1
Telewizor

Telewizor OLED 4K firmy Philips

Jedyne na świecie Telewizor OLED z technologią Ambilight

Obejrzyj film
Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Czym jest OLED?

 

OLED to zupełnie nowa technologia wyświetlania obrazu . W odróżnieniu od konwencjonalnych telewizorów LCD LED, TV OLED nie potrzebują dodatkowego podświetlenia matrycy. Każdy piksel matrycy OLED sam jest źródłem światła — gdy piksele są wyłączone, są czarne. Całkowicie czarne. Dzięki głębszej czerni uzyskujemy żywsze kolory oraz niespotykany dotąd kontrast, dzięki czemu można cieszyć się najlepszą jakością obrazu jaką kiedykolwiek oferowały Telewizor firmy Philips.

Logo OLED

Perfekcyjna czerń

Obraz o niezwykłej głębi i najlepszym poziomie kontrastu

 

Telewizor Philips OLED mogą wyłączać lub przyciemniać pojedyncze piksele na ekranie, tworząc w ten sposób perfekcyjną czerń z niezrównanym kontrastem. Dzięki pełnej kontroli nad naświetleniem każdego piksela światło z sąsiednich pikseli nie przechodzi na pozostałe — pozwala to cieszyć się obrazem doskonałej jakości z głęboką czernią.

Logo Perfect Contrast

Szersze spektrum barw

Kolory na ekranie TV takie jak chciał reżyser.

 

Nowe Telewizor OLED firmy Philips oferują najszersze z dotychczas dostępnych spektrum kolorów — mogą wyświetlać 99% kinowej przestrzeni barw DCI-P3. Dzięki temu kolory które zobaczymy na ekranie TV to dokładnie te które chciał zaprezentować reżyser filmu.

Logo Wider Color Gamut i Perfect Color

Idealna płynność ruchu

Zobaczysz każdy szczegół ruchomego obrazu

 

Dzięki systemowi Perfect Natural Motion Telewizor Philips mogą eliminować judder – skokowe wyświetlanie ruchomego obrazu – wynikające za zapisywania filmów w 24 klatkach. Dzięki temu nie przegapisz żadnego szczegółu nawet najbardziej dynamicznego filmu akcji.

Logo Perfect Natural Motion
 

Szeroki kąt widzenia

Idealny obraz widoczny z każdego miejsca

 

Nie musisz już szukać idealnego miejsca do oglądania telewizji — teraz jest nim cały Twój salon. Dzięki kątom widzenia szerszym niż kiedykolwiek wcześniej Telewizor Philips OLED pozwalają cieszyć się doskonałymi kolorami i kontrastem z większej liczby miejsc, zachowując jakość wyświetlanego obrazu.

Nowy telewizor OLED 4K firmy Philips

 

Odkryj jedyne na świecie Telewizor OLED 4K z technologią Ambilight i systemem Android TV. 3-stronna technologia Ambilight pozwala zanurzyć się w świecie, który nie ogranicza się już do ekranu telewizora. Wyjątkowa technologia przetwarzania obrazu Perfect Pixel UHD Engine oferuje perfekcyjną czerń oraz niezwykłe kolory. Odkryj świat rozrywki z systemem Android TV. Nowy telewizor Philips 4K OLED TV ma w sobie to wszystko.

EISA-logo

Technologie OLED oraz Ambilight: niezwykłe połączenie

 

Tylko Telewizor Philips OLED łączą niewiarygodną jakość obrazu z współgrającym z nim oświetlenie otoczenia. Niezwykłe kolory widoczne są na ekranie, ścianach i w całym pomieszczeniu. Szeroki wachlarz trybów funkcji Ambilight za każdym razem oferuje udoskonaloną jakość oglądania, a tym samym stwarza idealną atmosferę do oglądania filmów lub przeprowadzenia wieczornej rozgrywki.

Logo Ambilight
P5_logo

Telewizor OLED z technologią P5: doskonała jakość obrazu

 

Przedstawiamy technologię jakości obrazu P5 firmy Philips, która optymalizuje cyfrowo wszystkie wyświetlane materiały, zwiększając moc przetwarzania obrazu w telewizorze aż o 50%. Obraz charakteryzuje się głębszą czernią, jaśniejszą bielą, żywymi kolorami oraz płynnością i niesamowitą ostrością — za każdym razem i bez względu na źródło. Połączenie rewolucyjnego wyświetlacza OLED, trzech dekad doświadczenia w przetwarzaniu obrazu i unikalnych algorytmów sprawia, że telewizor OLED firmy Philips i technologia P5 wyznaczają nowe standardy w zakresie doskonałość źródła, ostrości, koloru, kontrastu i odtwarzania ruchu. 

Technologie OLED oraz Perfect Pixel UHD Engine: pozwalają uchwycić rzeczywistość.

 

Technologia jakości obrazu Perfect Pixel UHD cyfrowo optymalizuje wyświetlane materiały, tworząc obraz o wyjątkowej ostrości oraz niewiarygodnej szczegółowości i głębi — za każdym razem i bez względu na źródło. Połączenie rewolucyjnego wyświetlacza, trzech dekad doświadczenia w przetwarzaniu obrazu i unikalnych algorytmów sprawia, że telewizor OLED firmy Philips wyznacza nowe standardy w zakresie ostrości, kontrastu, odtwarzania ruchu i koloru.

Logo Perfect Pixel UHD Engine i logo 3800 Picture Performance Index

Technologia OLED oraz standard HDR: oglądaj filmy w sposób zgodny z zamierzeniami ich twórców

 

Technologia High Dynamic Range (HDR) zapewnia obraz zgodny z zamierzeniami twórców. By móc w pełni cieszyć się technologią HDR, musisz posiadać telewizor o szerokim zakresie kontrastu. Nowy telewizor OLED firmy Philips z możliwością włączania i wyłączania pojedynczych pikseli nie ma sobie równych na tym polu — co pozwala całkowicie wykorzystać zalety technologii HDR.

Logo HDR Perfect

Kolejna nowość: połączenie systemu Android TV™ z technologią OLED

 

Spędzanie wolnego czasu nigdy nie było tak atrakcyjne. Dzięki telewizorowi OLED firmy Philips z nieograniczonymi możliwościami rozrywki i niezwykłą jakością obrazu każdy nowy film, gra czy aplikacja, które można odkryć w stale powiększających się zasobach Sklepu Play poprzez system Android TV, są jeszcze bardziej interesujące.

Logo Android TV i Google Play Store

Piękny pod każdym względem

 

Praktycznie nieposiadająca krawędzi, niezwykle wąska aluminiowa obudowa i lekkie wzornictwo nadaje telewizorowi OLED firmy Philips wygląd wspaniałego arcydzieła. Telewizor OLED nie wymaga podświetlenia, co umożliwiło stworzenie konstrukcji cieńszej i lżejszej niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki sześciu skierowanym do przodu głośnikom i rozmieszczonemu z tyłu subwooferowi w modelu 901F uzyskasz wysokiej klasy dźwięk o niewiarygodnej ostrości i głębokie, dokładne basy. Udoskonalona technologia potrójnego pierścienia w telewizorach Philips 9002 pozwala na silniejsze drganie subwooferów, dzięki czemu brzmienie jest zdecydowanie bardziej dynamiczne. W związku z tym nawet telewizor Philips o wąskiej konstrukcji może zapewnić mocne, bogate basy.

Logo Razor Slim