1
Telewizor

Płaski telewizor panoramiczny

  Płaski telewizor panoramiczny

  Oglądanie filmów

  Płaski telewizor Philips Cineos pozwala cieszyć się najlepszą jakością obrazu dzięki technologiom LCD HD, Pixel Plus 2 HD, Ambilight 2 i obrotowej podstawce z silniczkiem. Technologia Connected Planet umożliwia jeszcze szerszy dostęp do zawartości multimedialnej. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Cineos Płaski telewizor panoramiczny

107 cm (42"), LCD, HD Ready 42PF9830/10 Znajdź podobne produkty

Oglądanie filmów

z technologią Pixel Plus 2 HD i Ambilight 2

 • 2-kanałowa, aktywna funkcja Ambilight zwiększa wrażenia podczas oglądania

  Funkcja Ambilight w znaczący sposób zwiększa wrażenia podczas oglądania, generując odpowiednie podświetlenie otoczenia, które doskonale uzupełnia kolory i intensywność oświetlenia wyświetlanego obrazu. Funkcja ta dodaje filmom nowego wymiaru, całkowicie otaczając Cię akcją. Tak stworzona aura sprawia, że oglądanie jest bardziej komfortowe i poprawia percepcję szczegółów obrazu, kontrastu i koloru. Ambilight automatycznie i niezależnie dostosowuje kolor emitowanego podświetlenia do obrazu zmieniającego się na ekranie.

 • Zgodność z technologią HD zapewnia najwyższej jakości obraz z sygnału HD

  Zgodność z technologią HD zapewnia najwyższej jakości obraz z sygnału HD

  Ciesz się wyjątkową jakością sygnału telewizji High Definition i przygotuj się na możliwość obsługi źródeł HD, takich jak transmisje HDTV, dekodery lub odtwarzacze Blu-ray. HD Ready to chroniony znak technologii, która zapewnia jakość obrazu przewyższającą technologię przeplotu Progressive Scan. Spełnia ona ostre normy wyznaczone przez EICTA, dzięki czemu na ekranie HD można wyświetlić obraz o rozdzielczości i jakości oferowanej przez sygnał High Definition. Uniwersalne złącze umożliwia wyświetlanie sygnałów analogowych YPbPr i nieskompresowanych sygnałów cyfrowych DVI lub HDMI, a także obsługę standardu HDCP. Obsługiwane są sygnały 720p oraz 1080i przy 50 i 60 Hz.

 • Pixel Plus 2 HD to wspaniałe szczegóły, głębia i czystość obrazu

  Pixel Plus 2 HD to wspaniałe szczegóły, głębia i czystość obrazu

  Technologia Pixel Plus 2 HD oferuje unikalne połączenie ostrości, naturalnych szczegółów, większej głębi, żywych kolorów i płynności ruchu standardowych telewizorów, obsługi sygnałów High Definition i źródeł multimedialnych. Każdy piksel odbieranego obrazu jest poddawany obróbce w celu lepszego dopasowania do sąsiadujących pikseli, co pozwala osiągnąć większą naturalność obrazu. Artefakty w skompresowanych plikach multimedialnych są wykrywane i minimalizowane, dzięki czemu obraz jest czysty i niezwykle ostry. Cyfrowa redukcja szumów gwarantuje gładki i ostry obraz.

 • Ekran LCD Full HD 1920x1080p

  Wyświetlacz ten wyświetla obraz z rozdzielczością zwaną Full HD. Najnowocześniejsza technologia ekranów LCD umożliwia wyświetlanie obrazu panoramicznego wysokiej rozdzielczości (1080 progresywnych linii po 1920 pikseli każda), co pozwala uzyskać najwyższą jakości obrazu z dowolnego sygnału wejściowego w formacie HD do 1080 linii. Obraz jest czysty, bez migotania, ma optymalną jasność i rewelacyjne kolory. Żywy i ostry obraz zapewnia niezapomniane wrażenia podczas oglądania.

 • 2 zintegrowane głośniki monolityczne NXT o wspaniałej wydajności

  Przełomowa technologia głośników panelowych NXT™ została udoskonalona, dzięki czemu powstały głośniki monolityczne. Zewnętrzna powierzchnia obudowy telewizora jest w rzeczywistości membraną głośnika. Dzięki temu głośniki są teraz praktycznie niewidoczne, mają oszałamiającą stylistykę oraz emitują niezwykle czysty dźwięk.

 • Dołączona dopasowana podstawa obrotowa z silniczkiem

  Wysokiej jakości podstawa zaprojektowana specjalnie dla tego telewizora ułatwia jego zamontowanie bez potrzeby wiercenia otworów w ścianie. Sterowana za pomocą pilota obrotowa podstawa umożliwia wygodne znalezienie odpowiedniego ustawienia telewizora. Kąt obrotu wynosi 60 stopni (po 30 stopni na każdą ze stron), możliwe jest zapamiętanie pozycji centralnej oraz poprzednio używanej. Z tyłu zestawu znajduje się system do zarządzania przewodami, aby pozostały one niewidoczne. Podstawę można zamontować na odpowiednim stojaku podłogowym.

 • Dostęp do zdjęć, muzyki i filmów dzięki poprzez łącze PC-link

  Łącze PC-link to łatwy i sprawiający wiele przyjemności dostęp do własnych plików multimedialnych*. Otwarte standardy WiFi i Ethernet (sieć lokalna LAN) umożliwiają komunikację przewodową i bezprzewodową** (opcjonalnie) oraz są ze sobą zgodne. Zapewnia to nieskrępowany dostęp do cyfrowych zdjęć, filmów i muzyki na komputerze przez domową sieć LAN. Zapewniają go łatwy w obsłudze intuicyjny interfejs użytkownika telewizora i program komputerowy Philips Multimedia Manager — wystarczy nacisnąć jeden przycisk. (* Patrz informacje o produkcie, aby dowiedzieć się jakie formaty obsługuje; wymagana sieć komputerowa LAN. ** Wymagane dodatkowe urządzenie: most Ethernet.)

 • Złącze USB i gniazdo kart pamięci to nieprzerwane odtwarzanie multimediów

  Natychmiastowy dostęp do filmów, zdjęć i muzyki. Gniazdo kart pamięci umożliwia korzystanie z kart typu Compact Flash I oraz II, Memory Stick, SD Card / Mini SD Card, Smart Media, Micro Drive (do 2 GB) i Multi Media Card. Wystarczy włożyć kartę do gniazda z boku telewizora, aby uzyskać dostęp do zapisanych na niej plików multimedialnych. Złącze USB umożliwia odczytywanie danych z większości aparatów cyfrowych i urządzeń obsługujących standard USB.

 • Przystosowany do bezprzewodowego połączenia z komputerem

  Technologia Wi-Fi to wiodący standard bezprzewodowych łączy szerokopasmowych. Funkcja obsługi sieci bezprzewodowej* w telewizorach Philips daje możliwość udostępniania swoich zasobów multimedialnych w całym domu — na dodatek bez uciążliwych przewodów. Szerokie pasmo przesyłania danych pozwala cieszyć się wysokiej jakości zdjęciami, muzyką oraz filmami wideo w promieniu nawet 100 metrów**. Korzystaj ze swobodnego dostępu do komputerowej lub domowej sieci Wi-Fi (router). (*Wymaga opcjonalnego mostu Wi-Fi Ethernet. **Może się różnić, w zależności od warunków lokalnych.)

 • Możliwość podłączenia większości nowoczesnych urządzeń HDMI i DVI-I

  Złącza HDMI i DVI-I umożliwiają przesyłanie nieskompresowanego sygnału cyfrowego RGB od źródła do ekranu. Wyeliminowanie jakiejkolwiek konwersji na sygnał analogowy zapewnia nieskazitelny obraz. Silny sygnał zmniejsza migotanie i zapewnia czystość obrazu. Interfejs HDMI w sposób inteligentny komunikuje się w najwyższej rozdzielczości z urządzeniem źródłowym. Jest on w pełni kompatybilny wstecz ze źródłami sygnału DVI oraz przekazuje dźwięk cyfrowy. HDMI i DVI-I wykorzystują zabezpieczenie przed kopiowaniem HDCP. Wejście DVI-I jest również zgodne z sygnałami analogowymi dla skanowania progresywnego oraz z sygnałami HDTV i PC (VGA).

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu