i przyjazne dla środowiska rozwiązanie

  Usprawnij pracę działu IT za pomocą tego rozwiązania typu All-in-One przystosowanego do monitorów klienta. Podłącz aktualnie posiadany monitor i zintegruj go ze środowiskiem Citrix, aby uzyskać maksymalną elastyczność. W połączeniu z łatwością obsługi i najwyższym poziomem bezpieczeństwa sprawia ona, że to najlepszy wybór w dziedzinie IT. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Podstawa Cloud do monitora

Do monitora 48-73 cm (19–29"), Regulacja wysokości, zgodność ze środowiskiem Citrix SB4B1927CB/00 Znajdź podobne produkty

Proste, bezpieczne i przyjazne dla środowiska rozwiązanie

 • Podstawa SmartErgoBase zapewniająca lepszą ergonomię

  Podstawa SmartErgoBase zapewniająca lepszą ergonomię

  Podstawa SmartErgoBase umożliwia ergonomiczne korzystanie z monitora i porządkowanie przewodów. Możliwość regulacji wysokości, kąta obrotu oraz pochylenia podstawy zapewnia wygodę podczas pracy przez cały dzień i rozładowanie napięcia mięśni. System do porządkowania przewodów zmniejsza bałagan na biurku i pozwala utrzymać porządek.

 • Prosta w obsłudze infrastruktura pulpitu wirt. (VDI) All-in-One

  Prosta w obsłudze infrastruktura pulpitu wirt. (VDI) All-in-One

  Pracownicy potrzebują prostego i niezawodnego rozwiązania informatycznego. Z kolei organizacje IT potrzebują odpowiedniej wydajności sprzętu, bezpieczeństwa danych i niezawodnego dostępu do nich oraz niskich kosztów. Dzięki infrastrukturze pulpitu wirtualnego (VDI) organizacje IT mogą przechowywać wszystkie dane i programy na centralnym serwerze, a po stronie użytkownika zastosować proste rozwiązanie klienta typu All-in-One. Użytkownik będzie miał więcej miejsca na biurku, dane z serwera będą bezpiecznie wyświetlane z poziomu klienta, a wydatki w zakresie IT po stronie klienta zostaną znacznie zmniejszone.

 • Zgodność ze środowiskiem Citrix zapewniająca łatwą integrację

  Zgodność ze środowiskiem Citrix zapewniająca łatwą integrację

  Zgodne ze środowiskiem Citrix urządzenia Cloud firmy Philips są tworzone w oparciu o technologię High-Definition Experience (HDX), która umożliwia organizacjom prostą integrację z infrastrukturą pulpitu wirtualnego (VDI) Citrix. Dzięki technologii Citrix organizacje mogą w łatwy sposób wirtualizować i przekształcać aplikacje i pulpity systemu Windows w bezpieczną usługę na życzenie. To sposób na sprostanie wymaganiom w zakresie mobilności, bezpieczeństwa i wydajności, zarówno jeśli chodzi o pracowników IT, jak i użytkowników końcowych.

 • Rozwiązanie Thin Client SmartConnect — maksymalizacja możliwości rozbudowy

  Dzięki wielu złączom — m.in. podwójnemu wyjściu DVI umożliwiającemu rozsyłanie obrazu na dwa ekrany, gniazdu mikrofonu i gniazdu audio pozwalającym na przeprowadzanie zebrań przez Internet, złączom USB służącym do uniwersalnych połączeń, a także złączu LAN umożliwiającemu bezpieczne korzystanie z Internetu — rozwiązanie Thin Client SmartConnect zapewnia szybką i elastyczną integrację z istniejącymi sieciami.

 • Rozwiązanie Thin Client All-in-One zapewniające oszczędność energii

  Koszty energii stale rosną, a budżety organizacji IT są coraz bardziej napięte, dlatego poszukują one sposobów na obniżenie opłat za prąd. Rozwiązanie Thin Client All-in-One zużywa zaledwie ułamek energii, jakiej potrzeba w przypadku standardowej konfiguracji monitora klienta. Pozwala to organizacjom zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko naturalne i przeznaczyć zaoszczędzone pieniądze na niezbędne ulepszenia.

 • Rozwiązanie przyjazne dla środowiska

  Firma Philips dokłada wszelkich starań, aby monitory tej marki były produkowane z ekologicznych materiałów przyjaznych dla środowiska. Wszystkie plastikowe części obudowy, metalowe części podstawy montażowej i opakowania są wykonane z materiałów w 100% podlegających recyklingowi. W przypadku niektórych modeli wykorzystujemy do 65% plastiku pochodzącego z recyklingu poużytkowego. Ścisłe przestrzeganie standardów RoHS zapewnia znaczne zmniejszenie lub wręcz wyeliminowanie substancji toksycznych, takich jak np. ołów. W monitorach z podświetleniem CCFL zawartość rtęci została znacząco zredukowana, a w monitorach z podświetleniem LED została wyeliminowana całkowicie. Dowiedz się więcej na stronie firmy Philips — http://www.asimpleswitch.com/global.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Brak monitora w zestawie

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu