1

Cinema 21:9

Telewizor LED

  -{discount-percentage}%

  Cinema 21:9

  Telewizor LED

  Premiera filmowa każdego wieczoru

  Daj się porwać i oglądaj filmy w sposób zgodny z zamierzeniami ich twórców dzięki telewizorowi LED Philips 58PFL9955. Niezwykle szeroki telewizor z technologią Perfect Pixel HD Engine i LED Pro pasuje doskonale do formatu filmowego 21:9 i ożywia obraz dzięki technologii Ambilight i 3D. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Premiera filmowa każdego wieczoru

Daj się porwać i oglądaj filmy w sposób zgodny z zamierzeniami ich twórców dzięki telewizorowi LED Philips 58PFL9955. Niezwykle szeroki telewizor z technologią Perfect Pixel HD Engine i LED Pro pasuje doskonale do formatu filmowego 21:9 i ożywia obraz dzięki technologii Ambilight i 3D. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Cinema 21:9 Telewizor LED

147 cm (58"), Full HD 1080p, telewizja cyfrowa 58PFL9955H/12 Znajdź podobne produkty

Premiera filmowa każdego wieczoru

dzięki formatowi wyświetlania 21:9 i technologii Ambilight

Technologia Perfect Natural Motion zapewnia płynne wyświetlanie filmów Full HD

Ciesz się akcją bez migotania. Technologia Perfect Natural Motion analizuje wyświetlany obraz, korygując migotanie zarówno w przypadku nadawanych programów, jak i nagrań (w tym z obrazu o rozdzielczości 1080p i 24p True Cinema na płytach Blu-ray i DVD). Zapewnia ona jeszcze większą płynność ruchu i doskonałą ostrość obrazu. Ciesz się jakością obrazu lepszą niż w kinie!

Usługa Philips Net TV w technologii Wi-Fi zapewniająca dostęp do usług internetowych za pomocą telewizora

Korzystaj z bogatej oferty usług Net TV i oglądaj filmy, zdjęcia, serwisy informacyjne oraz inną zawartość internetową bezpośrednio na ekranie telewizora. Wystarczy podłączyć kino domowe do sieci domowej za pomocą łącza Ethernet, a następnie wybrać żądaną zawartość przy pomocy pilota zdalnego sterowania. Menu Philips zapewnia dostęp do popularnych usług Net TV dopasowanych do ekranu Twojego odbiornika, a dzięki sieci komputerowej z certyfikatem DLNA możliwe jest oglądanie filmów i obrazów znajdujących się w komputerze przy użyciu pilota zdalnego sterowania.

Proporcje obrazu kinowego 21:9, bez czarnych pasów u góry i u dołu ekranu

Proporcje obrazu kinowego 21:9, bez czarnych pasów u góry i u dołu ekranu

Większość telewizorów ma proporcje 16:9 (lub 1,78:1) i rozdzielczość 1080p Full HD. Jednak hollywoodzkie hity kinowe mają zwykle współczynnik proporcji 2,39:1. Format obrazu nowego telewizora Philips Cinema 21:9 idealnie odpowiada oryginalnemu formatowi 21:9 (2,39:1), w którym tworzone są filmy. Oznacza to, że niezależnie od tego, jaki oglądasz film, możesz wyświetlać go w oryginalnym formacie bez czarnych pasów.

Kilka okien zapewnia podgląd innych kanałów podczas oglądania telewizji

Kilka okien zapewnia podgląd innych kanałów podczas oglądania telewizji

Kilka okien zapewnia podgląd innych kanałów podczas oglądania telewizji. Podczas oglądania telewizji można korzystać z usług internetowych, takich jak Net TV, na przejrzyście rozplanowanym ekranie. Okno usługi Net TV można otworzyć obok okna telewizji, albo okna telewizji z połączonym obrazem z innego urządzenia wideo. Przełączanie między małym a głównym oknem jest bardzo proste i zapewnia wygodną kontrolę nad oglądanymi programami.

System Ambilight Spectra 3 potęguje wrażenia wizualne

System Ambilight Spectra 3 potęguje wrażenia wizualne

Odkryj nowy wymiar wrażeń wizualnych dzięki technologii Ambilight Spectra 3! Ta opatentowana technologia firmy Philips powiększa obszar wyświetlania, emitując z tylnego panelu podświetlenie z trzech stron telewizora na ścianę. Ambilight dostosowuje automatycznie kolor i jasność światła tak, aby pasowały do wyświetlanego obrazu. Dzięki funkcji dostosowania obrazu do otoczenia kolor oświetlenia jest zawsze odpowiedni do obrazu bez względu na to, jakie masz ściany. Obraz będzie większy dzięki technologii Ambilight.

LED Pro zapewnia doskonały kontrast i jakość obrazu

LED Pro zapewnia doskonały kontrast i jakość obrazu

Ciesz się zapierającym dech w piersiach obrazem i niższym rachunkiem za prąd. Ten nagradzany monitor Philips LED Pro zużywa nawet o 50% mniej energii. Na ekranie LCD znajduje się ponad 1000 podświetlających diod LED, ułożonych w sieć, które włączają się selektywnie. Dzięki nim jasne fragmenty obrazu są doskonale naświetlone, zaś w ciemniejszych scenach diody zostają maksymalnie przyciemnione. Technologia Perfect Pixel HD zapewnia doskonały obraz o zapierającym dech kontraście, wyrazistości i nieporównywalnie żywych kolorach.

Technologia Bright Pro zapewniająca naturalną jasność

Technologia Bright Pro zapewniająca naturalną jasność

Ciesz się niesamowitymi obrazami o naturalnej jasności i wspaniałym kontraście dzięki technologii Bright Pro. Oparta na nagradzanej technologii LED Pro firmy Philips, umożliwia ona zwiększenie strumienia świetlnego dla fragmentów obrazu przy zachowaniu całkowitej czerni w ciemnych obszarach. Zapewnia to niezrównaną jasność, podczas gdy zaawansowana funkcja przetwarzania inteligentnego pozwala uzyskać pobór mocy niższy nawet o 50%.

Wi-Fi MediaConnect umożliwia wyświetlanie plików multimedialnych z komputera na ekranie telewizora

Wi-Fi MediaConnect umożliwia wyświetlanie plików multimedialnych z komputera na ekranie telewizora

Udostępniaj bezprzewodowo filmy i zdjęcia z laptopa do telewizora. Po zainstalowaniu na laptopie wystarczy kliknąć przyciskiem myszy, aby wyświetlić obraz na telewizorze. To doskonała rozrywka dla Ciebie i całej rodziny!

Rozdzielczość Full HD z technologią Perfect Pixel HD zapewnia niezrównaną ostrość obrazu

Delektuj się niezrównaną ostrością i wyrazistością obrazu, którą zapewnia technologia Perfect Pixel HD Engine. Dzięki poprawie każdego piksela obrazu uzyskiwany obraz jest bardziej naturalny. W efekcie powstaje unikalne połączenie ostrości, naturalnych szczegółów, żywych kolorów, niezwykłego kontrastu i płynnego, naturalnego ruchu, niezależnie od tego, co oglądasz. Wyraźne, bardzo ostre obrazy są rezultatem działania funkcji wykrywania i redukcji zniekształceń i szumów we wszystkich źródłach: od multimediów po standardową telewizję. Ekran Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli umożliwia osiągnięcie czystego obrazu o rewelacyjnej jasności, bez migotania.

Telewizor Full HD 3D pozwoli cieszyć się wspaniałym obrazem trójwymiarowym

Zachwyć się filmami trójwymiarowymi we własnym pokoju na ekranie 3D o proporcjach kinowych. Technologia Active 3D w połączeniu z najnowszą generacją ekranów z szybkim odświeżaniem zapewnia głębię i realizm obrazu w rozdzielczości Full HD. Coraz więcej doskonałych filmów 3D jest wydawanych na płytach Blu-ray, a oferta telewizji 3D nieustannie poszerza się o wysokiej jakości programy. Wystarczy dokupić okulary 3D dla całej rodziny, aby każdy mógł podziwiać niesamowite efekty 3D (dostępne w zestawie PTA03).

Ekran 400 Hz Clear LCD o czasie reakcji 0,5 ms zapewnia niezwykłą ostrość ruchomego obrazu

Ciesz się najszybszym telewizorem LCD firmy Philips. Ekran 400 Hz Clear LCD* oferuje niespotykany wcześniej w telewizorach LCD czas reakcji 0,5 ms, dzięki któremu możesz doświadczyć niezwykłej ostrości ruchomego obrazu nawet w najszybszych scenach akcji.

Internetowa baza filmów i programy telewizyjne na żądanie

Bezpośrednio do swojego telewizora możesz zamówić wspaniałe filmy przez Internet. Klasyczne romanse, filmy akcji – każdy może wybrać swój ulubiony gatunek za pomocą jednego przycisku na pilocie, nie ruszając się z kanapy. Dzięki tej usłudze masz w zasięgu ręki ogromną kolekcję filmów fabularnych i seriali, zarówno tych najnowszych, jak i dobrze znanych. Nie musisz już martwić się, że nie zdążysz na swój ulubiony program. Teraz Ty wybierasz co i kiedy oglądasz. Możesz dowolnie przeglądać ofertę stacji telewizyjnych i wracać do nadanych już programów. Oferta różni się w zależności od kraju i nadawcy.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Ekran Clear LCD 400 Hz zapewnia wyświetlanie 400 scen na sekundę dzięki połączeniu nowoczesnej technologii 200 Hz z technologią podświetlenia skanującego w 50-procentowym cyklu pracy.
 • Elektroniczny przewodnik telewizyjny (8 dni) nie jest dostępny we wszystkich krajach
 • Net TV: Odwiedź stronę www.philips.com/smarttv, aby odkryć usługi dostępne w swoim kraju.
 • Telewizor zapewnia odbiór sygnału DVB dla ogólnodostępnych programów telewizyjnych. Niektórzy nadawcy DVB mogą nie być obsługiwani. Aktualną listę można znaleźć w sekcji Często zadawane pytania na stronie pomocy technicznej firmy Philips. W przypadku niektórych nadawców obowiązuje dostęp warunkowy i wymagana jest subskrypcja. Aby uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nadawcą.
 • Wi-Fi MediaConnect: Odtwarzanie filmu zależy od prędkości komputera i przepustowości sieci Wi-Fi. Minimalne i zalecane wymagania systemowe można znaleźć na stronie: www.philips.com/wifimediaconnect. Zawartość jest wyświetlana z niewielkim, kilkusekundowym opóźnieniem. Mogą wystąpić niewielkie różnice w odbiorze obrazu i dźwięku.
 • Telewizja 3D wymaga zestawu PTA03 (okulary z aktywną przesłoną), kompatybilnego źródła dźwięku oraz materiału źródłowego 3D.
 • Typowy pobór mocy w trybie włączenia mierzony zgodnie z normą IEC62087 Ed 2.
 • Zużycie energii jest wyrażane w kWh na rok, w oparciu o pobór mocy telewizora działającego 4 godziny dziennie przez 365 dni. Dokładne zużycie energii zależy od sposobu użytkowania telewizora.
 • Ołów znajduje się tylko w niektórych częściach tego telewizora lub jego komponentach, dla których nie istnieje alternatywa technologiczna, zgodnie z bieżącymi klauzulami dot. zwolnienia przewidzianymi w dyrektywie RoHS.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu