1

Płaski telewizor panoramiczny

  -{discount-percentage}%

  Płaski telewizor panoramiczny

  Oglądanie filmów

  Płaski telewizor Philips Cineos, obsługujący pełną rozdzielczość HD, pozwala cieszyć się najlepszą jakością obrazu dzięki technologiom Pixel Plus 3 HD i Ambilight Surround. Czytnik nośników cyfrowych ze złączem PC Link umożliwia pełny dostęp do zawartości multimedialnej. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Oglądanie filmów

Płaski telewizor Philips Cineos, obsługujący pełną rozdzielczość HD, pozwala cieszyć się najlepszą jakością obrazu dzięki technologiom Pixel Plus 3 HD i Ambilight Surround. Czytnik nośników cyfrowych ze złączem PC Link umożliwia pełny dostęp do zawartości multimedialnej. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Cineos Płaski telewizor panoramiczny

107 cm (42"), LCD, zintegrowany cyfrowy 42PF9731D/10 Znajdź podobne produkty

Oglądanie filmów

z technologią Pixel Plus 3 HD i Ambilight

Pixel Plus 3 HD zapewnia najbardziej żywe i ostre obrazy

Pixel Plus 3 HD to wyjątkowe połączenie niezwykłej ostrości, naturalnego odwzorowania szczegółów, żywych barw oraz płynnego, naturalnego ruchu różnej jakości obrazów odtwarzanych na ekranach o wysokiej rozdzielczości, pochodzących z sygnałów HD, standardowych sygnałów telewizyjnych oraz źródeł multimedialnych. Dzięki poprawie każdego piksela obrazu pod kątem otaczających go pikseli uzyskiwany obraz jest bardziej naturalny. Zniekształcenia i zakłócenia we wszystkich źródłach — od źródeł multimedialnych do standardowych sygnałów telewizyjnych, a także mocno skompresowanych sygnałów HD — są wykrywane i minimalizowane, dzięki czemu obraz jest czysty i wyjątkowo ostry.

Ambilight Surround — przeniesie Cię w głąb obrazu

Funkcja Ambilight 3 w znaczący sposób zwiększa wrażenia podczas oglądania, generując otaczające obraz z 3 stron podświetlenie, które doskonale uzupełnia kolory i intensywność oświetlenia wyświetlanego obrazu. Funkcja pozwala stworzyć w pomieszczeniu niezwykłą atmosferę i sprawia, że oglądanie jest mniej obciążające dla wzroku, poprawia widoczność szczegółów, a także kontrast i kolor obrazów. Ambilight 3 automatycznie i niezależnie przystosowuje kolory z każdej strony telewizora do zmieniającej się zawartości ekranu. Dzięki funkcji Ambilight 3 górna część obrazu jest całkowicie podświetlona, co pozwala przenieść widza w głąb oglądanych obrazów.

Zgodność z technologią HD zapewnia najwyższej jakości obraz z sygnału HD

Zgodność z technologią HD zapewnia najwyższej jakości obraz z sygnału HD

Ciesz się wyjątkową jakością sygnału telewizji High Definition i przygotuj się na możliwość obsługi źródeł HD, takich jak transmisje HDTV, dekodery lub odtwarzacze Blu-ray. HD Ready to chroniony znak technologii, która zapewnia jakość obrazu przewyższającą technologię przeplotu Progressive Scan. Spełnia ona ostre normy wyznaczone przez EICTA, dzięki czemu na ekranie HD można wyświetlić obraz o rozdzielczości i jakości oferowanej przez sygnał High Definition. Uniwersalne złącze umożliwia wyświetlanie sygnałów analogowych YPbPr i nieskompresowanych sygnałów cyfrowych DVI lub HDMI, a także obsługę standardu HDCP. Obsługiwane są sygnały 720p oraz 1080i przy 50 i 60 Hz.

Ekran LCD Full HD 1920x1080p

Wyświetlacz ten wyświetla obraz z rozdzielczością zwaną Full HD. Najnowocześniejsza technologia ekranów LCD umożliwia wyświetlanie obrazu panoramicznego wysokiej rozdzielczości (1080 progresywnych linii po 1920 pikseli każda), co pozwala uzyskać najwyższą jakości obrazu z dowolnego sygnału wejściowego w formacie HD do 1080 linii. Obraz jest czysty, bez migotania, ma optymalną jasność i rewelacyjne kolory. Żywy i ostry obraz zapewnia niezapomniane wrażenia podczas oglądania.

Zintegrowany cyfrowy tuner umożliwia odbiór sygnału DVB-T

Zintegrowany tuner DVB-T umożliwia odbiór kanałów cyfrowej telewizji naziemnej bez dodatkowego dekodera. Ciesz się najlepszymi kanałami telewizyjnymi bez zbędnych przewodów!

Dynamiczna poprawa kontrastu zapewniająca bogactwo szczegółów czerni

Potrzebujesz płaskiego wyświetlacza LCD o największym kontraście, najżywszych obrazach i szerokim kącie widzenia. W opracowanej przez firmę Philips funkcji dynamicznej poprawy kontrastu zastosowano przetwarzanie wideo i wyjątkową technologię przyciemnianego podświetlenia. Zapewnia ona głęboką czerń oraz większe bogactwo szczegółów. Przyciemniane podświetlenie powoduje nawet 5-krotne* zwiększenie kontrastu, poprawiając jednocześnie kąt widzenia. Daje jasny, naturalny obraz o wysokim kontraście i żywych kolorach. (* Od 2 do 5 razy, w zależności od typu ekranu i zawartości obrazu).

Dopasowana do zestawu obrotowa podstawa w zestawie

Ta wysokiej jakości podstawa zaprojektowana specjalnie do tego telewizora umożliwia jego łatwe zamontowanie w niemal dowolnym miejscu bez potrzeby wiercenia otworów w ścianie. Możliwość obrotu o 40 stopni (po 20 stopni na każdą ze stron) umożliwia idealne ustawienie telewizora. Z tyłu zestawu znajduje się system do zarządzania przewodami, aby pozostały one niewidoczne. Podstawę można zamontować na odpowiednim stojaku podłogowym.

Dostęp do zdjęć, muzyki i filmów dzięki poprzez łącze PC-link

Łącze PC-link to łatwy i sprawiający wiele przyjemności dostęp do własnych plików multimedialnych*. Otwarte standardy WiFi i Ethernet (sieć lokalna LAN) umożliwiają komunikację przewodową i bezprzewodową** (opcjonalnie) oraz są ze sobą zgodne. Zapewnia to nieskrępowany dostęp do cyfrowych zdjęć, filmów i muzyki na komputerze przez domową sieć LAN. Zapewniają go łatwy w obsłudze intuicyjny interfejs użytkownika telewizora i program komputerowy Philips Multimedia Manager — wystarczy nacisnąć jeden przycisk. (* Patrz informacje o produkcie, aby dowiedzieć się jakie formaty obsługuje; wymagana sieć komputerowa LAN. ** Wymagane dodatkowe urządzenie: most Ethernet.)

Przystosowany do bezprzewodowego połączenia z komputerem

Technologia Wi-Fi to wiodący standard bezprzewodowych łączy szerokopasmowych. Funkcja obsługi sieci bezprzewodowej* w telewizorach Philips daje możliwość udostępniania swoich zasobów multimedialnych w całym domu — na dodatek bez uciążliwych przewodów. Szerokie pasmo przesyłania danych pozwala cieszyć się wysokiej jakości zdjęciami, muzyką oraz filmami wideo w promieniu nawet 100 metrów**. Korzystaj ze swobodnego dostępu do komputerowej lub domowej sieci Wi-Fi (router). (*Wymaga opcjonalnego mostu Wi-Fi Ethernet. **Może się różnić, w zależności od warunków lokalnych.)

Złącze USB i gniazdo kart pamięci to nieprzerwane odtwarzanie multimediów

Natychmiastowy dostęp do filmów, zdjęć i muzyki. Gniazdo kart pamięci umożliwia korzystanie z kart typu Compact Flash I oraz II, Memory Stick, SD Card / Mini SD Card, Smart Media, Micro Drive (do 2 GB) i Multi Media Card. Wystarczy włożyć kartę do gniazda z boku telewizora, aby uzyskać dostęp do zapisanych na niej plików multimedialnych. Złącze USB umożliwia odczytywanie danych z większości aparatów cyfrowych i urządzeń obsługujących standard USB.

2 wejścia HDMI zapewniają cyfrowy sygnał HD w jednym przewodzie

Interfejs HDMI zapewnia cyfrowe połączenie nieskompresowanego sygnału RGB pomiędzy źródłem sygnału i ekranem. Brak konwersji na sygnał analogowy zapewnia rewelacyjny obraz, a silny sygnał zmniejszone migotanie i czystszą wizję. Interfejs HDMI w sposób inteligentny komunikuje się w najwyższej rozdzielczości z urządzeniem źródłowym. Jest on w pełni kompatybilny wstecz ze źródłami sygnału DVI oraz przekazuje dźwięk cyfrowy. HDMI wykorzystuje zabezpieczenie przed kopiowaniem HDCP. Dwa wejścia HDMI umożliwiają podłączanie wielu źródeł sygnału HD, np. przystawki telewizyjnej HD i odtwarzacza Blu-ray. Dzięki temu telewizor jest w pełni przygotowany na rozwój technologii HD.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Obsługa formatu DVB-T tylko w niektórych krajach.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu