1
Akcesoria komputerowe

Głośniki multimedialne 2.1

  Głośniki multimedialne 2.1

  Imponujące basy

  Cztery zaawansowane zintegrowane obwody w subwooferze i dwóch głośnikach satelitarnych zapewniają wysoką jakość dźwięku. Z kolei technologia portu basów SPD opracowana przez firmę Philips gwarantuje głębokie brzmienie tonów niskich, a moc 60 W pozwala uzyskać potężne basy — dokładnie takie, jakich oczekują gracze. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Głośniki multimedialne 2.1

Port basów SPDTM, 3-cal. przetworniki głośników sat., 5, 25-calowy subwoofer, 130 W SPA7380/12 Znajdź podobne produkty

Imponujące basy

Nowa jakość podczas gry

 • Moc wyjściowa 60 W

  Moc wyjściowa 60 W

  Moc wyjściowa 60 W — to robi wrażenie! Wszystkim graczom zależy na większej mocy, ponieważ w przypadku głośników do gry większa moc wyjściowa oznacza lepsze basy i wyższą ogólną jakość dźwięku. Niech podczas kolejnej gry towarzyszą Ci głośniki o imponującej mocy wyjściowej 60 W zapewniające potężne basy.

 • Zaawansowane zintegrowane obwody

  Zaawansowane zintegrowane obwody

  Zintegrowane obwody w głośnikach firmy Philips są bardzo zaawansowane. Zwykłe głośniki mają od jednego do maksymalnie 3 kanałów. Jednak te głośniki oferują 4 kanały, aby zapewnić lepszą jakość dźwięku, jakiej potrzebujesz. Firma Philips wykorzystuje 4 zintegrowane wzmacniacze mocy obsługujące 2 dwukanałowe głośniki satelitarne i dwukanałowy subwoofer. Zintegrowane wzmacniacze mocy TDA7379 stanowią solidną podstawę do uzyskania dźwięku wysokiej jakości i zapewniają moc wystarczającą do obsługi subwoofera oraz głośników satelitarnych.

 • Innowacyjna technologia portu basów SPD™ zapewniająca głębokie, miękkie brzmienie

  Innowacyjna technologia portu basów SPD™ zapewniająca głębokie, miękkie brzmienie

  Technologia portu basów Sound Purification Duct (SPD) opracowana przez firmę Philips zapewnia głębokie, czyste brzmienie tonów niskich — takie, jak w oryginale. Wyłożenie wnętrza tuby basowej piankowym materiałem SPD to opracowany przez firmę Philips specjalny sposób akustycznego tłumienia, który ogranicza szumy i stabilizuje częstotliwość strojenia. Techniczne i konsumenckie testy przeprowadzone przez firmę Philips potwierdzają, że zastosowany bufor gwarantuje mniej zniekształcone, czystsze basy.

 • Przetwornik subwoofera wykonany z tworzywa PP

  Przetwornik subwoofera wykonany z tworzywa PP

  Tworzywo polipropylenowe (PP), z którego wykonany jest przetwornik, jest ciężkie i zapewnia lepsze basy. Pomaga wzbogacić scenę dźwiękową i zapewnia więcej basów o lepszej jakości oraz balansie. Można je łatwiej zintegrować z pełnozakresowym przetwornikiem oraz generuje mniejsze wibracje.

 • Wejście AUX i wyjście słuchawek na przewodowym regulatorze

  Wejście AUX i wyjście słuchawek na przewodowym regulatorze

  Teraz dostęp do ulubionej muzyki i rozrywki jest jeszcze łatwiejszy i wygodniejszy dzięki wejściu AUX oraz wyjściu słuchawek umieszczonym na przewodowym regulatorze. Zwykle jeśli chcesz podłączyć dodatkowe urządzenie inne niż komputer, musisz odłączyć wtyczkę 3,5 mm od komputera, co nie zawsze jest wygodne. Jednak umieszczenie wejście AUX i wyjścia słuchawek z przodu powoduje, że słuchanie muzyki z niemal każdego urządzenia jest szybkie i proste.

 • Długa konstrukcja głośnika generuje więcej basów

  Wszyscy gracze pragną, aby ich głośniki generowały jak najwięcej basów. Te głośniki zostały specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić basy, których potrzebujesz. Długa konstrukcja głośnika satelitarnego zapewnia lepszą jakość dźwięku z wzbogaconymi basami. To stwarza więcej przestrzeni potrzebnej do wygenerowania basów, dzięki czemu granie jest przyjemniejsze.

 • Konstrukcja głośnika z portem basów skierowanym w bok

  Specjalnie zaprojektowany port basów skierowany w bok w głośnikach do gier zapewnia bardziej przestrzenny dźwięk i bogatsze basy. Doskonale sprawdza się podczas ekscytujących gier!

 • Krzywoliniowa obudowa zapewniająca szczegółowy dźwięk

  Krzywoliniowa konstrukcja nie tylko dobrze wygląda, ale kształt ten zapewnia również zrównoważony dźwięk o naturalnym, oryginalnym brzmieniu. Dzięki mniejszej ilości zniekształceń i zmian w barwie dźwięku możesz mieć pewność, że Twoja ulubiona muzyka zawsze zabrzmi tak, jak powinna. Firma Philips zna się na akustyce i nasze produkty gwarantują nie tylko wspaniały dźwięk, ale również wspaniale wyglądają!

 • Dobre wytłumienie przetwornika zmniejszające ilość drgań i zniekształceń dźwięku

  Krawędzie membrany pojedynczego przetwornika głośnikowego często wpadają w drgania związane z dzieleniem częstotliwości. Może to powodować zniekształcenia dźwięku. Sposobem na uniknięcie tego problemu może być otoczenie cewki przetwornika mylarem — coraz częściej używanym jednolitym monomerem o dużo mniejszej wadze. Otoczenie cewki idealnie symetrycznym pierścieniem pozwala uzyskać efekt wytłumienia powstrzymujący asynchroniczne drgania. Dzięki temu dźwięk jest bardziej zrównoważony i naturalny.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu