1
Telewizory

  Jakość na światowym poziomie, nagradzana przez autorytety

  65OLED984 EISA Award
  IF Design Award
  Reddot Award

  Poznaj telewizory OLED+

  Poznaj Telewizory Philips OLED+

  Bezkompromisowa jakość dźwięku.


  Niesamowity obraz zasługuje na równie doskonały dźwięk. Dlatego każdy model telewizora Philips OLED+ został zaprojektowany wspólnie z firmą Bowers & Wilkins, aby zapewnić niezwykle wyraźne dialogi nawet przy niższym poziomie głośności oraz szczegółową, naturalnie brzmiącą akustykę. 
  Bowers & Wilkins Dźwięk

  Telewizor OLED+. Najlepszy obraz.*


  Przygotuj się na efekty wizualne na zupełnie nowym poziomie. Technologia OLED zapewnia doskonały kontrast i głębszą czerń. Procesor przetwarzania obrazu P5 nowej generacji sprawia, że możesz dostrzec oszałamiające szczegóły, a obraz jest niesamowicie realistyczny. Technologia Dolby Vision przeobraża telewizor w potężne centrum rozrywki.
  Philips Procesor P5
  Dolby Vision Atmos
  z technologią Ambilight bez technologii Ambilight

  Włącz nastrój w swoim pokoju


  Dzięki zaawansowanemu, zmieniającemu się i dopasowującemu do ekranu oświetleniu Ambilight wszystko wydaje się większe i bardziej spektakularne. Spróbuj, a już się z nim nie rozstaniesz.
  Philips Ambilight TV

  Olśniewa nawet wyłączony


  Czy telewizor może być też dziełem sztuki? Wszystkie modele telewizora OLED+ zostały zainspirowane klasycznym europejskim wzornictwem. Przyciągają spojrzenia również po wyłączeniu.

  Cały świat na jedno słowo


  OLED+ firmy Philips to coś więcej niż telewizor. To centrum dowodzenia, dzięki któremu możesz grać w gry, oglądać seriale w serwisie Netflix, przeglądać aplikacje w sklepie Google Play czy sterować inteligentnymi urządzeniami domowymi. A wszystko to za pomocą poleceń głosowych.
  Google Assistant
  Amazon Alexa

  *Telewizory Philips zdobyły uznanie niezależnych ekspertów, którzy docenili najwyższą jakość obrazu oraz doskonałe wzornictwo. Aby uzyskać informacje na ten temat, zobacz nasze nagrody na tej stronie.

  *Funkcja Asystent Google jest dostępna w telewizorach Philips z systemem Android w wersji O (8) lub nowszej. Funkcja Asystent Google jest dostępna w wybranych językach i krajach, w których od samego początku była obsługiwana w językach angielskim, niemieckim i francuskim. Lista obsługiwanych języków/krajów z biegiem czasu będzie coraz dłuższa. Aby uzyskać najnowszą listę obsługiwanych języków i krajów, skontaktuj się z działem obsługi klienta.

  *Amazon, Alexa i wszystkie powiązane logo są znakami towarowymi firmy Amazon.com, Inc. lub jej podmiotów stowarzyszonych.