1

Niezwykle smukły telewizor LED Smart

  -{discount-percentage}%

  Niezwykle smukły telewizor LED Smart

  Rozrywka na wyższym poziomie

  To detale stanowią o niezwykłych możliwościach. Telewizor firmy Philips z serii 8000 o doskonałych parametrach wyprzedza Twoje potrzeby i w pełni integruje najnowocześniejsze technologie w jednym urządzeniu o smukłej konstrukcji. To telewizor dla Ciebie. Zobacz wszystkie korzyści

  Sugerowana cena detaliczna: 6 199 zł

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

 • Rozrywka na wyższym poziomie

  Play Pause

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Rozrywka na wyższym poziomie

To detale stanowią o niezwykłych możliwościach. Telewizor firmy Philips z serii 8000 o doskonałych parametrach wyprzedza Twoje potrzeby i w pełni integruje najnowocześniejsze technologie w jednym urządzeniu o smukłej konstrukcji. To telewizor dla Ciebie. Zobacz wszystkie korzyści

Sugerowana cena detaliczna: 6 199 zł

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

8000 series Niezwykle smukły telewizor LED Smart

102 cm (40"), 3D Max, DVB-T/T2/C/S/S2 40PFL8008S/12 Znajdź podobne produkty

Rozrywka na wyższym poziomie

Niezwykle smukły, wysokiej klasy telewizor LED z technologią Ambilight

Technologia Perfect Motion Rate (PMR) o częstotliwości 1400 Hz zapewnia doskonałą ostrość ruchomego obrazu

W celu uzyskania precyzyjnego, płynnego i naturalnego odwzorowania ruchu firma Philips opracowała Perfect Motion Rate — standard pomiaru ostrości poruszających się obrazów. PMR to połączenie wyjątkowego przetwarzania obrazu, liczby klatek na sekundę, częstotliwości odświeżania poszczególnych klatek, a także doskonałych możliwości przyciemniania i technologii podświetlenia. Im wyższy współczynnik PMR, tym lepszy kontrast i bardziej wyraziste wyświetlanie ruchu, a więc i wyższa jakość obrazu.

Trójstronny system Ambilight XL zapewnia większą intensywność wrażeń podczas oglądania

Ta opatentowana technologia firmy Philips sprawia, że ekran wydaje się znacznie szerszy — a wrażenia podczas oglądania bardziej realistyczne — rzucając na ścianę bardzo szeroką poświatę z trzech stron ekranu. Technologia ta automatycznie dostosowuje kolor światła tak, aby pasowało do wyświetlanego obrazu. Dzięki funkcji dopasowania do ściany barwa światła zawsze idealnie pasuje do obrazu na telewizorze, niezależnie od koloru ściany. Liczne ustawienia można dostosować do swoich upodobań.

Wbudowana kamera umożliwia łatwe wykonywanie połączeń wideo na ekranie telewizora za pomocą programu Skype™

Odkryj nowy wymiar rozmów telefonicznych i dziel się swoimi przeżyciami z osobami, które są dla Ciebie ważne, bez względu na to, gdzie się znajdują. Dzięki programowi Skype™ w telewizorze możesz wykonywać połączenia głosowe i wideo z salonu, wykorzystując wbudowaną kamerę telewizora. Możesz cieszyć się doskonałą jakością obrazu i dźwięku, siedząc na wygodnej kanapie.

Smart TV — świat internetowej rozrywki

Odkryj świat wykraczający poza tradycyjną telewizję. Wypożyczaj i strumieniowo przesyłaj bezpośrednio do telewizora filmy, nagrania wideo, gry i inne materiały z internetowych sklepów z filmami. Oglądaj ulubione programy w ramach usługi Catch-up TV i ciesz się szeroką gamą aplikacji internetowych dzięki usłudze Smart TV. Komunikuj się z rodziną i przyjaciółmi za pomocą programu Skype™ lub sieci społecznościowych. Lub... po prostu przeglądaj strony internetowe!

Wi-Fi Miracast™ — kopiuj zawartość ze swoich urządzeń do telewizora

Oglądaj wybrane materiały multimedialne w dowolnym miejscu i czasie. Przenieś obraz widoczny na wyświetlaczu urządzenia na duży ekran. Udostępniaj zdjęcia ze smartfona, laptopa i nie tylko. Połączenia można łatwo skonfigurować, a technologia ta jest obsługiwana przez wiele urządzeń.

Aplikacja MyRemote — sterowanie funkcjami telewizora za pomocą telefonu lub tabletu

Steruj telewizorem i nagrywaj w ruchu, korzystając z jednej prostej aplikacji. Zmień swój tablet lub smartfon w uniwersalnego pilota ze wszystkimi opcjami oryginalnego pilota oraz dodatkowymi funkcjami, takimi jak wpisywanie tekstu. Funkcja SimplyShare przesyła materiały do telewizora. Funkcja Wi-Fi Smart Screen umożliwia oglądanie cyfrowych programów telewizyjnych w urządzeniu. Z kolei dzięki aplikacji MyRemote, można nagrywać ulubione programy i być zawsze na bieżąco. Wystarczy przejrzeć elektroniczny przewodnik telewizyjny i wybrać programy do nagrania i obejrzenia później. Telewizor z technologią Smart TV zasługuje na prawdziwie inteligentną aplikację.

Bardzo wąska osłona ze stali szlachetnej to przykład doskonałego wykonania

Udane wzornictwo „opowiada” pewną historię. Przykładem niech będzie panel przedni, precyzyjnie wykonany z jednego kawałka wypolerowanej do połysku, czarnej stali szlachetnej. Albo bardzo wąska rama nadająca profilowi smuklejszy wygląd. Połączenie tych dwóch elementów mówi wiele o jakości i precyzji wykonania naszych produktów — zarówno wewnątrz, jak i na zewnętrz.

3D Max — wyjątkowe doznania 3D w rozdzielczości Full HD

3D Max — wyjątkowe doznania 3D w rozdzielczości Full HD

Korzystając z technologii Active 3D i ekranów o wysokiej częstotliwości, można uzyskać wyjątkową głębię, kontrast i realizm obrazu 3D. Funkcja regulacji głębi 3D pozwala wybrać poziom odpowiadający wymaganiom użytkownika. Obraz 2D można przekonwertować w żywy, pozbawiony zniekształceń obraz 3D. Gwarantuje to najlepsze wrażenia podczas oglądania trójwymiarowego obrazu.

Wbudowana karta Wi-Fi do łatwego łączenia się ze światem online

Wbudowana karta Wi-Fi do łatwego łączenia się ze światem online

Wbudowana karta Wi-Fi telewizora Philips Smart TV sprawia, że łączenie z siecią domową jest szybkie i łatwe, co pozwala na dostęp do świata rozrywki lub bezprzewodowe udostępnianie multimediów w domu.

Pilot zdalnego sterowania ze wskaźnikiem i klawiaturą — pełna kontrola

Pilot zdalnego sterowania ze wskaźnikiem i klawiaturą — pełna kontrola

Całkowicie intuicyjny pilot zdalnego sterowania oferuje wszystkie standardowe funkcje, takie jak przyciski kierunkowe, regulacja głośności i przyciski skrótów. Ponadto wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk OK, aby skorzystać z funkcji ułatwionej nawigacji. Wskaźnik działa w sposób podobny do myszy — umożliwia wskazywanie, klikanie i łatwe przewijanie ekranu. Po odwróceniu pilota można korzystać z pełnej klawiatury ułatwiającej wpisywanie tekstu. Najlepsze zostawiliśmy na koniec: nasz inteligentny pilot ma czujniki żyroskopowe rozróżniające „górę” i „dół”, dlatego można wpisywać tekst bez obaw o przypadkową zmianę kanałów.

Perfect Pixel HD — nagradzana technologia jakości obrazu

Technologię tę opracowano z myślą o uzyskaniu zaawansowanego obrazu o niezrównanej ostrości i wyrazistości, bez migotania. Każdy piksel tworzący obraz jest optymalizowany w celu lepszego dopasowania do sąsiednich pikseli. Rezultat to wyjątkowe połączenie ostrości, naturalnej szczegółowości, intensywnych kolorów, doskonałego kontrastu i płynnego, naturalnego wyświetlania ruchu.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Eco passport – przegląd danych technicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska

Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

 • Aplikacja MyRemote i powiązane z nią funkcje różnią się w zależności od modelu telewizora i kraju, a także modelu urządzenia inteligentnego i systemu operacyjnego. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.philips.com/TV.
 • Zgodność zależy od certyfikatu Wi-Fi Miracast systemu Android w wersji 4.2 lub nowszej. Szczegółowe informacje można znaleźć w dokumentacji technicznej urządzenia.
 • Aby pobrać aplikację dla telewizora Smart TV, odwiedź stronę www.philips.com/tv i odkryj usługi dostępne w Twoim kraju.
 • Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych. Nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji (CI+). Mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału.
 • Z opisanych wyżej względów dzieci nie powinny oglądać obrazu 3D bez nadzoru rodziców. Nie zalecamy oglądania obrazu 3D przez dzieci w wieku poniżej 6 lat.
 • Telewizor zapewnia odbiór sygnału DVB dla ogólnodostępnych programów telewizyjnych. Niektórzy nadawcy DVB mogą nie być obsługiwani. Aktualną listę można znaleźć w sekcji Często zadawane pytania na stronie pomocy technicznej firmy Philips. W przypadku niektórych nadawców obowiązuje dostęp warunkowy i wymagana jest subskrypcja. Aby uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nadawcą.
 • Zużycie energii jest wyrażane w kWh na rok, w oparciu o pobór mocy telewizora działającego 4 godziny dziennie przez 365 dni. Dokładne zużycie energii zależy od sposobu użytkowania telewizora.
 • Elektroniczny przewodnik telewizyjny i faktyczna dostępność (do 8 dni) zależą od kraju i operatora.
 • Dla HbbTV, klienta Multiroom i serwera, a także serwisu Netflix i aplikacji MyRemote wymagana jest aktualizacja oprogramowania.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu