1
Telewizor

cyfrowy telewizor panoramiczny

  cyfrowy telewizor panoramiczny

  Oglądanie filmów

  Płaski telewizor Philips Cineos pozwala cieszyć się najlepszą jakością obrazu dzięki technologiom Pixel Plus 3 HD, Ambilight Surround i Clear LCD. Czytnik nośników cyfrowych ze złączem PC Link umożliwia pełny dostęp do zawartości multimedialnej. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Cineos cyfrowy telewizor panoramiczny

94 cm (37"), LCD, zintegrowany cyfrowy 37PF9731D/10 Znajdź podobne produkty

Oglądanie filmów

z technologią Pixel Plus 3 HD i Ambilight

 • Pixel Plus 3 HD zapewnia najbardziej żywe i ostre obrazy

  Pixel Plus 3 HD to wyjątkowe połączenie niezwykłej ostrości, naturalnego odwzorowania szczegółów, żywych barw oraz płynnego, naturalnego ruchu różnej jakości obrazów odtwarzanych na ekranach o wysokiej rozdzielczości, pochodzących z sygnałów HD, standardowych sygnałów telewizyjnych oraz źródeł multimedialnych. Dzięki poprawie każdego piksela obrazu pod kątem otaczających go pikseli uzyskiwany obraz jest bardziej naturalny. Zniekształcenia i zakłócenia we wszystkich źródłach — od źródeł multimedialnych do standardowych sygnałów telewizyjnych, a także mocno skompresowanych sygnałów HD — są wykrywane i minimalizowane, dzięki czemu obraz jest czysty i wyjątkowo ostry.

 • Ambilight Surround — przeniesie Cię w głąb obrazu

  Funkcja Ambilight 3 w znaczący sposób zwiększa wrażenia podczas oglądania, generując otaczające obraz z 3 stron podświetlenie, które doskonale uzupełnia kolory i intensywność oświetlenia wyświetlanego obrazu. Funkcja pozwala stworzyć w pomieszczeniu niezwykłą atmosferę i sprawia, że oglądanie jest mniej obciążające dla wzroku, poprawia widoczność szczegółów, a także kontrast i kolor obrazów. Ambilight 3 automatycznie i niezależnie przystosowuje kolory z każdej strony telewizora do zmieniającej się zawartości ekranu. Dzięki funkcji Ambilight 3 górna część obrazu jest całkowicie podświetlona, co pozwala przenieść widza w głąb oglądanych obrazów.

 • Zgodność z technologią HD zapewnia najwyższej jakości obraz z sygnału HD

  Zgodność z technologią HD zapewnia najwyższej jakości obraz z sygnału HD

  Ciesz się wyjątkową jakością sygnału telewizji High Definition i przygotuj się na możliwość obsługi źródeł HD, takich jak transmisje HDTV, dekodery lub odtwarzacze Blu-ray. HD Ready to chroniony znak technologii, która zapewnia jakość obrazu przewyższającą technologię przeplotu Progressive Scan. Spełnia ona ostre normy wyznaczone przez EICTA, dzięki czemu na ekranie HD można wyświetlić obraz o rozdzielczości i jakości oferowanej przez sygnał High Definition. Uniwersalne złącze umożliwia wyświetlanie sygnałów analogowych YPbPr i nieskompresowanych sygnałów cyfrowych DVI lub HDMI, a także obsługę standardu HDCP. Obsługiwane są sygnały 720p oraz 1080i przy 50 i 60 Hz.

 • Ekran LCD Full HD 1920x1080p

  Wyświetlacz ten wyświetla obraz z rozdzielczością zwaną Full HD. Najnowocześniejsza technologia ekranów LCD umożliwia wyświetlanie obrazu panoramicznego wysokiej rozdzielczości (1080 progresywnych linii po 1920 pikseli każda), co pozwala uzyskać najwyższą jakości obrazu z dowolnego sygnału wejściowego w formacie HD do 1080 linii. Obraz jest czysty, bez migotania, ma optymalną jasność i rewelacyjne kolory. Żywy i ostry obraz zapewnia niezapomniane wrażenia podczas oglądania.

 • Zintegrowany cyfrowy tuner umożliwia odbiór sygnału DVB-T

  Zintegrowany tuner DVB-T umożliwia odbiór kanałów cyfrowej telewizji naziemnej bez dodatkowego dekodera. Ciesz się najlepszymi kanałami telewizyjnymi bez zbędnych przewodów!

 • Ekran Clear LCD z czasem reakcji 3 ms daje niezwykłą ostrość ruchomego obrazu

  Ekran Clear LCD zapewnia niezwykłą ostrość ruchomego obrazu. Nawet bardzo dynamiczny obraz jest wyraźny i w żywych kolorach. Ta unikalna technologia firmy Philips wykorzystuje dużą częstotliwość odświeżania w celu zwiększenia ostrości ruchomego obrazu, zmniejszając czas reakcji do 3 milisekund (pomiar Perceived Blurr-Edge-Width; BEW). Co bardzo ważne, zapewnia lepszy kontrast i większy kąt widzenia. Technologia ta podnosi ostrość ruchomego obrazu monitorów LCD na niespotykany dotąd poziom, zadając poważny cios konkurencji.

 • Dopasowana do zestawu obrotowa podstawa w zestawie

  Ta wysokiej jakości podstawa zaprojektowana specjalnie do tego telewizora umożliwia jego łatwe zamontowanie w niemal dowolnym miejscu bez potrzeby wiercenia otworów w ścianie. Możliwość obrotu o 40 stopni (po 20 stopni na każdą ze stron) umożliwia idealne ustawienie telewizora. Z tyłu zestawu znajduje się system do zarządzania przewodami, aby pozostały one niewidoczne. Podstawę można zamontować na odpowiednim stojaku podłogowym.

 • Dostęp do zdjęć, muzyki i filmów dzięki poprzez łącze PC-link

  Łącze PC-link to łatwy i sprawiający wiele przyjemności dostęp do własnych plików multimedialnych*. Otwarte standardy WiFi i Ethernet (sieć lokalna LAN) umożliwiają komunikację przewodową i bezprzewodową** (opcjonalnie) oraz są ze sobą zgodne. Zapewnia to nieskrępowany dostęp do cyfrowych zdjęć, filmów i muzyki na komputerze przez domową sieć LAN. Zapewniają go łatwy w obsłudze intuicyjny interfejs użytkownika telewizora i program komputerowy Philips Multimedia Manager — wystarczy nacisnąć jeden przycisk. (* Patrz informacje o produkcie, aby dowiedzieć się jakie formaty obsługuje; wymagana sieć komputerowa LAN. ** Wymagane dodatkowe urządzenie: most Ethernet.)

 • Przystosowany do bezprzewodowego połączenia z komputerem

  Technologia Wi-Fi to wiodący standard bezprzewodowych łączy szerokopasmowych. Funkcja obsługi sieci bezprzewodowej* w telewizorach Philips daje możliwość udostępniania swoich zasobów multimedialnych w całym domu — na dodatek bez uciążliwych przewodów. Szerokie pasmo przesyłania danych pozwala cieszyć się wysokiej jakości zdjęciami, muzyką oraz filmami wideo w promieniu nawet 100 metrów**. Korzystaj ze swobodnego dostępu do komputerowej lub domowej sieci Wi-Fi (router). (*Wymaga opcjonalnego mostu Wi-Fi Ethernet. **Może się różnić, w zależności od warunków lokalnych.)

 • Złącze USB i gniazdo kart pamięci to nieprzerwane odtwarzanie multimediów

  Natychmiastowy dostęp do filmów, zdjęć i muzyki. Gniazdo kart pamięci umożliwia korzystanie z kart typu Compact Flash I oraz II, Memory Stick, SD Card / Mini SD Card, Smart Media, Micro Drive (do 2 GB) i Multi Media Card. Wystarczy włożyć kartę do gniazda z boku telewizora, aby uzyskać dostęp do zapisanych na niej plików multimedialnych. Złącze USB umożliwia odczytywanie danych z większości aparatów cyfrowych i urządzeń obsługujących standard USB.

 • 2 wejścia HDMI zapewniają cyfrowy sygnał HD w jednym przewodzie

  Interfejs HDMI zapewnia cyfrowe połączenie nieskompresowanego sygnału RGB pomiędzy źródłem sygnału i ekranem. Brak konwersji na sygnał analogowy zapewnia rewelacyjny obraz, a silny sygnał zmniejszone migotanie i czystszą wizję. Interfejs HDMI w sposób inteligentny komunikuje się w najwyższej rozdzielczości z urządzeniem źródłowym. Jest on w pełni kompatybilny wstecz ze źródłami sygnału DVI oraz przekazuje dźwięk cyfrowy. HDMI wykorzystuje zabezpieczenie przed kopiowaniem HDCP. Dwa wejścia HDMI umożliwiają podłączanie wielu źródeł sygnału HD, np. przystawki telewizyjnej HD i odtwarzacza Blu-ray. Dzięki temu telewizor jest w pełni przygotowany na rozwój technologii HD.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Obsługa formatu DVB-T tylko w niektórych krajach.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu