1
Cyfrowa ramka do zdjęć

AVENT

Philips AVENT

Cyfrowa ramka PhotoFrame™

  Philips AVENT

  Cyfrowa ramka PhotoFrame™

  Przeżyj pierwszy uśmiech jeszcze raz

  Ta ramka do zdjęć PhotoFrame to doskonałe połączenie jakości i zabawy. W zestawie znajdują się kolorowe obramowania – różowe dla dziewczynki i niebieskie dla chłopca. Uwiecznij te cudowne chwile spędzone z dzieckiem w pierwszych latach jego życia. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

AVENT Cyfrowa ramka PhotoFrame™

17, 8 cm (7"), Multimedia, Format 4:3 SPF2207/10 Znajdź podobne produkty

Przeżyj pierwszy uśmiech jeszcze raz

Ramka do zdjęć PhotoFrame Philips AVENT

 • Proporcje obrazu 4:3 zapewniają optymalne wyświetlanie bez zakłóceń

  Cyfrowa ramka do zdjęć Philips PhotoFrame umożliwia wyświetlanie zdjęć w formacie 4:3, zapewniając całkowicie nowy standard oglądania.

 • Automatyczny pokaz slajdów z karty pamięci lub innego urządzenia podłączonego za pomocą złącza USB

  Automatyczny pokaz slajdów rozpoczyna się po podłączeniu urządzenia USB lub karty pamięci, co jest idealnym rozwiązaniem, gdy szkoda Ci czasu na kopiowanie zdjęć do ramki PhotoFrame™.

 • Wygląd ramki można zmienić przy użyciu różowej lub niebieskiej nakładanej ramki.

  W zestawie znajdują się 2 dodatkowe, ładne i wesołe ramki – różowa dla dziewczynek i niebieska dla chłopców. Wystarczy je założyć, aby zapewnić atrakcyjną dekorację pokoju.

 • Przyjazna dla środowiska ramka PhotoFrame™

  Ramki cyfrowe PhotoFrame™ firmy Philips są projektowane i produkowane zgodnie z zasadami EcoDesign zmierzającymi do zmniejszenia ogólnego negatywnego wpływu człowieka na środowisko poprzez obniżenie poboru energii, usuwanie substancji niebezpiecznych, obniżenie wagi urządzeń i stosowanie wydajniejszych opakowań oraz skuteczniejszego odzysku surowców.

 • Technologia imagen Pro zapewnia ostry, żywy i naturalny odcień skóry

  Wyjątkowa technologia udoskonalania zdjęć Philips imagen automatycznie analizuje zdjęcia, poprawia nasycenie kolorów i optymalizuje kontrast. imagen Pro to zaawansowana technologia udoskonalania zdjęć, zapewniająca dokładniejsze i głębsze kolory oraz inteligentne dopasowanie kontrastu. Ponadto technologia ta zapewnia ulepszone odwzorowanie koloru skóry i wyraźniejsze zdjęcia.

 • Nowy blask starych wspomnień dzięki technologii RadiantColor

  RadiantColor jest technologią firmy Philips, umożliwiającą wyświetlanie mniejszych zdjęć w optymalnym formacie 4:3 poprzez rozciąganie kolorów na krawędziach zdjęcia do krawędzi ekranu celem wyeliminowania czarnych pasów i zniekształceń formatu obrazu.

 • Funkcja automatycznego włączania i wyłączania wyświetlacza o wybranej godzinie gwarantuje oszczędność energii

  Zegar programowany włącza lub wyłącza ramkę PhotoFrame™ o wybranej godzinie, zmniejszając w ten sposób zużycie energii, przyczyniając się do ochrony środowiska i pozwalając zaoszczędzić do 1/3 kosztów zasilania ramki.

 • Obsługuje zdjęcia, filmy wideo i pliki muzyczne

  Obsługuje zdjęcia, filmy wideo i pliki muzyczne – teraz możesz wspominać dawne chwile i dzielić się zdjęciami w różny sposób.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu