1
Akcesoria komputerowe

Głośniki multimedialne 2.1

  Głośniki multimedialne 2.1

  Mocny, bogaty dźwięk

  Moc 40 W zapewnia głębokie, miękkie brzmienie i mniej zniekształceń. Dwudrożna konstrukcja, obejmująca głośnik wysoko- i niskotonowy, pozwala usłyszeć pełne pasmo (wysokie, średnie i niskie częstotliwości), uzyskać większą moc i bardziej wyważony dźwięk.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Mocny, bogaty dźwięk

Doskonałe doznania dźwiękowe

 • Wejście AUX i wyjście słuchawek wygodnie umieszczone z przodu głośnika

  Wejście AUX i wyjście słuchawek wygodnie umieszczone z przodu głośnika

  Teraz dostęp do ulubionej muzyki i rozrywki jest jeszcze łatwiejszy i wygodniejszy dzięki wejściu AUX oraz wyjściu słuchawek umieszczonym z przodu głośników. Zwykle jeśli chcesz podłączyć dodatkowe urządzenie inne niż komputer, musisz odłączyć wtyczkę 3,5 mm od komputera, co nie zawsze jest wygodne. Jednak umieszczenie wejście AUX i wyjścia słuchawek z przodu powoduje, że słuchanie muzyki z niemal każdego urządzenia jest szybkie i proste.

 • Dwudrożna konstrukcja obejmująca głośnik wysoko- i niskotonowy

  Głośnik wyposażony w dwa przetworniki pozwala usłyszeć pełne pasmo — wysokie częstotliwości dzięki przetwornikowi wysokotonowemu oraz niskie i średnie częstotliwości dzięki niskotonowemu. Pozwala to uzyskać większą moc i bardziej wyważony dźwięk niż w przypadku zwykłej konstrukcji jednodrożnej, gdzie jeden przetwornik odpowiada za wszystkie częstotliwości. Dzięki temu najnowsza seria głośników Philips gwarantuje lepszą jakość dźwięku, co oznacza wyraziste brzmienie głosów i wysokich tonów oraz porządne basy — wszystko w konkurencyjnej cenie.

 • Głośnik wysokotonowy wykonany z mylaru zapewniający dźwięk o wysokiej rozdzielczości

  Mylar to wyjątkowy materiał, którego zastosowanie w głośnikach wysokotonowych zapewnia niesamowitą jakość dźwięku. Doskonale oddawany jest pełny zakres wysokich częstotliwości, dzięki czemu muzyka ożywa, a filmy brzmią tak, jak chcieli ich twórcy. Głośnik wysokotonowy, stanowiący integralną część dwudrożnej konstrukcji, poprawia brzmienie wysokich częstotliwości, co w połączeniu z głośnikiem niskotonowym owocuje bardziej wyrazistym, przestrzennym i precyzyjnym dźwiękiem. Poprawa wyrazistości oznacza, że słuchacz jest w stanie zidentyfikować różne elementy w muzyce. Słuchaj poszczególnych instrumentów oraz wyraźniejszego głosu i ciesz się wszystkimi detalami muzyki.

 • Przetwornik wykonany z polipropylenu (PP)

  Polipropylen (PP), z którego wykonany jest głośnik, jest miękki, dzięki czemu zapewnia lepsze brzmienie wysokich częstotliwości — dźwięk jest czystszy, bardziej wyrazisty i zrównoważony. Materiał jest lekki i można łatwiej zintegrować go z głośnikiem wysokotonowym, co pozwala ograniczyć drgania.

 • Dobre wytłumienie przetwornika zmniejszające ilość drgań i zniekształceń dźwięku

  Krawędzie membrany pojedynczego przetwornika głośnikowego często wpadają w drgania związane z dzieleniem częstotliwości. Może to powodować zniekształcenia dźwięku. Sposobem na uniknięcie tego problemu może być otoczenie cewki przetwornika mylarem — coraz częściej używanym jednolitym monomerem o dużo mniejszej wadze. Otoczenie cewki idealnie symetrycznym pierścieniem pozwala uzyskać efekt wytłumienia powstrzymujący asynchroniczne drgania. Dzięki temu dźwięk jest bardziej zrównoważony i naturalny.

 • Atrakcyjna powierzchnia z błyszczącym wykończeniem

  Elegancka czarna powłoka z błyszczącym wykończeniem nadaje się idealnie zarówno do stylowych, jak i nowoczesnych wnętrz.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu