1
Telewizory

  OLED+ 903 TV
  Uczta dla oczu i uszu.


  Przygotuj się na realistyczne kolory, niesamowitą ostrość obrazu 4K UHD i wspaniałą jakość dźwięku, które zapewnia telewizor Philips OLED+ 903. Dzięki rozwiązaniom audio firmy Bowers & Wilkins dźwięk jest lepszy niż kiedykolwiek.

  Jakość na światowym poziomie, nagradzana przez autorytety.

  Co wyróżnia technologię OLED


  W przeciwieństwie do pikseli zwykłego telewizora, przez które zawsze przepływa światło, piksele OLED pozostają całkowicie wyłączone, kiedy nie są używane.

   

  Efekt? Atramentowa czerń i najczystsza biel, dzięki którym obraz ożywa.

  P5. Najlepszy obraz. 
  A teraz nawet lepszy.*


  Wyraziste kolory. Ostrzejszy obraz. Skóra w kolorze skóry, nie różu. Szczegóły, które zachowują ostrość w najciemniejszym cieniu. Niezwykle płynny ruch. Niezależnie od tego, czy oglądasz kolejny serial czy ważny mecz, pokochasz połączenie możliwości procesora P5 i technologii OLED.
  Philips Bowers & Wilkins TV for great sound quality and clarity

  Doskonały obraz. Doskonały dźwięk.


  Po 50 latach udoskonalania profesjonalnych kolumn głośnikowych dla najlepszych studiów nagraniowych na świecie inżynierowie w firmie Bowers & Wilkins połączyli siły z naszymi konstruktorami, aby stworzyć telewizor, który zapewnia ucztę i dla oczu, i dla uszu.

  Aura Ambilight


  Wykraczający poza ekran system Ambilight nie tylko przybliża Cię do akcji, ale sprawia, że jesteś jej częścią. Jeśli jesteś podekscytowany tym, co potrafi technologia OLED, poczekaj aż usiądziesz przed telewizorem OLED+ z oświetleniem Ambilight.

  Wbudowana funkcja
  Asystent Google.*


  Odpowiadający na polecenia głosowe Asystent Google nie tylko ułatwia życie. Wprowadza również do niego więcej rozrywki. „Jakie są najnowsze wieści ze świata?” „Dlaczego niebo jest niebieskie?” Jest niczym pomocnik, który wie wszystko i nigdy nie przeszkadza.

  “Najlepsza jakość w swojej klasie dopełniona
  klimatycznym oświetleniem Ambilight pozwala wydobyć to, co najlepsze, z nośników Ultra HD Blu-ray i materiałów przesyłanych strumieniowo”

   

  Jury EISA Awards 2018–2019

  65-calowy telewizor OLED uhonorowany nagrodą EISA w kategorii najlepszego produktu

  Twoje Domowe Kino

  Telewizor Smart OLED Philips OLED+ 903 4K z doskonałym dźwiękiem

  OLED+ 903 TV

  Najgłębsza czerń i perfekcyjny kontrast dzięki technologii OLED, plus:
  Procesor P5 Perfect Picture nowej generacji zapewniający najbardziej dynamiczny, wyrazisty i zachwycający obraz
  Zaawansowane rozwiązania audio opracowane przez renomowanych konstruktorów monitorów studyjnych z firmy Bowers & Wilkins
  Aktywowana głosem funkcja Asystent Google. Wydawanie poleceń jeszcze nigdy nie było tak łatwe ani tak przyjemne.
  Ambilight: pozwól by akcja wypełniła całe wnętrze, a nie tylko ekran

  *Telewizory Philips zdobyły uznanie niezależnych ekspertów, którzy docenili najwyższą jakość obrazu oraz doskonałe wzornictwo. Aby uzyskać informacje na ten temat, zobacz nasze nagrody na tej stronie. 

  *Wbudowana funkcja Asystent Google będzie dostępna jako aktualizacja oprogramowania dla telewizorów z systemem Android z 2018 r.