1

Zakrzywiony telewizor LED 4K z systemem Android TV™

  -{discount-percentage}%
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/5/55pus8700_12/55pus8700_12_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Zakrzywiony telewizor LED 4K z systemem Android TV™

  Zakrzywiony telewizor LED 4K z systemem Android

  Bez kompromisów: zakrzywiony telewizor UHD z serii 8700 z systemem Android łączy w sobie wysokiej jakości materiały i technologię oraz elegancką stylistykę. Doskonałe funkcje obejmują 3-stronny system Ambilight, czterordzeniowy procesor, podstawę w kształcie łuku i widoczny zestaw głośników. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Zakrzywiony telewizor LED 4K z systemem Android

Bez kompromisów: zakrzywiony telewizor UHD z serii 8700 z systemem Android łączy w sobie wysokiej jakości materiały i technologię oraz elegancką stylistykę. Doskonałe funkcje obejmują 3-stronny system Ambilight, czterordzeniowy procesor, podstawę w kształcie łuku i widoczny zestaw głośników. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

8700 series Zakrzywiony telewizor LED 4K z systemem Android TV™

139 cm (55"), Telewizor LED 4K Ultra HD, Quad Core, 16 GB z opcją rozszerzenia, Tuner dwugłowicowy DVB-T/T2/C/S/S2 55PUS8700/12 Znajdź podobne produkty

Zakrzywiony telewizor LED 4K z systemem Android

Z 3-stronnym systemem Ambilight

 • Technologia Ambilight na zawsze odmieni Twój sposób postrzegania telewizorów

  W twoim domu panuje przytulna atmosfera, zatem wybierz telewizor, który także tworzy ciepły i miły nastrój. Unikalna technologia Ambilight firmy Philips optycznie znacznie poszerza ekran i pozwala przenieść się w głąb akcji. Telewizor emituje na ścianę bardzo szeroką poświatę z trzech stron ekranu. Kolory, dynamika i emocje przenoszą się poza ekran — wprost do pomieszczenia — i sprawiają, że oglądanie telewizji staje się niesamowitym przeżyciem.

 • 4K Ultra HD: rozdzielczość, jakiej jeszcze nie było

  Telewizor Ultra HD ma rozdzielczość cztery razy większą niż telewizory Full HD. Ponad osiem milionów pikseli oraz unikatowa technologia zwiększania rozdzielczości Ultra Resolution pozwalają uzyskać lepszy obraz w każdej sytuacji. Wybierz większą ostrość, lepszą głębię, doskonały kontrast, płynny i naturalny ruch oraz bezbłędne odwzorowanie szczegółów.

 • Funkcja Micro Dimming Pro zapewnia niesamowity kontrast

  Funkcja Micro Dimming Pro optymalizuje kontrast w telewizorze w zależności od jasności w pomieszczeniu. Czujnik światła i specjalne oprogramowanie analizują obraz w 6400 różnych obszarach, dzięki czemu można cieszyć się niesamowitym kontrastem i wspaniałą jakością obrazu, które pozwalają jeszcze pełniej przeżyć to, co dzieje się na ekranie.

 • Pixel Precise Ultra HD: odkryj żywy i wyrazisty obraz w rozdzielczości UHD

  Piękno telewizora 4K Ultra HD emanuje z każdego detalu. Technologia Philips Pixel Precise Ultra HD pozwalają wyświetlić na ekranie każdy obraz w rozdzielczości UHD. Dzięki temu można oglądać płynne, a jednocześnie ostre ruchome obrazy. Podziwiaj głębszą czerń, jaśniejszą biel, żywe kolory i naturalne odcienie skóry — zawsze i niezależnie od źródła.

 • Wykorzystaj możliwości czterordzeniowego procesora i zintegrowanego systemu Android

  Czterordzeniowy procesor firmy Philips łączy się z systemem Android, aby zapewnić ekscytujące wrażenia podczas grania. Dzięki systemowi Android w telewizorze można nawigować, włączać aplikacje i odtwarzać filmy w bardzo szybki, niezwykle intuicyjny i niesamowicie atrakcyjny sposób.

 • Wyraź swój styl z zakrzywionym telewizorem Philips

  Wyraź swój styl z zakrzywionym telewizorem Philips

  Żyjesz tak, jak lubisz — czy nie nadszedł już czas, by poszukać telewizora, który uzupełniłby Twój wyjątkowy styl? Nasz zakrzywiony telewizor nagina zasady tradycyjnego wzornictwa, aby możliwe było uzyskanie odważnego, nowoczesnego wyglądu. Jeśli połączyć to z wysoką jakością obrazu, otrzymasz dokładnie taki rezultat, którego można by oczekiwać po telewizorze Philips.

 • Sklep Google Play i galeria aplikacji Philips — wyjdź poza zwykłą telewizję

  Sklep Google Play i galeria aplikacji Philips — wyjdź poza zwykłą telewizję

  Sklep Google Play i galeria aplikacji Philips to sposób na wyjście poza tradycyjne programowanie telewizji — teraz czeka na Ciebie duży pakiet filmów, programów telewizyjnych, materiałów muzycznych, aplikacji i gier dostępnych przez Internet. 16 GB pamięci z możliwością rozszerzenia oznacza dużą ilość miejsca do zapisywania ulubionych treści i instalowania większej liczby aplikacji.

 • Przesuwaj, pisz, mów i nie tylko — prawdziwie wygodna interakcja

  Przesuwaj, pisz, mów i nie tylko — prawdziwie wygodna interakcja

  Stworzyliśmy nowe piloty zdalnego sterowania — równie przyjemne w użytkowaniu jak telewizory z systemem Android, z którymi są sparowane. Wprowadź tekst, korzystając z funkcji wyszukiwania głosowego Google* lub pełnej klawiatury Qwerty; powiedz „Open YouTube” (Otwórz YouTube), aby uruchomić aplikację; przesuń palcem po panelu dotykowym, aby przewinąć rodzinne zdjęcia; możesz również używać pilota w klasyczny sposób.

 • Dynamiczna redukcja szumów (DNR, ang. Digital Noise Reduction) optymalizuje obrazy ze wszelkiego rodzaju źródeł

  Twój telewizor to doskonały sprzęt, ale istnieje ryzyko, że o urządzeniu źródłowym, z którego pochodzi odtwarzana zawartość, nie można powiedzieć tego samego. Zaawansowana funkcja dynamicznej redukcji szumów analizuje zawartość pod kątem zakłóceń i przesyła uzyskany obraz w jednym z dwóch kierunków. Obrazy z wysokiej jakości źródła są optymalizowane w celu osiągnięcia najwyższego poziomu ostrości i szczegółowości, jaki można sobie tylko wyobrazić. Obraz z kiepskiej jakości źródeł jest natomiast oczyszczany z zakłóceń, a następnie ulepszany, podobnie jak ma to miejsce z dobrej jakości zawartością.

 • Daj się ponieść emitowanemu przez pięć głośników dźwiękowi o mocy 50 W

  Zanurz się w pięknym dźwięku. Nowa seria 8700 łączy w sobie moc trzech głośników z tyłu telewizora z 2 przednimi głośnikami wysokotonowymi, aby dostarczyć szerokie, imponujące spektrum dźwięku. Głośniki niskotonowe zostały wykonane z neodymu — wysokiej jakości materiału, który pozwala uzyskać lepszą jakość dźwięku, lepsze przenoszenie tonów niskich i bardziej zrównoważoną jakość dźwięku.

 • Z dźwiękiem DTS Premium usłyszysz każdy szczegół

  Wspaniałe głośniki telewizora potrzebują wydajnego systemu przetwarzania, który zachowa czystość oryginalnych materiałów audio. Technologia DTS Premium Suite została opracowana, aby zapewnić użytkownikom jakość, jakiej można oczekiwać od sprzętu wysokiej klasy: otaczający dźwięk przestrzenny, głębokie i bogate brzmienie basów oraz niezwykle wyraźne dialogi przy wysokich poziomach głośności — bez zniekształceń, wahań i ścinania pasma.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Z opisanych wyżej względów dzieci nie powinny oglądać obrazu 3D bez nadzoru rodziców. Nie zalecamy oglądania obrazu 3D przez dzieci w wieku poniżej 6 lat.
 • Elektroniczny przewodnik telewizyjny i faktyczna dostępność (do 8 dni) zależą od kraju i operatora.
 • Oferta aplikacji dla systemu Android może się różnić w zależności od kraju. Więcej informacji można uzyskać w lokalnym sklepie Google Play.
 • Zużycie energii jest wyrażane w kWh na rok, w oparciu o pobór mocy telewizora działającego 4 godziny dziennie przez 365 dni. Dokładne zużycie energii zależy od sposobu użytkowania telewizora.
 • Telewizor zapewnia odbiór sygnału DVB dla ogólnodostępnych programów telewizyjnych. Niektórzy nadawcy DVB mogą nie być obsługiwani. Aktualną listę można znaleźć w sekcji Często zadawane pytania na stronie pomocy technicznej firmy Philips. W przypadku niektórych nadawców obowiązuje dostęp warunkowy i wymagana jest subskrypcja. Aby uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nadawcą.
 • (Philips) zgodne tylko z określonymi odtwarzaczami firmy Philips.
 • Funkcja Google Cast zależy od dostępności aplikacji obsługujących Google Cast i urządzeń. Więcej informacji można znaleźć na stronie poświęconej Google Cast.
 • Aplikacja Philips TV Remote i powiązane z nią funkcje różnią się w zależności od modelu telewizora, operatora i kraju, a także modelu urządzenia przenośnego i systemu operacyjnego. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.philips.com/TVRemoteapp.
 • Oferta aplikacji Smart TV różni się w zależności od modelu telewizora i kraju. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.philips.com/smarttv.
 • Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych. Nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji (CI+). Mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu