cze 13, 2017

Twój nowy zdrowszy i czystszy dom


Jesteś świeżo po przeprowadzce do nowego mieszkania i dopiero się urządzasz? Czy może dzielnie przetrwałeś remont obecnego? Postaw na innowacyjne urządzenia marki Philips, które pozwolą Ci usunąć szkodliwe gazy ze świeżo malowanych pomieszczeń i zadbają o czystość nie tylko podczas gruntowego sprzątania raz w tygodniu, ale również na co dzień.

Jeśli właśnie urządzasz nowe mieszkanie lub nadajesz nowy styl świeżo wyremontowanym czterem ścianom za pewne posiadasz już lodówkę, piekarnik czy pralkę. Przyszedł więc też czas na wybór urządzeń, które pomogą utrzymać Ci porządek. Kupując urządzenia do swojego nowego mieszkania, postaw na takie, które zapewnią Ci odpowiednią jakość i sprawią, że Twój dom będzie nie tylko czysty, ale też wypełniony zdrowym powietrzem. 

Odkurzacze do zadań specjalnych

Wybierając nowy odkurzacz, sprawdź przede wszystkim jego parametry, tj. wydajność energetyczną, zbieranie kurzu na podłogach twardych oraz reemisję kurzu. Zadbaj też, by odkurzacz miał odpowiedni filtr.  

Odkurzacz Philips Performer Ultimate

Jeśli chcesz, by Twój odkurzacz zdecydowanie ułatwił utrzymanie porządku, zdecyduj się na Philips Performer Ultimate FC8955, który dzięki podświetlonej nasadce TriActive LEDpozwala dostrzec nawet ukryty kurz, np. pod kanapą, fotelem czy stołem, a także w innych zakamarkach, w których nawet się go nie spodziewasz. Odkurzacz FC8955 otrzymał certyfikat ECARF jako przyjazny alergikom, gdyż powietrze wylotowe z pracującego odkurzacza jest oczyszczone z 99,95% alergenów z sierści psów i kotów, a także z roztoczy i pyłków.  Dzięki temu uzyskasz nie tylko czystszą podłogę, ale i czystsze powietrze w domu. 

Odkurzacz Philips PowerPro Aqua

Na co dzień do sprzątania przyda Ci się z kolei pionowy odkurzacz bezprzewodowy, którego nie będziesz musiał składać ani nawet wyjmować z szafy, np. urządzenie 3w1 PowerPro Aqua. Oprócz funkcji odkurzania dzięki odłączanemu zbiornikowi na wodę zmyjesz na mokro także zaschnięte zabrudzenia, a tym samym nie potrzebujesz już mopa! Dodatkowo z odkurzaczem ręcznym szybko pozbierasz okruszki z kanapy, krzesła czy stołu, a mała turboszczotka świetnie zbierze sierść zwierząt z materaca, kanapy i innych miękkich powierzchni. I to wszystko z pomocą jednego urządzenia!

Oczyszczacz idealny do nowego mieszkania

Czy wiesz, że w Twoim nowym mieszkaniu może czyhać wiele niewidzialnych zagrożeń? Świeżo wyremontowane pomieszczenia i meble mogą emitować gazy, takie jak formaldehyd i szkodliwe substancje organiczne. A niebezpieczne lotne związki organiczne są używane nawet w materiałach dekoracyjnych do pomieszczeń! Lotne związki mogą podrażniać oczy, uszy i gardło, a także powodować groźniejsze powikłania. Oczyszczacze powietrza firmy Philips, np. AC3256 zwiększają stopień zabezpieczenia przed gazami wytwarzanymi w nowych domach i podczas remontu, a także filtrują cząsteczki PM2,5, które mogą dostać się do domu z zewnątrz. Oczyszczacz jest także idealny dla alergików, gdyż zastosowana technologia VitaShield filtruje z powietrza do 99,97% alergenów jak pyłki, kurz, roztocza czy sierść zwierząt. Urządzenie jest rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne.

 

Teraz już wiesz jak łatwo i szybko zadbać nie tylko o czysty, ale przede wszystkim zdrowy dom!

Twój nowy zdrowszy i czystszy dom

O spółce Royal Philips

Royal Philips to lider branży technologii medycznych. Misją firmy jest poprawa stanu zdrowia ludności, którą osiąga poprzez kompleksową opiekę opartą na: zdrowym trybie życia, profilaktyce, diagnostyce, leczeniu, a także opiece domowej nad pacjentem. Philips wykorzystuje zaawansowaną technologię, dogłębne analizy kliniczne oraz spostrzeżenia konsumentów aby dostarczyć zintegrowane rozwiązania. Firma, z główną siedzibą w Holandii, jest liderem w obszarze diagnostyki obrazowej i opartego na niej leczenia, monitorowania stanu zdrowia pacjentów, informatyki medycznej, a także w dziedzinie zdrowia konsumentów i opieki domowej. 

 

Sprzedaż produktów Philips z portfolio technologii zdrowotnych, osiągnęła w 2016 roku wartość 17,4 mld euro. Firma w tym czasie zatrudniała około 71 000 pracowników, oferując swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie.


Informacje na temat firmy Philips można znaleźć na www.philips.pl/healthcare i www.philips.com/newscenter.

Więcej informacjiMniej informacji

Tematy

Kontakt

Izabela Rogulska

Izabela Rogulska

Senior Brand & Communication Manager

Philips Domestic Appliances

Udostępnij w mediach społecznościowych

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.