1
Domowy sprzęt audio

Budzik

  Budzenie wibracjami (dwa poziomy)

  Zafunduj sobie miłą pobudkę dzięki smukłemu budzikowi firmy Philips, wyposażonemu w funkcje budzenia alarmem wibracyjnym i brzęczykiem — można samodzielnie wybrać sposób, w jaki chce się zacząć swój dzień. Urządzenie można przymocować do poduszki lub postawić na szafce nocnej. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Budzenie wibracjami (dwa poziomy)

Zafunduj sobie miłą pobudkę dzięki smukłemu budzikowi firmy Philips, wyposażonemu w funkcje budzenia alarmem wibracyjnym i brzęczykiem — można samodzielnie wybrać sposób, w jaki chce się zacząć swój dzień. Urządzenie można przymocować do poduszki lub postawić na szafce nocnej. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Budzenie wibracjami (dwa poziomy)

 • Wskaźnik niskiego poziomu naładowania baterii sygnalizuje jej rozładowanie

  Wskaźnik niskiego poziomu naładowania baterii sygnalizuje jej rozładowanie

  Wskaźnik niskiego poziomu naładowania baterii włącza się, gdy baterie są niemal rozładowane.

 • Funkcja powtarzania budzenia pozwala się zdrzemnąć w międzyczasie

  Funkcja powtarzania budzenia pozwala się zdrzemnąć w międzyczasie

  Aby zapobiec zaspaniu, radiobudzik Philips został wyposażony w funkcję drzemki. Gdy włączy się sygnał budzenia, a Ty chcesz jeszcze troszkę pospać, wystarczy raz nacisnąć przycisk powtarzania budzenia i skorzystać z dodatkowego czasu. Za dziewięć minut budzenie włączy się ponownie. Możesz naciskać przycisk powtarzania budzenia co dziewięć minut dopóty, dopóki zupełnie nie wyłączysz funkcji budzenia.

 • Wbudowany alarm wibracyjny zapewnia osobiste i delikatne budzenie

  Dzięki tej funkcji będą Cię delikatnie budzić łagodne wibracje. Wystarczy przesunąć przełącznik i uruchomić tryb wibracyjny, a o wybranej godzinie budzik wyemituje wibracje, które Cię zbudzą. Drgania mają określony zasięg, tak aby obudzić Ciebie, a nie osobę, która śpi obok. Ponieważ niektórych trudniej obudzić, dostępne są dwa poziomy wibracji. Jednak nawet na wyższym poziomie wibracje docierają do Ciebie, a nie do osoby, z którą śpisz. Osoby o głębokim śnie mogą wybrać budzenie dźwiękiem jako dodatkowe zabezpieczenie, aby mieć pewność, że wstaną o właściwej porze.

 • Wygodny zaczep umożliwia przypięcie do poduszki

  Możesz spać spokojnie. Budzik firmy Philips jest wyposażony w opcjonalny zaczep, który umożliwia wygodne przypięcie urządzenia do poszewki na poduszkę. Dzięki temu można łatwo znaleźć budzik, a samo urządzenie nie spadnie z łóżka w nocy ani podczas wibracji. Jeśli wolisz, zamiast zaczepu możesz użyć własnej smyczy do kluczy. Wystarczy przeciągnąć smycz przez otwór w budziku.

 • Płaska i równa konstrukcja umożliwia wygodne trzymanie pod poduszką

  Ten budzik został stworzony z myślą o trzymaniu go pod poduszką. Jest nie tylko wyjątkowo płaski, ale także pozbawiony ostrych krawędzi i wystających elementów. Przyciski są ułożone w jednej linii z obudową, a nóżkę można schować w jej tylnej części. Urządzenie jest prawie niewyczuwalne pod poduszką i nie przeszkadza, kiedy śpisz.

 • Nóżka umożliwia postawienie budzika na stoliku

  Budzika można używać na wiele sposobów dzięki wbudowanej nóżce. Po ustawieniu na stoliku budzik jest lekko przechylony, co zapewnia mu większą stabilność, a użytkownikowi najlepszy kąt widzenia. Specjalny uchwyt na palec umożliwia łatwe rozstawienie nóżki. Jej stópki są pokryte gumą, co zapobiega ślizganiu się. Nóżkę można złożyć i staje się ona częścią tylnej obudowy — można wówczas bez problemu włożyć budzik pod poduszkę.

 • Użyj brzęczyka jako awaryjnego alarmu

  Poza trybem wibracyjnym w budziku dostępny jest również brzęczyk — możesz wybrać, w jaki sposób urządzenie będzie Cię budzić. Możesz korzystać z brzęczyka, wibracji lub obu funkcji jednocześnie. Osoby o głębokim śnie będą spać spokojnie po wybraniu obu opcji.

 • Łagodne drgania to pobudka bez stresu

  Zacznij budzić się w naturalny sposób dzięki firmie Philips. Ten budzik emituje łagodne wibracje, które stopniowo narastają. Drobne wstrząsy zapewnią Ci naturalne budzenie, bez jazgotliwych dźwięków budzika. Taka pobudka oznacza więcej energii i stanowi świetny sposób na rozpoczęcie kolejnego, wspaniałego dnia.

 • Zasilanie bateryjne ułatwia ustawienie i zapewnia przenośność

  Zasilanie z dwóch baterii AA ułatwia ustawienie i zapewnia przenośność.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu