1
Cyfrowa ramka do zdjęć

Cyfrowa ramka PhotoFrame™ z Bluetooth

  Bluetooth

  Cyfrowa ramka PhotoFrame™ z Bluetooth

  „...teraz kocham Cię nawet mocniej niż wtedy”.

  Mając tę elegancką ramkę do zdjęć PhotoFrame™ z funkcją sterowania dotykowego i łącznością Bluetooth, ponownie wpadniesz w miłosny zachwyt! To niewielkie urządzenie będzie stale przypominać najważniejsze chwile Waszego życia! Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Cyfrowa ramka PhotoFrame™ z Bluetooth

26, 4 cm (10, 4"), Multimedialny, Format 4:3 SPF7010/12 Znajdź podobne produkty

„...teraz kocham Cię nawet mocniej niż wtedy”.

Ramka do zdjęć PhotoFrame™ z Bluetooth

 • Technologia imagen Pro zapewnia ostry, żywy i naturalny odcień skóry

  Wyjątkowa technologia udoskonalania zdjęć Philips imagen automatycznie analizuje zdjęcia, poprawia nasycenie kolorów i optymalizuje kontrast. imagen Pro to zaawansowana technologia udoskonalania zdjęć, zapewniająca dokładniejsze i głębsze kolory oraz inteligentne dopasowanie kontrastu. Ponadto technologia ta zapewnia ulepszone odwzorowanie koloru skóry i wyraźniejsze zdjęcia.

 • Proporcje obrazu 4:3 zapewniają optymalne wyświetlanie bez zakłóceń

  Cyfrowa ramka do zdjęć Philips PhotoFrame umożliwia wyświetlanie zdjęć w formacie 4:3, zapewniając całkowicie nowy standard oglądania.

 • Automatyczny pokaz slajdów z karty pamięci lub innego urządzenia podłączonego za pomocą złącza USB

  Automatyczny pokaz slajdów rozpoczyna się po podłączeniu urządzenia USB lub karty pamięci, co jest idealnym rozwiązaniem, gdy szkoda Ci czasu na kopiowanie zdjęć do ramki PhotoFrame™.

 • Dotykowe przyciski sterujące na obramowaniu ramki

  Dotykowe przyciski ramki PhotoFrame™ są podświetlane po dotknięciu któregokolwiek przycisku, co znacznie ułatwia przewijanie zdjęć, klipów wideo i muzyki. W trybie wyświetlania zdjęć można przeciągnąć palcem wzdłuż poziomego obszaru dotykowego, aby łatwo wybrać nowe zdjęcie spośród wyświetlanych na ekranie miniatur.

 • Przesyłanie zdjęć z telefonu komórkowego przez złącze Bluetooth

  Wiemy, że lubisz robić zdjęcia za pomocą telefonu komórkowego. Teraz możesz je łatwo przesyłać za pomocą łączności Bluetooth do cyfrowej ramki PhotoFrame™ firmy Philips bez konieczności używania dodatkowych przewodów czy adapterów.

 • Nowy blask starych wspomnień dzięki technologii RadiantColor

  RadiantColor jest technologią firmy Philips, umożliwiającą wyświetlanie mniejszych zdjęć w optymalnym formacie 4:3 poprzez rozciąganie kolorów na krawędziach zdjęcia do krawędzi ekranu celem wyeliminowania czarnych pasów i zniekształceń formatu obrazu.

 • Oszczędność energii dzięki automatycznemu przyciemnianiu po wykryciu oświetlenia w otoczeniu

  Smart Power Pro to czujnik włączający i wyłączający ramkę PhotoFrame w zależności od wykrytych warunków oświetlenia. Służy to zarówno środowisku, jak i Tobie, zmniejszając pobór mocy ramki PhotoFrame o jedną trzecią. A najlepsze jest to, że dzieje się to automatycznie!

 • Przyjazna dla środowiska ramka PhotoFrame™

  Ramki cyfrowe PhotoFrame™ firmy Philips są projektowane i produkowane zgodnie z zasadami EcoDesign zmierzającymi do zmniejszenia ogólnego negatywnego wpływu człowieka na środowisko poprzez obniżenie poboru energii, usuwanie substancji niebezpiecznych, obniżenie wagi urządzeń i stosowanie wydajniejszych opakowań oraz skuteczniejszego odzysku surowców.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu