1

Supersmukły telewizor Full HD z systemem Android™

  -{discount-percentage}%

  Supersmukły telewizor Full HD z systemem Android™

  Supersmukły telewizor Full HD z systemem Android

  Zapnij pasy: telewizor Philips z serii 8100 zabierze Cię w ekscytującą podróż. System Android zapewnia błyskawiczne przetwarzanie, dzięki czemu poruszanie się po menu Smart TV to pestka. Niezwykle smukła konstrukcja telewizora jest równie dynamiczna, jak jego działanie Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Supersmukły telewizor Full HD z systemem Android

Zapnij pasy: telewizor Philips z serii 8100 zabierze Cię w ekscytującą podróż. System Android zapewnia błyskawiczne przetwarzanie, dzięki czemu poruszanie się po menu Smart TV to pestka. Niezwykle smukła konstrukcja telewizora jest równie dynamiczna, jak jego działanie Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

8100 series Supersmukły telewizor Full HD z systemem Android™

139 cm (55"), Telewizor LED Full HD, Quad Core, Tuner dwugłowicowy DVB-T/T2/C/S/S2 55PFS8159/60 Znajdź podobne produkty

Supersmukły telewizor Full HD z systemem Android

Z 4-stronnym systemem Ambilight

Sklep Google Play™ — świat na wyciągnięcie ręki

Poczuj się jak dziecko w sklepie ze słodyczami. Korzystaj z pysznego wyboru aplikacji oraz innych smakołyków ze sklepu Google Play™, takich jak przeglądarka Chrome™, YouTube™, filmy Google, muzyka Google, portale społecznościowe oraz wiele innych — a wszystko to na telewizorze z systemem Android™.

Dwugłowicowy tuner umożliwia oglądanie i nagrywanie więcej niż jednego programu

Koniec walki o pilota. Dzięki dwugłowicowemu tunerowi możesz obejrzeć zarówno ulubiony serial, jak i mecz piłki nożnej. Funkcja podwójnego nagrywania umożliwia oglądanie jednego programu podczas nagrywania innego, więc zawsze będziesz mieć coś do obejrzenia później.

Wskazuj, pisz, mów lub wykonuj gesty — prawdziwie inteligentna obsługa

Interakcja z telewizorem jeszcze nigdy nie była taka łatwa ani tak przyjemna. Nasz całkowicie intuicyjny pilot ma wszystkie tradycyjne elementy, takie jak przyciski skrótów, funkcję myszy umożliwiającą wskazywanie i klikanie oraz klawiaturę na odwrocie, a to jeszcze nie wszystko. Chcesz zmienić głośność? Wystarczy prosty ruch ręką (bez konieczności korzystania z pilota!), a wbudowana kamera rozpozna ten gest i wyreguluje głośność. Nie masz ochoty korzystać z klawiatury? Powiedz coś do pilota, a rezultaty zostaną wyświetlona na ekranie telewizora! To prawdziwie inteligentny sposób obsługi.

Zintegrowana kamera Smart Camera jest aktywowana, gdy jej potrzebujesz

Raz ją widać, a raz nie! Inteligentna kamera Philips jest dyskretnie schowana w dolnej części ramy telewizora, dzięki czemu nie psuje eleganckiego wyglądu telewizora. W przypadku rozpoczęcia rozmowy przez Skype™ lub sterowania telewizorem za pomocą gestów kamera wysuwa się w dół po jednym kliknięciu pilota.

Wi-Fi Miracast™ — wyświetlanie ekranu smartfona na telewizorze

Wyświetlaj w telewizorze zawartość urządzenia inteligentnego i oglądaj ją z rodziną i przyjaciółmi. Wykorzystując proste polecenie, można wyświetlić na dużym ekranie wszystko — od zdjęć i filmów po gry i inne elementy ze smartfona lub tabletu.

4-stronny system Ambilight — wyobraź sobie telewizor otoczony poświatą

4-stronny system Ambilight — wyobraź sobie telewizor otoczony poświatą

W Twoim domu panuje przytulna atmosfera, zatem wybierz telewizor, który także tworzy ciepły i miły nastrój. Nasza niezwykła technologia Ambilight emituje z czterech stron bardzo szeroką poświatę na ścianę znajdującą się za telewizorem. Dzięki temu ekran wydaje się szerszy, wrażenia z oglądania są spotęgowane, a telewizor zdaje się unosić w powietrzu. Kolory, dynamika i emocje przenoszą się poza ekran — do Twojego pokoju, zapewniając bardziej ekscytujące, intensywne i realistyczne wrażenia podczas oglądania.

Niezwykle smukły profil — najnowocześniejsza stylistyka

Niezwykle smukły profil — najnowocześniejsza stylistyka

Czasami mniej znaczy więcej. Zwłaszcza, jeśli chodzi o grubość telewizora. Dlatego niezwykle smukłe telewizory Philips mają najcieńszą, najwyraźniejszą i najlepiej dopracowaną konstrukcję. Pod niektórymi kątami prawie jej nie widać, a jednak jest pierwszą rzeczą, którą goście podziwiają po wejściu do pokoju.

Technologia PMR 800 Hz zapewnia doskonałą płynność ruchomych obrazów

Technologia PMR 800 Hz zapewnia doskonałą płynność ruchomych obrazów

Nic nie może się równać z dawką adrenaliny serwowaną podczas grania, oglądania dynamicznych wydarzeń sportowych lub filmów akcji. Dlatego ten telewizor firmy Philips jest wyposażony w technologię Perfect Motion Rate 800 Hz, która zapewnia maksymalną płynność ruchomych obrazów. Ponieważ puls może czasami podskakiwać, ale obraz w telewizorze nie powinien.

Doskonałe wykończenie: telewizor, który wygląda tak dobrze, jak funkcjonuje

Dom odzwierciedla styl właściciela. Nasi projektanci postawili na subtelne, wyrafinowane kolory i elementy wykończenia oraz wysokiej jakości materiały, takie jak aluminium, tak aby stylistyka telewizora idealnie komponowała się z wystrojem wnętrza.

Perfect Pixel HD — nagradzana technologia jakości obrazu

Korzystając z dziedzictwa tej nagradzanej technologii, udało nam się podnieść już i tak wysoką rozdzielczość obrazu na zupełnie nowy poziom. Bez względu na to, czy lubisz grać czy spędzać wieczory na oglądaniu ulubionych filmów przesyłanych strumieniowo, technologia Philips Perfect Pixel HD zapewnia niezrównaną ostrość obrazu. Od intensywnych, żywszych kolorów do głębszej czerni i jaśniejszej bieli — każdy szczegół to prawdziwa przyjemność dla oczu.

Od aplikacji do Cloud TV: jeszcze większa dawka rozrywki

Wyobraź sobie powiększającą się kolekcję aplikacji i gier w swoim telewizorze. Samodzielnie możesz wybrać pozycje, które mają znaleźć się na ekranie głównym — od filmów z serwisu YouTube po muzykę, wideo na żądanie i inne pozycje. Chcesz czegoś więcej? Poznaj aplikację Cloud TV. Dzięki setkom płatnych kanałów międzynarodowych możesz oglądać ulubione programy i przekonać się, co oglądają widzowie na drugim końcu świata. Dzięki aplikacji Cloud Explorer możesz wyświetlać (i udostępniać) ulubione zdjęcia i filmy zapisane w serwisie Dropbox™ na dużym ekranie.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Aplikacja pilota telewizyjnego Philips i powiązane z nią funkcje różnią się w zależności od modelu telewizora i kraju, a także modelu urządzenia inteligentnego i systemu operacyjnego. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.philips.com/TV.
 • Aby pobrać aplikację dla telewizora Smart TV, odwiedź stronę www.philips.com/tv i odkryj usługi dostępne w Twoim kraju.
 • Kanały dostępne w aplikacji Cloud TV zależą od dostępności i przepisów w danym kraju
 • Zgodność zależy od certyfikatu Wi-Fi Miracast i systemu Android w wersji 4.2 lub nowszej. Szczegółowe informacje można znaleźć w dokumentacji technicznej urządzenia.
 • Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych. Nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji (CI+). Mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału.
 • Android, Google Play i inne znaki są znakami towarowymi firmy Google Inc.
 • Telewizor może być używany z każdym uchwytem ściennym 200 x 200 mm zgodnym ze standardem VESA. Aby w pełni wykorzystać możliwości systemu Ambilight, zaleca się użycie uchwytu THIN 225 lub THIN 245 firmy Vogel's. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.vogels.com.
 • Z opisanych wyżej względów dzieci nie powinny oglądać obrazu 3D bez nadzoru rodziców. Nie zalecamy oglądania obrazu 3D przez dzieci w wieku poniżej 6 lat.
 • Telewizor zapewnia odbiór sygnału DVB dla ogólnodostępnych programów telewizyjnych. Niektórzy nadawcy DVB mogą nie być obsługiwani. Aktualną listę można znaleźć w sekcji Często zadawane pytania na stronie pomocy technicznej firmy Philips. W przypadku niektórych nadawców obowiązuje dostęp warunkowy i wymagana jest subskrypcja. Aby uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nadawcą.
 • Zużycie energii jest wyrażane w kWh na rok, w oparciu o pobór mocy telewizora działającego 4 godziny dziennie przez 365 dni. Dokładne zużycie energii zależy od sposobu użytkowania telewizora.
 • Elektroniczny przewodnik telewizyjny i faktyczna dostępność (do 8 dni) zależą od kraju i operatora.
 • (Philips) zgodne tylko z określonymi odtwarzaczami firmy Philips.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu