1
Oczyszczacz wody

Nakranowy oczyszczacz wody

  Nakranowy oczyszczacz wody

  Łatwy sposób na dobrą wodę

  Niewielki i łatwy w instalacji oczyszczacz wody poprawia smak wody, usuwając chlor i inne zanieczyszczenia dzięki filtrowi węglowemu impregnowanemu srebrem. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Łatwy sposób na dobrą wodę

dzięki filtrowi Pure Taste

 • Filtr Pure Taste zapewnia czystszą i smaczniejszą wodę

  Filtr Pure Taste usuwa nieprzyjemny zapach i smak chloru oraz większość osadów, zapewniając czystszą i smaczniejszą wodę do picia, gotowania oraz mycia owoców i warzyw. Ponadto aktywny węgiel impregnowany srebrem zapobiega rozwojowi bakterii wewnątrz filtra, co zapewnia dodatkową ochronę wody.

 • Wskaźnik Pure Protect informuje o konieczności wymiany filtra

  Wskaźnik Pure Protect to nalepka z liczbą miesięcy w roku, którą można przykleić do nasadki filtra. Oznaczając miesiąc wymiany, będziesz mieć pewność, że nie zapomnisz o wymianie filtra, a woda w Twoim kranie będzie zawsze czysta i smaczna.

 • Duża przepustowość – maksymalna prędkość przepływu wynosi 2 litry na minutę

  Ten niewielki filtr wody charakteryzuje się maksymalną prędkością przepływu, wynoszącą 2 litry na minutę, co nie odbiega od standardowej prędkości przepływu wody niefiltrowanej. Obracając dźwignię zmiany strumienia wody, można wybrać następujący strumień: rozpylony niefiltrowany, zwykły niefiltrowany lub rozpylony przefiltrowany.

 • Złączki QuickFit umożliwiają łatwą instalację na kranie

  Zaawansowany oczyszczacz wody wyposażony jest w specjalnie zaprojektowane złączki Quick Fit, które umożliwiają łatwą instalację na kranie. Prawdziwy zmysł prostoty.

 • Zaawansowany mechanizm Quick Twist umożliwia łatwą wymianę filtra

  Zaawansowany mechanizm wymiany filtra Quick Twist sprawia, że wymiana filtra staje się szybka, łatwa i bezpieczna oraz nadaje oczyszczaczowi wody zmysł prostoty.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu