1
Telewizor

Telewizor LED Smart

  Telewizor LED Smart

  Stylistyka pasująca do wnętrza

  Telewizor DesignLine Edge firmy Philips przypomina mebel — jego piękna, praktyczna konstrukcja pasuje do wystroju salonu. Technologia Pixel Precise HD, obraz LED oraz technologia Ambilight gwarantują wspaniałe wrażenia podczas oglądania telewizji. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

DesignLine Edge Telewizor LED Smart

81 cm (32"), Easy 3D, DVB T/C/S2 32PDL7906K/02 Znajdź podobne produkty

Stylistyka pasująca do wnętrza

Smart TV — stylowo i bez bałaganu

 • Dwustronny system Ambilight Spectra potęguje wrażenia

  Odkryj nowy wymiar wrażeń wizualnych dzięki technologii Ambilight Spectra 2! Ta opatentowana technologia firmy Philips powiększa obszar wyświetlania, emitując z tylnego panelu podświetlenie z dwóch stron telewizora na ścianę. Ambilight dostosowuje automatycznie kolor i jasność światła tak, aby pasowały do wyświetlanego obrazu. Dzięki funkcji dostosowania obrazu do otoczenia kolor oświetlenia jest zawsze odpowiedni do obrazu bez względu na to, jakie masz ściany. Obraz będzie większy dzięki technologii Ambilight.

 • Technologia Easy 3D pozwalająca zanurzyć się w świecie obrazów 3D

  Technologia Easy 3D pozwalająca zanurzyć się w świecie obrazów 3D

  Technologia Easy 3D gwarantuje długie godziny przyjemności podczas oglądania obrazów trójwymiarowych — bez migotania i zakłóceń. Kompatybilne okulary 3D są lekkie i nie potrzeba do nich baterii. Ciesz się technologią 3D w zaciszu własnego domu już dziś!

 • Wspaniałe obrazy na ekranie LED przy niskim poborze mocy

  Wspaniałe obrazy na ekranie LED przy niskim poborze mocy

  Oświetlenie LED to najbardziej zaawansowana, dostępna technologia. Ten telewizor Full HD LED jest połączeniem atrakcyjnego, minimalistycznego wyglądu z najniższym poborem mocy. Inną korzyścią dla środowiska jest to, że technologia oświetlenia LED nie korzysta z żadnych szkodliwych materiałów. Dzięki oświetleniu LED możesz cieszyć się niskim zużyciem energii, wysoką jakością, niewiarygodnym kontrastem i ostrością oraz żywymi kolorami.

 • Technologia Perfect Motion Rate (PMR) o częstotliwości 400 Hz zapewnia doskonałą ostrość ruchomego obrazu

  Technologia Perfect Motion Rate (PMR) o częstotliwości 400 Hz zapewnia doskonałą ostrość ruchomego obrazu

  Technologia Perfect Motion Rate (PMR) o częstotliwości 400 Hz tworzy niesamowitą ostrość ruchomego obrazu i zapewnia czysty i żywy obraz podczas oglądania filmów akcji. Nowy standard PMR stworzony przez firmę Philips stanowi połączenie najszybszego odświeżania paneli, technologii HD Natural Motion i niezwykłego sposobu przetwarzania, co zapewnia niespotykaną ostrość ruchomego obrazu.

 • Mnóstwo aplikacji internetowych, filmów do wypożyczenia i usługa Catch-up TV

  Mnóstwo aplikacji internetowych, filmów do wypożyczenia i usługa Catch-up TV

  Wypożyczaj filmy z internetowych wypożyczalni bezpośrednio na Twój telewizor, oglądaj ulubione programy w ramach usługi Catch-up TV i ciesz się szeroką gamą aplikacji internetowych dzięki usłudze Net TV. Możesz również przeglądać Internet.

 • Zdjęcia, muzyka i filmy z dowolnego urządzenia w telewizorze

  Zdjęcia, muzyka i filmy z dowolnego urządzenia w telewizorze

  Podziel się zdjęciami i innymi materiałami zapisanymi w Twoim telefonie, tablecie lub komputerze na dużym ekranie.

 • Steruj telewizorem za pomocą smartfona, tabletu lub klawiatury

  Steruj telewizorem za pomocą smartfona, tabletu lub klawiatury

  Steruj swoim telewizorem w niezwykle prosty i wygodny sposób. Wystarczy podłączyć klawiaturę bezprzewodową lub użyć ze smartfona bądź tabletu do sterowania telewizorem Smart.

 • Z łatwością nagrywaj i wstrzymuj odtwarzanie programów

  Z łatwością nagrywaj i wstrzymuj odtwarzanie programów

  Oglądaj telewizję, kiedy najbardziej Ci to odpowiada! Rozpocznij wieczór przed telewizorem z intuicyjnym przewodnikiem telewizyjnym. Zaprogramuj nagrywanie lub nagrywaj bezpośrednio za dotknięciem przycisku. Możesz nawet zrobić sobie przerwę dzięki funkcji wstrzymania odtwarzania programu.

 • Całkowicie szklana, odchylona do tyłu konstrukcja pasująca do salonu

  Telewizory z rodziny Philips Infinity zostały pięknie wykonane i mają wykończenie o wysokiej jakości, a ich obudowa przypomina mebel. Całkowicie szklany ekran sprawia, że telewizor wygląda wspaniale, nawet gdy jest wyłączony. Zaawansowana technologia LED, optymalny kąt nachylenia (6 stopni) i technologia Ambilight zapewniają całkowity relaks. Telewizor Infinity doskonale uzupełni każde wnętrze.

 • Telewizor Full HD z technologią Pixel Precise HD zapewniającą szczegóły dynamicznych obrazów

  Technologia Pixel Precise HD oparta jest na nagradzanym rozwiązaniu Pixel Plus. Jakość obrazu osiąga nowy poziom dzięki 4 bilionom kolorów. Rozdzielczość Super Resolution technologii Pixel Precise HD zapewnia najwyższą jakość obrazu telewizji HD, niezależnie od tego, czy oglądasz film z Internetu czy też filmy Blu-ray o wysokiej jakości.

 • Wbudowany interfejs Wi-Fi umożliwia bezprzewodowe korzystanie z aplikacji Net TV i funkcji SimplyShare

  Ciesz się filmami, zdjęciami, informacjami i rozrywką oraz innymi treściami online bezpośrednio na ekranie telewizora. Wystarczy podłączyć telewizor bezpośrednio do sieci domowej przy użyciu prostego kreatora, a następnie obsługiwać aplikacje za pomocą pilota do telewizora, korzystając z szerokiej oferty aplikacji.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Net TV: Odwiedź stronę www.philips.com/tv, aby odkryć usługi dostępne w swoim kraju.
 • Wi-Fi MediaConnect: Odtwarzanie filmu zależy od prędkości komputera i przepustowości sieci Wi-Fi. Minimalne i zalecane wymagania systemowe można znaleźć na stronie: www.philips.com/wifimediaconnect. Zawartość jest wyświetlana z niewielkim, kilkusekundowym opóźnieniem. Mogą wystąpić niewielkie różnice w odbiorze obrazu i dźwięku.
 • Z opisanych wyżej względów dzieci nie powinny oglądać obrazu 3D bez nadzoru rodziców. Nie zalecamy oglądania obrazu 3D przez dzieci w wieku poniżej 6 lat.
 • Telewizor zapewnia odbiór sygnału DVB dla ogólnodostępnych programów telewizyjnych. Niektórzy nadawcy DVB mogą nie być obsługiwani. Aktualną listę można znaleźć w sekcji Często zadawane pytania na stronie pomocy technicznej firmy Philips. W przypadku niektórych nadawców obowiązuje dostęp warunkowy i wymagana jest subskrypcja. Aby uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nadawcą.
 • Elektroniczny przewodnik telewizyjny (8 dni) nie jest dostępny we wszystkich krajach
 • Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych w technologii IPTV zawartych w elektronicznym przewodniku telewizyjnym (mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału), nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji (CI+). Niezbędne jest połączenie z Internetem.
 • Roczny pobór mocy oblicza się, wykorzystując typowy pobór mocy przez 4 godziny dziennie, przez 365 dni w roku.
 • Ołów znajduje się tylko w niektórych częściach tego telewizora lub jego komponentach, dla których nie istnieje alternatywa technologiczna, zgodnie z bieżącymi klauzulami dot. zwolnienia przewidzianymi w dyrektywie RoHS.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu