1
Pielęgnacja skóry

VisaPure Advanced

Urządzenie do domowej pielęgn. twarzy

  • KA
  • KA

  VisaPure Advanced

  Urządzenie do domowej pielęgn. twarzy

  Promienna, zrewitalizowana i odświeżona skóra

  VisaPure Advanced to urządzenie do domowej pielęgnacji twarzy, dzięki któremu można korzystać z profesjonalnych rozwiązań w codziennej pielęgnacji skóry. Twoja cera będzie promienna, odświeżona i zrewitalizowana. Ciesz się oczyszczoną, miękką skórą o zdrowym blasku. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Promienna, zrewitalizowana i odświeżona skóra

VisaPure Advanced to urządzenie do domowej pielęgnacji twarzy, dzięki któremu można korzystać z profesjonalnych rozwiązań w codziennej pielęgnacji skóry. Twoja cera będzie promienna, odświeżona i zrewitalizowana. Ciesz się oczyszczoną, miękką skórą o zdrowym blasku. Zobacz wszystkie korzyści

VisaPure Advanced Urządzenie do domowej pielęgn. twarzy

Specjalna technologia DualMotion, Oczyszczanie, masaż, odświeżanie oczu, 3 szczoteczki, etui, paletka, 2 ustawienia intensywności SC5370/10 Znajdź podobne produkty

Promienna, zrewitalizowana i odświeżona skóra

Zaawansowane oczyszczanie i pielęgnacja skóry

 • Spersonalizowana technologia DualMotion z intelig. rozpoznawaniem końcówek

  Spersonalizowana technologia DualMotion z intelig. rozpoznawaniem końcówek

  Urządzenie VisaPure Advanced jest wyposażone w spersonalizowaną technologię DualMotion. Każda końcówka przeznaczona do urządzenia VisaPure będzie posiadała określony poziom drgań i obrotów. Zarówno uchwyt, jak i nowe nasadki posiadają innowacyjny znacznik NFC, który pozwala na zaawansowane inteligentne rozpoznawanie końcówek. Oznacza to, że uchwyt zaraz po podłączeniu rozpoznaje daną końcówkę. W ten sposób podczas pielęgnacji skóry można cieszyć się dedykowanymi programami korzystającymi ze spersonalizowanej technologii DualMotion.

 • Lepsze wchłanianie produktów do pielęgnacji skóry

  Lepsze wchłanianie produktów do pielęgnacji skóry

  Oczyszczając skórę za pomocą urządzenia VisaPure, można skuteczniej usuwać pozostałości makijażu, martwe komórki naskórka i inne zanieczyszczenia. Dzięki efektowi głębokiego oczyszczania Twoje ulubione produkty do pielęgnacji skóry, takie jak kremy, balsamy i olejki, są lepiej wchłaniane.

 • Promienna i zrewitalizowana cera dzięki lepszej mikrocyrkulacji krwi

  Promienna i zrewitalizowana cera dzięki lepszej mikrocyrkulacji krwi

  Dzięki korzystaniu ze spersonalizowanego programu DualMotion, oferowanego przez końcówkę do masażu rewitalizującego, mikrocyrkulacja krwi ulegnie poprawie, a Twoja skóra odżyje. Skóra stanie się naturalnie promienna, zrewitalizowana i pełna zdrowego blasku.

 • To jak delikatny masaż skóry przez 750 opuszków palców na minutę

  To jak delikatny masaż skóry przez 750 opuszków palców na minutę

  Dzięki eleganckiej i funkcjonalnej konstrukcji końcówki, składającej się z 5 niewielkich kulek, doświadcza się wrażenia delikatnego dotyku 750 opuszków palców w każdej minucie. Program masażu rewitalizującego trwa trzy minuty i pozwala korzystać z profesjonalnego masażu twarzy nawet kilka razy w tygodniu.

 • Opracowane z udziałem japońskich specjalistów w dziedzinie masażu

  Opracowane z udziałem japońskich specjalistów w dziedzinie masażu

  Końcówka do masażu rewitalizującego została opracowana z udziałem japońskich specjalistów w dziedzinie masażu twarzy. Inspiracją dla dedykowanego programu wykorzystującego technologię DualMotion są znane na całym świecie techniki masażu. Technika masażu zwana Petrissage polega na głębokim masażu mającym na celu stymulowanie krążenia krwi i rozluźnienie mięśni. Pozostawia ona skórę promienną i zrewitalizowaną.

 • Program delikatnego masażu — 120 nanodrgań na sekundę

  Program delikatnego masażu — 120 nanodrgań na sekundę

  Spersonalizowany program DualMotion do odświeżania oczu zapewnia 120 nanodrgań na sekundę i umożliwia delikatny, przyjemny masaż rewitalizujący. Program ten został opracowany z myślą o cienkiej i delikatnej skórze wokół oczu. Trwa zaledwie 30 sekund, dzięki czemu można z łatwością korzystać z niego każdego dnia!

 • Poranne odświeżanie zmęczonych oczu

  Poranne odświeżanie zmęczonych oczu

  Końcówka do odświeżania oczu jest wykonana ze specjalnego, chłodnego materiału z wysokiej jakości powłoką ceramiczną, która każdego ranka pomoże odświeżyć zmęczone oczy.

 • Specjalnie zaprojektowane z myślą o higienie

  Specjalnie zaprojektowane z myślą o higienie

  Niezwykle miękkie włoski szczoteczki składają się ze specjalnie dobranych, delikatnych włókien nylonowych, które ułatwiają czyszczenie oraz zachowanie świeżości.

 • Szczoteczki można łatwo wyczyścić wodą i mydłem

  Końcówki są łatwe w czyszczeniu. Można je myć przy użyciu mydła i ciepłej wody.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Działanie 10 razy skuteczniejsze niż w przypadku oczyszczania dłońmi*, ale równie delikatne. W porównaniu z ręcznym zmywaniem makijażu.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu