1
Monitory

Monitor LCD z technologią SmartImage Game

  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/242g5djeb_01/242g5djeb_01_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Monitor LCD z technologią SmartImage Game

  Granie z częstotliwością 144 Hz

  Zaawansowany monitor firmy Philips do gier odświeża obraz nawet 144 razy na sekundę, co zapewnia niezwykle płynny, piękny obraz. Funkcja SmartFrame pozwala wyróżnić określone obszary na ekranie. Specjalne ustawienia do gier i zdalna klawiatura inteligentna zapewniają pełną kontrolę. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Granie z częstotliwością 144 Hz

Zaawansowany monitor firmy Philips do gier odświeża obraz nawet 144 razy na sekundę, co zapewnia niezwykle płynny, piękny obraz. Funkcja SmartFrame pozwala wyróżnić określone obszary na ekranie. Specjalne ustawienia do gier i zdalna klawiatura inteligentna zapewniają pełną kontrolę. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Brilliance Monitor LCD z technologią SmartImage Game

144 Hz, 61 cm (24") 242G5DJEB/01 Znajdź podobne produkty

Granie z częstotliwością 144 Hz

 • Częstotliwość odświeżania 144 Hz zapewnia niezwykle płynny, piękny obraz.

  Częstotliwość odświeżania 144 Hz zapewnia niezwykle płynny, piękny obraz.

  Grasz intensywnie, rywalizując z innymi? Potrzebujesz monitora gwarantującego brak opóźnień i wyjątkowo płynny obraz. Ten monitor firmy Philips odświeża obraz nawet 144 razy na sekundę, czyli 2,4 razy częściej niż modele standardowe. W przypadku niższej częstotliwości odświeżania przeciwnicy mogą wyglądać, jakby skakali z miejsca na miejsce na ekranie, co sprawia, że są trudnym celem. Częstotliwość odświeżania 144 Hz eliminuje ten problem — przeciwnik porusza się zawsze niezwykle płynnie i można go łatwo namierzyć. Dzięki wyjątkowo małemu opóźnieniu i praktycznie wyeliminowaniu efektu urywania obrazu ten monitor firmy Philips stanowi idealny wybór dla graczy.

 • Technologia MHL umożliwia oglądanie zawartości urządzeń przenośnych na dużym ekranie

  Technologia MHL umożliwia oglądanie zawartości urządzeń przenośnych na dużym ekranie

  Mobile High Definition Link (MHL) to mobilny interfejs audio/wideo do bezpośredniego podłączania telefonów komórkowych i innych urządzeń przenośnych do wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości. Opcjonalny przewód MHL umożliwia proste podłączenie urządzenia przenośnego obsługującego technologię MHL do dużego wyświetlacza Philips MHL i obserwowanie, jak filmy HD ożywają dzięki cyfrowemu dźwiękowi. Można teraz czerpać przyjemność z gier, zdjęć i innych aplikacji na dużym ekranie, a jednocześnie ładować swoje urządzenie przenośne, aby nie zabrakło w nim energii.

 • Tryb gry SmartImage zoptymalizowany do potrzeb graczy

  Tryb gry SmartImage zoptymalizowany do potrzeb graczy

  Nowy monitor firmy Philips jest przeznaczony dla graczy. Jego menu ekranowe, do którego można szybko uzyskać dostęp, oferuje wiele opcji. Tryb „FPS” (ang. First Person Shooting) poprawia wygląd ciemniejszych obszarów, pomagając dostrzec w grze ukryte w ciemności przedmioty. Tryb „Racing” charakteryzuje się krótszym czasem reakcji, żywszymi kolorami oraz odpowiednio dostosowanym obrazem. Tryb „RTS” (ang. Real Time Strategy) udostępnia funkcję specjalną SmartFrame, która pozwala wyróżnić określone obszary i zmienić ustawienia rozmiaru i obrazu. Z kolei opcje Gamer 1 i Gamer 2 umożliwiają dostosowanie ustawień pod kątem różnych gier i ich zapisanie w celu uzyskania najlepszych rezultatów.

 • Technologia SmartFrame wyróżnia obszary na ekranie, umożliwiając łatwe zauważenie przeciwnika

  Technologia SmartFrame wyróżnia obszary na ekranie, umożliwiając łatwe zauważenie przeciwnika

  Technologia SmartFrame umożliwia łatwe dostrzeżenie przeciwnika dzięki wyróżnieniu określonych obszarów na ekranie. Poprzez wzmocnienie sygnału RGB w wybranym obszarze przykuwa uwagę do tej części ekranu, gdzie spodziewasz się nagłego ruchu przeciwnika. Można również zmienić rozmiar i obraz zgodnie z własnymi preferencjami. Funkcja nadaje się szczególnie do gier w trybie RTS (ang. Real Time Strategy).

 • Technologia SmartSize umożliwia granie na ekranach o różnych wielkościach

  Technologia SmartSize umożliwia granie na ekranach o różnych wielkościach

  Technologia SmartSize umożliwia zmianę formatu ekranu tego monitora do gier firmy Philips zgodnie z preferencjami gracza. Korzystając z funkcji SmartSize, można z łatwością wybierać spośród różnych wielkości ekranu. Umożliwia to symulowanie i ćwiczenie gry na ekranach o różnych rozmiarach podczas korzystania z jednego monitora.

 • Technologia SmartKeypad umożliwia szybki dostęp do zaprogramowanych ustawień do gier

  Technologia SmartKeypad umożliwia szybki dostęp do zaprogramowanych ustawień do gier

  SmartKeypad to specjalnie zaprojektowany pilot zdalnego sterowania, który łączy się z tym monitorem do gier firmy Philips. Zapewnia szybki i wygodny dostęp do zaprogramowanych ustawień do gier za pomocą 2 przycisków szybkiego dostępu, dzięki czemu można zapisać i aktywować dwa indywidualnie dostosowane ustawienia do gier lub do innych celów. Za pomocą dodatkowych przycisków funkcyjnych do poruszania się w górę i w dół można w prosty sposób poruszać się po menu wyświetlanym na ekranie i po ustawieniach.

 • Czas reakcji SmartResponse wynosi 1 ms, co ułatwia obsługę szybkich gier

  Czas reakcji SmartResponse wynosi 1 ms, co ułatwia obsługę szybkich gier

  SmartResponse to ekskluzywna technologia firmy Philips umożliwiająca wykorzystywanie różnych prędkości pracy. Po jej włączeniu następuje automatyczne dostosowanie czasu reakcji do wymagań konkretnych zastosowań, takich jak gry lub filmy, które wymagają szybszego czasu reakcji w celu uzyskania obrazu bez migotania, opóźnień i widm

 • Technologia SmartConnect — złącza HDMI, DisplayPort i DVI Dual Link

  Te monitory Philips są zgodne z szeroką gamą standardów połączeń — w tym DVI Dual Link, DisplayPort czy HDMI — dzięki czemu sprawnie obsługują nieskompresowane sygnały audio i wideo w wysokiej rozdzielczości. Opcja USB 3.0 zapewnia bardzo szybki przesył danych i dodatkowo zwiększa wszechstronność urządzenia. Dzięki obsłudze tak wielu standardów połączeń nowy monitor Philips będzie Ci służył wiele lat!

 • Złącze USB 3.0 umożliwia szybkie przesyłanie danych i ładowanie akumulatora w smartfonie

  Standard Super Speed USB 3.0 zapewnia przesył danych na poziomie 5,0 Gb/s, czyli 10 razy szybciej niż w przypadku standardu USB 2.0, znacząco skracając kopiowanie i przenoszenie danych, a tym samym pozwalając oszczędzać czas i pieniądze. Dzięki większej przepustowości, bardzo szybkiemu przesyłowi danych, lepszemu zarządzaniu energią i ogólnie doskonałej wydajności standard USB 3.0 rewolucjonizuje branżę elektroniczną na całym świecie i pozwala korzystać z urządzeń pamięci masowej o dużych pojemnościach. Technologia Sync-N-Go zapewnia szybsze działanie, bez konieczności czekania na zwolnienie pasma. Inwestycje poczynione w sprzęt zgodny ze standardem USB 2.0 pozostają bezpieczne, ponieważ technologia jest wstecznie zgodna.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Ten monitor firmy Philips zapewnia częstotliwość odświeżania 144 Hz przez złącze DVI Dual Link i DisplayPort. Upewnij się, że karta graficzna obsługuje częstotliwość odświeżania 144 Hz i została zaktualizowana o najnowsze sterowniki.
 • Wszelkie pytania na temat pracy z częstotliwością odświeżania 144 Hz należy kierować bezpośrednio do producenta karty.
 • Wymaga opcjonalnego urządzenia przenośnego z certyfikatem MHL i przewodu MHL (do nabycia osobno). Prosimy o kontakt ze sprzedawcą urządzenia MHL w celu uzyskania informacji o zgodności.
 • Funkcja oszczędzania energii w trybie gotowości/wyłączenia zasilanego urządzenia nie dotyczy ładowania MHL
 • Ten monitor firmy Philips ma certyfikat MHL. Jeśli jednak urządzenie MHL nie łączy się lub nie działa prawidłowo, sprawdź często zadawane pytania dotyczące urządzenia MHL lub skontaktuj się bezpośrednio ze sprzedawcą. Producent urządzenia może wymagać zakupu kabla lub adaptera MHL jego marki, aby urządzenie działało.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu