1
Monitory

Monitor LCD 3D, podświetlenie LED

  Monitor LCD 3D, podświetlenie LED

  Ciesz się grami 3D na dużym ekranie

  Daj się wciągnąć w gry 3D na ekranie monitora LED 236G firmy Philips. Dzięki wielkiemu ekranowi, okularom 3D bez efektu migotania i licznym złączom HDMI gry stały się bardziej ekscytujące! Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Ciesz się grami 3D na dużym ekranie

Daj się wciągnąć w gry 3D na ekranie monitora LED 236G firmy Philips. Dzięki wielkiemu ekranowi, okularom 3D bez efektu migotania i licznym złączom HDMI gry stały się bardziej ekscytujące! Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Monitor LCD 3D, podświetlenie LED

G-line, 58, 4 cm (23"), 3D, okulary FPR 236G3DHSB/00 Znajdź podobne produkty

Ciesz się grami 3D na dużym ekranie

 • SmartImage: łatwa w obsłudze funkcja zapewniająca optymalną jakość obrazu

  SmartImage: łatwa w obsłudze funkcja zapewniająca optymalną jakość obrazu

  SmartImage to najnowsza, ekskluzywna technologia firmy Philips, która analizuje zawartość wyświetlaną na ekranie i zapewnia zoptymalizowaną wydajność wyświetlacza. Ten przyjazny dla użytkownika interfejs umożliwia wybór różnych trybów, takich jak: Biuro, Obraz, Rozrywka, Oszczędność itd. w celu dopasowania używanej aplikacji. W oparciu o ten wybór technologia SmartImage dynamicznie optymalizuje kontrast, nasycenie kolorów i ostrość zdjęć i filmów w celu zapewnienia najlepszej wydajności wyświetlacza. Tryb Oszczędność pozwala oszczędzić energię. A wszystko to w czasie rzeczywistym za naciśnięciem jednego przycisku!

 • SmartContrast 20000000:1 zapewnia głęboką czerń i bogactwo szczegółów

  SmartContrast 20000000:1 zapewnia głęboką czerń i bogactwo szczegółów

  Potrzebujesz płaskiego wyświetlacza LCD o największym kontraście i najżywszych obrazach? Połączenie zaawansowanej obróbki sygnału wideo i wyjątkowej technologii przyciemnianego podświetlenia zapewnia niezwykle żywy obraz. Kontrast SmartContrast pozwala uzyskać większy kontrast dzięki doskonałemu poziomowi czerni oraz wiernie odwzorowanym cieniom i ciemnym kolorom, zapewniając jasny, naturalny obraz.

 • Czas reakcji SmartResponse wynoszący 2 ms umożliwia szybką obsługę gier 2D

  Czas reakcji SmartResponse wynoszący 2 ms umożliwia szybką obsługę gier 2D

  SmartResponse to ekskluzywna technologia firmy Philips umożliwiająca wykorzystywanie różnych prędkości pracy. Po jej włączeniu następuje automatyczne dostosowanie czasu reakcji do wymagań konkretnych zastosowań, takich jak gry lub filmy, które wymagają szybszego czasu reakcji w celu uzyskania obrazu bez migotania, opóźnień i widm

 • Technologia Easy 3D gwarantuje brak efektu migotania podczas gry

  Technologia Easy 3D gwarantuje długie godziny przyjemności podczas oglądania obrazów trójwymiarowych — bez migotania i zakłóceń. Kompatybilne okulary 3D są lekkie i nie potrzeba do nich baterii. Ciesz się technologią 3D w zaciszu własnego domu już dziś!

 • Okulary 3D bez efektu migotania ułatwiają oglądanie

  Ciesz się doskonałym obrazem dzięki lekkim, łatwym w obsłudze, polaryzacyjnym okularom 3D. Te okulary 3D bez efektu migotania można w prosty sposób wymienić i łatwo się je czyści. Ponadto mają przystępną cenę, dzięki czemu każdy członek rodziny może mieć swoją parę. Okulary nie wymagają użycia baterii ani przewodów, dlatego można z nich korzystać tak długo, jak się chce.

 • Przekształć treści 2D w 3D za naciśnięciem przycisku

  Przekształć swoją kolekcję 2D w 3D za jednym naciśnięciem przycisku! Ta funkcja, obsługiwana za pomocą przycisku szybkiego dostępu na osłonie, pozwala zmienić ulubione gry i filmy 2D w 3D.

 • Automatyczne przełączanie w tryb 3D w najnowszych odtwarzaczach Blu-ray i konsolach do gier dzięki złączu HDMI

  Dzięki odtwarzaczom Blu-ray (gry i filmy) ze zgodnym złączem HDMI 1.4a monitor 3D firmy Philips automatycznie przełącza się w tryb 3D i natychmiast zapewnia wspaniały obraz. Koniec ze skomplikowanymi ustawieniami.

 • SmartControl: łatwe dostrajanie parametrów wyświetlania

  Oprogramowanie do dokładnej regulacji ustawień ekranu. Firma Philips oferuje dwie możliwości regulacji ustawień: można skorzystać z wielopoziomowego menu ekranowego za pomocą przycisków na monitorze lub użyć oprogramowania Philips SmartControl w celu ustawienia parametrów monitora w wygodny i znany sposób

 • Ekologiczny wyświetlacz, nie zawiera rtęci

  Monitory firmy Philips z podświetleniem LED nie zawierają rtęci — jednej z najbardziej toksycznych substancji występujących w naturze, która ma wpływ zarówno na ludzi, jak i na zwierzęta. Dzięki temu wpływ monitora na środowisko jest mniejszy — od momentu wytworzenia do utylizacji.

 • Energy Star to wydajne zarządzenie i niskie zużycie energii

  Energy Star to program wydajnego zarządzania energią uznawany przez amerykańską Agencję Ochrony Środowiska (EPA) oraz wiele innych krajów. Certyfikat Energy Star gwarantuje, że kupujesz produkt, który spełnia najnowsze standardy dotyczące wykorzystania energii i pracuje z maksymalną wydajnością na wszystkich poziomach eksploatacji. Nowe monitory firmy Philips posiadają certyfikat Energy Star 5.0 i spełniają lub przewyższają jego wymagania. Przykładowo w trybie uśpienia standardem dla Energy Star 5.0 jest pobór mocy poniżej 1 W, podczas gdy monitory firmy Philips zużywają poniżej 0,5 W. Więcej szczegółów znajduje się na stronie www.energystar.gov

 • Technologia LED Full HD zapewnia doskonały obraz 2D

  Białe diody LED to półprzewodnikowe urządzenia, które osiągają pełną jasność szybciej, skracając czas rozgrzewania. Diody LED nie zawierają rtęci, co umożliwia ich ponowne przetworzenie i ekologiczną utylizację. Diody LED umożliwiają lepsze sterowanie podświetleniem LCD, zapewniając niezwykle wysoki współczynnik kontrastu. Doskonałe odwzorowanie kolorów to rezultat jednolitego poziomu jasności na ekranie.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Aby uniknąć takich dolegliwości, jak zawroty głowy, ból głowy lub dezorientacja, nie zaleca się oglądania obrazu 3D przez długi czas.
 • Z opisanych wyżej względów dzieci nie powinny oglądać obrazu 3D bez nadzoru rodziców. Nie zalecamy oglądania obrazu 3D przez dzieci w wieku poniżej 6 lat.
 • Aby dowiedzieć się więcej na temat wpływu technologii 3D na zdrowie, przeczytaj uważnie instrukcję obsługi.
 • Więcej informacji dotyczących karty VGA i innych wymagań w zakresie działania w 3D można znaleźć na stronie www.philips.com/support.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu