1
Cyfrowa ramka do zdjęć

Cyfrowy album zdjęć

  Cyfrowy album zdjęć

  Dziel się wydarzeniami na bieżąco

  Cyfrowa ramka do zdjęć PhotoFrame™ SPH9608 to doskonały sposób na komunikowanie się z rodziną i przyjaciółmi. Dzięki prostej konfiguracji możesz w mgnieniu oka bezprzewodowo zsynchronizować zdjęcia dołączane do wiadomości e-mail lub zamieszczone w serwisie Facebook przez Twoich znajomych. Nie potrzeba do tego komputera ani oprogramowania. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Cyfrowy album zdjęć

20, 3 cm (8"), Przyciski dotykowe na obramowaniu SPH9608/12 Znajdź podobne produkty

Dziel się wydarzeniami na bieżąco

Bezpośrednia synchronizacja zdjęć w serwisie Facebook

 • 15 atrakcyjnych, animowanych zegarów do wyboru — będziesz zawsze na czasie

  Bądź zawsze na czasie dzięki jednemu z 15 animowanych zegarów.

 • Funkcja automatycznego włączania i wyłączania wyświetlacza o wybranej godzinie gwarantuje oszczędność energii

  Zegar programowany włącza lub wyłącza ramkę PhotoFrame™ o wybranej godzinie, zmniejszając w ten sposób zużycie energii, przyczyniając się do ochrony środowiska i pozwalając zaoszczędzić do 1/3 kosztów zasilania ramki.

 • W pełni dotykowy ekran zapewnia doskonałe wrażenia podczas oglądania

  Obsługa cyfrowego albumu zdjęć jest niezwykle prosta. W pełni dotykowy ekran umożliwia szybką i łatwą wymianę zdjęć oraz ich dodawanie bądź usuwanie. Cyfrowa ramka do zdjęć PhotoFrame™ firmy Philips jest wyposażona w menu z ikonami ułatwiającymi obsługę, a ekran dotykowy sprawia, że korzystanie z urządzenia to czysta przyjemność.

 • Odbieraj zdjęcia za pośrednictwem poczty e-mail i umieszczaj je bezpośrednio w albumie

  Odbieraj zdjęcia za pośrednictwem poczty e-mail i umieszczaj je bezpośrednio w albumie. Podłączony album zdjęć obsługuje łączność Wi-Fi. Wystarczy wprowadzić adres e-mail w albumie i udostępnić go rodzinie i przyjaciołom. Kiedy prześlą na ten adres zdjęcie, automatycznie pojawi się ono w pokazie slajdów cyfrowej ramki do zdjęć PhotoFrame™ firmy Philips. Nie potrzeba do tego komputera ani oprogramowania. Zdjęcia przesyłane pocztą e-mail są również automatycznie sortowane według nadawców, dzięki czemu można je później łatwo odnaleźć.

 • Synchronizacja zdjęć z serwisów Facebook, Flickr lub Picasa

  Śledź wydarzenia na bieżąco. Podłączony album zdjęć obsługuje łączność Wi-Fi, dzięki czemu można automatycznie synchronizować zdjęcia znajomych za pośrednictwem profili w serwisach społecznościowych. Przypisz zdjęcia z ulubionych profili do albumu, a następnie wybierz jeden ze swoich profili w serwisach Facebook, Picasa lub Flickr — możesz również wybrać wszystkie. Kiedy na jednym z tych profili któryś z Twoich znajomych opublikuje nowe zdjęcia, natychmiast będziesz je mieć w swoim albumie. Możesz nawet dostosować listę znajomych do swoich potrzeb, korzystając z ustawień prywatności. To prosty i przyjemny sposób, aby pozostać w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi, który nie wymaga posiadania komputera ani oprogramowania.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu