1
Audio i wideo

Podstawa dokująca USB

  Podstawa dokująca USB

  Niezwykła prostota — wszystko w jednym

  Ta uniwersalna podstawa do monitora umożliwia zadokowanie laptopa i prostą replikację portów. Podłącz regulowaną podstawę z funkcją dokowania do posiadanego monitora. Zwiększ powierzchnię ekranu, na którym pracujesz, i korzystaj z urządzeń peryferyjnych — wszystko dzięki tej uniwersalnej podstawie dokującej. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Niezwykła prostota — wszystko w jednym

Ta uniwersalna podstawa do monitora umożliwia zadokowanie laptopa i prostą replikację portów. Podłącz regulowaną podstawę z funkcją dokowania do posiadanego monitora. Zwiększ powierzchnię ekranu, na którym pracujesz, i korzystaj z urządzeń peryferyjnych — wszystko dzięki tej uniwersalnej podstawie dokującej. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Podstawa dokująca USB

Do monitorów 48–71 cm (19–28"), Regulacja wysokości, Złącze USB SB4B1928UB/00 Znajdź podobne produkty

Niezwykła prostota — wszystko w jednym

podstawa do monitora i uniwersalna stacja dokująca w jednym

 • Uniwersalne dokowanie wszystkich laptopów przez USB

  Uniwersalne dokowanie wszystkich laptopów przez USB

  Ta innowacyjna podstawa monitora firmy Philips z funkcją dokowania umożliwia prostą i uniwersalną replikację portów z dowolnym laptopem, co pozwala zachować porządek na stanowisku pracy. Dzięki wbudowanemu koncentratorowi USB, obsłudze sieci Ethernet i wyjściom wideo podstawa ta świetnie nadaje się do najnowszych, bardzo cienkich laptopów z ograniczoną liczbą złączy. Umożliwia transmisję wideo, audio, a także bezpośrednie połączenie z Internetem za pomocą jednego przewodu ze złączem USB. Złącze USB jest uniwersalne, dlatego można używać podstawy dokującej z dowolnym laptopem bez konieczności drogich wymian.

 • Przesyłaj zawartość audio i wideo z laptopa, korzystając z jednego przewodu

  Przesyłaj zawartość audio i wideo z laptopa, korzystając z jednego przewodu

  Powiększ obraz za pomocą jednego przewodu. Po połączeniu jednym przewodem USB laptopa i podstawy dokującej można podłączyć kilka monitorów przez złącza HDMI i DisplayPort oraz wyświetlać obraz o rozdzielczości nawet 4K UHD (3840 x 2160). Pozwala to stworzyć uporządkowane wielomonitorowe stanowisko pracy, a tym samym zwiększyć wydajność.

 • SmartErgoBase umożliwia indywidualne ergonomiczne dopasowanie

  SmartErgoBase umożliwia indywidualne ergonomiczne dopasowanie

  Podstawa SmartErgoBase umożliwia ergonomiczne korzystanie z monitora i porządkowanie przewodów. Możliwość regulacji wysokości, kąta obrotu oraz pochylenia podstawy zapewnia wygodę podczas pracy przez cały dzień i rozładowanie napięcia mięśni. System do porządkowania przewodów zmniejsza bałagan na biurku i pozwala utrzymać porządek.

 • Wąska rama zapewnia maksymalną wygodę czytania

  Wąska rama zapewnia maksymalną wygodę czytania

  Monitor firmy Philips dzięki nowoczesnej podstawie SmartErgoBase można obniżyć do poziomu biurka, co umożliwia komfortowe oglądanie. Wąska rama jest doskonałym rozwiązaniem, jeśli przy pracy z komputerem nosisz okulary dwuogniskowe, trójogniskowe lub okulary ze szkłami progresywnymi. Ponadto ludzie o różnym wzroście mogą używać tego monitora pod wybranym kątem i na wybranej wysokości, co pomaga zmniejszyć zmęczenie i niewygodę.

 • Podstawa zgodna z monitorami VESA — łatwa konfiguracja

  Podstawa zgodna z monitorami VESA — łatwa konfiguracja

  Sparuj podstawę dokującą USB z nowym monitorem Philips do zastosowań komercyjnych lub unowocześnij posiadane monitory. Podstawa do monitora jest wyposażona w system szybkiego odłączania firmy Philips i jest odpowiednia do monitorów zgodnych ze standardem VESA (wzór otworów: 100 x 100 mm) o przekątnej ekranu do 71 cm (28 cali).

 • Pojedynczy przewód USB 3.0 pozwala podłączyć do wyświetlacza laptopa

  Pojedynczy przewód USB 3.0 pozwala podłączyć do wyświetlacza laptopa

  Ten innowacyjny, duży wyświetlacz firmy Philips umożliwia prostą replikację portów w celu podłączenia laptopa. Szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku bardzo cienkich urządzeń z ograniczoną liczbą złączy. Wbudowane złącze USB 3.0, złącze Ethernet oraz głośniki stereofoniczne umożliwiają przesyłanie zawartości audio i wideo oraz bezpośrednie podłączenie do Internetu lub intranetu za pośrednictwem pojedynczego przewodu USB. Zaawansowane złącze USB 3.0 lub USB 2.0 w standardzie plug-and-play pozwala zwiększyć powierzchnię pulpitu zarówno z wykorzystaniem wyświetlacza Philips, jak i NBPC, bez obaw o kłopotliwe ustawienia rozdzielczości lub bałagan w przewodach.

 • Dostęp dla wszystkich urządzeń peryferyjnych oraz klawiatury i myszy z koncentratora

  Dostęp dla wszystkich urządzeń peryferyjnych oraz klawiatury i myszy z koncentratora

  Istnieje możliwość podłączenia do koncentratora USB firmy Philips tego innowacyjnego wyświetlacza opcjonalnej pełnowymiarowej klawiatury i myszy, co pozwala zwiększyć wydajność. Wystarczy podłączyć do wyświetlacza laptopa za pomocą jednego przewodu USB, aby móc korzystać z dodatkowych podłączonych urządzeń peryferyjnych, takich jak zewnętrzny dysk twardy, aparat lub napęd USB, jak również korzystać z funkcji odtwarzania zawartości audio i wideo w rozdzielczości Full HD oraz korzystania z funkcji internetowych. Można również skorzystać z klawiatury komputera oraz panelu dotykowego komputera NBPC.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Brak monitora w zestawie
 • Podstawa dokująca Philips obsługuje funkcję ładowania większości laptopów Asus i Acer. Ponadto zapewnia zasilanie większości laptopów Dell, HP i Lenovo — bez funkcji ładowania.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu