1
Telewizor

Telewizor LED Smart

  Telewizor LED Smart

  Nagrodzona wydajność

  Seria 9000 — uhonorowana nagrodą EISA dla najlepszych telewizorów LCD ostatnich 10 lat — stanowi nowość pod względem obrazu i możliwości podłączenia. Technologie Perfect Pixel HD Engine oraz LED Pro zapewniają niezwykle realistyczny obraz, a technologie Ambilight i 3D Max ożywiają filmy. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Nagrodzona wydajność

Seria 9000 — uhonorowana nagrodą EISA dla najlepszych telewizorów LCD ostatnich 10 lat — stanowi nowość pod względem obrazu i możliwości podłączenia. Technologie Perfect Pixel HD Engine oraz LED Pro zapewniają niezwykle realistyczny obraz, a technologie Ambilight i 3D Max ożywiają filmy. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

9000 series Telewizor LED Smart

132 cm (52"), Full HD 3D Max, DVB-T/C 52PFL9606H/12 Znajdź podobne produkty

Nagrodzona wydajność

Trójstronne oświetlenie Ambilight i najwyższa jakość obrazu

 • Ambilight Spectra XL — technologia Ambilight w nowym wydaniu pozwalająca jeszcze bardziej zanurzyć się w obrazie

  Ciesz się nowymi wrażeniami wizualnymi dzięki technologii Ambilight Spectra XL! Ta opatentowana technologia firmy Philips jeszcze bardziej powiększa obszar wyświetlania, emitując z tylnego panelu telewizora podświetlenie na ścianę. Technologia Ambilight automatycznie dostosowuje kolor i jasność światła tak, aby pasowały do wyświetlanego obrazu. Dzięki funkcji dopasowania do ściany kolor światła jest zawsze idealny, niezależnie od koloru ściany.

 • Rozdzielczość Full HD i technologia Perfect Pixel HD Engine zapewniają niezrównaną ostrość obrazu

  Delektuj się niezrównaną ostrością i wyrazistością obrazu, którą zapewnia technologia Perfect Pixel HD Engine. Dzięki poprawie każdego piksela obrazu pod kątem otaczających go pikseli uzyskiwany obraz jest bardziej naturalny. W efekcie powstaje unikalne połączenie ostrości, naturalnych szczegółów, żywych kolorów, niezwykłego kontrastu i płynnego, naturalnego ruchu. Uzyskanie wyraźnego, bardzo ostrego obrazu jest możliwe dzięki funkcji wykrywania i redukcji artefaktów oraz szumów we wszystkich źródłach. Ekran Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli pozwala cieszyć się doskonałym obrazem o rewelacyjnej jasności, bez migotania.

 • Technologia Perfect Natural Motion zapewnia płynne wyświetlanie filmów Full HD

  Ciesz się akcją bez migotania. Technologia Perfect Natural Motion analizuje wyświetlany obraz, korygując migotanie zarówno w przypadku nadawanych programów, jak i nagrań (w tym z obrazu o rozdzielczości 1080p i 24p True Cinema na płytach Blu-ray i DVD). Zapewnia ona jeszcze większą płynność ruchu i doskonałą ostrość obrazu. Ciesz się jakością obrazu lepszą niż w kinie!

 • Technologia Full HD 3D Max pozwalająca zanurzyć się w świecie obrazów 3D

  Technologia Full HD 3D Max pozwalająca zanurzyć się w świecie obrazów 3D

  Zachwyć się filmami trójwymiarowymi we własnym pokoju na ekranie telewizora z technologią 3D Max. Połączenie szybkiego ekranu i okularów z aktywną przesłoną zapewnia głębię i realizm obrazu w rozdzielczości Full HD. Teraz cała zawartość dwuwymiarowa może być oglądana w trzech wymiarach. Można nawet dostosować głębię obrazu 3D do własnych upodobań. Aby korzystać z technologii 3D Max, wystarczy założyć okulary 3D Max.

 • Technologia FULL HD LED Pro pozwalająca uzyskać najbardziej żywe obrazy trójwymiarowe

  Technologia FULL HD LED Pro pozwalająca uzyskać najbardziej żywe obrazy trójwymiarowe

  Technologia Full HD LED Pro zapewnia wyjątkowy kontrast i najbardziej żywe obrazy trójwymiarowe. Ciesz się zapierającym dech w piersiach obrazem i niższymi rachunkami za prąd. Ten nagradzany telewizor Philips LED Pro zużywa nawet o 50% mniej energii! Wąski ekran jest podświetlany przez ponad 1000 diod LED, które pozwalają uzyskać najjaśniejszą biel i najciemniejszą czerń. W połączeniu z technologią Perfect Pixel HD Engine oznacza to doskonały obraz o wyjątkowym kontraście, niesamowitej ostrości i żywych kolorach.

 • Technologia Perfect Motion Rate (PMR) o częstotliwości 1000 Hz zapewnia doskonałą ostrość ruchomego obrazu

  Technologia Perfect Motion Rate (PMR) o częstotliwości 1000 Hz zapewnia doskonałą ostrość ruchomego obrazu

  Technologia Perfect Motion Rate (PMR) wykorzystująca częstotliwość 1000 Hz zapewnia niezrównaną ostrość, czystość i dynamikę ruchomego obrazu podczas oglądania filmów akcji. Nowy standard PMR stworzony przez firmę Philips stanowi połączenie najszybszego odświeżania obrazu, technologii Perfect Natural Motion i jedynego w swoim rodzaju sposobu przetwarzania sygnału wizyjnego, co gwarantuje niespotykaną ostrość ruchomego obrazu.

 • Zestaw głośników SoundStage o mocy 40 W w celu zapewnienia dynamicznego i potężnego dźwięku przy bardzo smukłej konstrukcji telewizora

  Zestaw głośników SoundStage o mocy 40 W w celu zapewnienia dynamicznego i potężnego dźwięku przy bardzo smukłej konstrukcji telewizora

  Zestaw głośników SoundStage o mocy wyjściowej 40 W RMS zapewnia większą dynamikę i moc niż jakikolwiek inny telewizor LCD dostępny obecnie na rynku. Teraz możliwe jest połączenie bardzo smukłej konstrukcji z potężnym dźwiękiem telewizora. Podstawa telewizora zawiera bardzo cienki zestaw głośników, który łączy ciepłe brzmienie głębokich basów z doskonałą wyrazistością. Również po zamontowaniu na ścianie można cieszyć się wspaniałymi wrażeniami dźwiękowymi dzięki korekcjom wprowadzanym przez układ zaawansowanego przetwarzania. Ciesz się świetnym dźwiękiem i niewielką konstrukcją.

 • Mnóstwo aplikacji internetowych, filmów do wypożyczenia i usługa Catch-up TV

  Mnóstwo aplikacji internetowych, filmów do wypożyczenia i usługa Catch-up TV

  Wypożyczaj filmy z internetowych wypożyczalni bezpośrednio na Twój telewizor, oglądaj ulubione programy w ramach usługi Catch-up TV i ciesz się szeroką gamą aplikacji internetowych dzięki usłudze Net TV. Możesz również przeglądać Internet.

 • Dzięki standardowi DLNA możesz cieszyć się zdjęciami, muzyką i filmami w telewizorze

  Dzięki standardowi DLNA możesz cieszyć się zdjęciami, muzyką i filmami w telewizorze

  Udostępnij zdjęcia, muzykę i filmy ze smartfona, tabletu lub komputera na dużym ekranie, korzystając ze standardu DLNA.

 • Steruj telewizorem za pomocą smartfona, tabletu lub klawiatury

  Steruj telewizorem za pomocą smartfona, tabletu lub klawiatury

  Steruj swoim telewizorem w niezwykle prosty i wygodny sposób. Wystarczy podłączyć klawiaturę bezprzewodową lub użyć ze smartfona bądź tabletu do sterowania telewizorem Smart.

 • Wyszukiwanie, planowanie nagrywania, nagrywanie* i wstrzymywanie programów telewizyjnych

  Wyszukiwanie, planowanie nagrywania, nagrywanie* i wstrzymywanie programów telewizyjnych

  Nagrywaj wyświetlane programy telewizji cyfrowej na urządzenie USB podłączone do telewizora Philips lub wstrzymuj ich odtwarzanie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, a następnie kontynuuj oglądanie w dogodnym momencie. Korzystając z elektronicznego przewodnika telewizyjnego, możesz wyszukiwać ulubione programy i w prosty sposób planować ich nagrywanie. Dzięki temu możesz oglądać telewizję wtedy, kiedy najbardziej Ci to odpowiada.

 • Wbudowany interfejs Wi-Fi umożliwia bezprzewodowe korzystanie z aplikacji Net TV i funkcji SimplyShare

  Ciesz się filmami, zdjęciami, informacjami i rozrywką oraz innymi treściami online bezpośrednio na ekranie telewizora. Wystarczy podłączyć telewizor bezpośrednio do sieci domowej przy użyciu prostego kreatora, a następnie obsługiwać aplikacje za pomocą pilota do telewizora, korzystając z szerokiej oferty aplikacji.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Telewizja 3D wymaga zestawu PTA516 (okulary z aktywną przesłoną), kompatybilnego źródła dźwięku oraz materiału źródłowego 3D.
 • Tryb gry dwuosobowej 3D Max jest obsługiwany jedynie przez następujące telewizory 3D Max: 58pfl9956, 46pfl9706, 37pfl9606, 52pfl9606, 46pfl8686, 40pfl8606, 46pfl8606, _pfl5507 (UE), _pfl7007 (UE), _pfl8007 (UE), _pfl9x07
 • Net TV: Odwiedź stronę www.philips.com/smarttv, aby odkryć usługi dostępne w swoim kraju.
 • Wi-Fi MediaConnect: Odtwarzanie filmu zależy od prędkości komputera i przepustowości sieci Wi-Fi. Minimalne i zalecane wymagania systemowe można znaleźć na stronie: www.philips.com/wifimediaconnect. Zawartość jest wyświetlana z niewielkim, kilkusekundowym opóźnieniem. Mogą wystąpić niewielkie różnice w odbiorze obrazu i dźwięku.
 • Z opisanych wyżej względów dzieci nie powinny oglądać obrazu 3D bez nadzoru rodziców. Nie zalecamy oglądania obrazu 3D przez dzieci w wieku poniżej 6 lat.
 • Telewizor zapewnia odbiór sygnału DVB dla ogólnodostępnych programów telewizyjnych. Niektórzy nadawcy DVB mogą nie być obsługiwani. Aktualną listę można znaleźć w sekcji Często zadawane pytania na stronie pomocy technicznej firmy Philips. W przypadku niektórych nadawców obowiązuje dostęp warunkowy i wymagana jest subskrypcja. Aby uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nadawcą.
 • Elektroniczny przewodnik telewizyjny (8 dni) nie jest dostępny we wszystkich krajach
 • Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych w technologii IPTV zawartych w elektronicznym przewodniku telewizyjnym (mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału), nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji (CI+). Niezbędne jest połączenie z Internetem.
 • Zużycie energii jest wyrażane w kWh na rok, w oparciu o pobór mocy telewizora działającego 4 godziny dziennie przez 365 dni. Dokładne zużycie energii zależy od sposobu użytkowania telewizora.
 • Ołów znajduje się tylko w niektórych częściach tego telewizora lub jego komponentach, dla których nie istnieje alternatywa technologiczna, zgodnie z bieżącymi klauzulami dot. zwolnienia przewidzianymi w dyrektywie RoHS.
 • ISF i IMAGING SCIENCE FOUNDATION są znakami towarowymi, których właścicielem jest firma Isf Research Labs Llc Limited Liability Company
 • Tylko dla gier 2D.
 • Sprawdź, czy konsola do gier jest podłączona do złącza HDMI w telewizorze.
 • Urządzenie jest przystosowane do odbioru otwartych kanałów węgierskiej cyfrowej telewizji naziemnej

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu